درباره سفربانک

سفربانک یکی از زیر مجموعه های شرکت ایران تکنولوژی می باشد که از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرد. این مجموعه با هدف خدمات به آژانس های مسافرتی شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر با توجه به نیاز بازار و لزوم خدمات آنلاین به مصرف کننده های نهایی، در نظر دارد کلیه اطلاعات و نیازمندی های سفر را به صورت کاملاً آنلاین گسترش دهد. خرید بلیط، رزرو هتل، خرید بیمه، خرید تور آنلاین ، راهنمای سفر و  ... از جمله خدماتی است که ارائه خواهد شد. اطلاعات کلیه مقاصد گردشگری خارجی و همچنین کشور عزیزمان ایران به زودی روی سایت بارگزاری خواهد شد. ما به شما این امکان را خواهیم داد با یک سفر مجازی به مقصد نهایی خود، بهترین برنامه ی سفر را برای خود طراحی کنید تا از آن نهایت لذت را ببرید.

امکانات ویژه برای آژانس های مسافرتی

با توجه به اینکه سفر بانک یک مرجع کامل برای آژانس های مسافرتی است، برنامه ای برای این موضوع طراحی شده تا آژانس ها بتوانند از سرویس های ویژه نظیر: وب سرویس های خرید بلیط، رزرو هتل، خرید بیمه و ... روی سایت خود استفاده کنند.

برخی قسمت های مهم سایت

گردشگری خارجی: شاید یکی از قوی ترین اطلاعات گردشگری موجود در ایران سایت سفر بانک است که بعنوان مرجع کامل گردشگری خارجی مورد استفاده عموم و آژانس ها قرار می گیرد.

گردشگری داخلی: با توجه به سیاست سفر بانک و برنامه ی ویژه جهت گردشگری داخلی و صرف زمان زیاد در مقاصد گردشگری کشور عزیزمان ایران ، در حال تدوین و باز نویسی مطالب بوده و به زودی اطلاعات آن بارگزاری خواهد شد.

هتل ها

در این قسمت به معرفی هتل های داخلی و خارجی خواهیم پرداخت که به دلیل گستردگی موضوع، تیم سفر بانک در حال نقد و بررسی می باشد تا بتواند بهترین سرویس را به شما دوستان عزیز ارائه نماید.

سایت شامل گالری دنیا، ویدئوهای جذاب و دیدنی از کلیه مقاصد گردشگری و همچنین مقالات جذاب و خواندنی نیز می باشد.

امیدواریم با کمک و یاری شما دوستان عزیز بتوانیم در راه ارتقاء سطح گردشگری سهم مهمی را ایفا کنیم.