بهترین پارک های آبی جهان را اینجا ببینید

بهترین پارک های آبی جهان را اینجا ببینید

از پیچ و خم های رودخانه های تنبل گرفته تا پرتاب امواج و سقوط عمودی در استخرها، همگی دست به دست هم داده اند تا پارک های آبی از مجموعه های تفریحی و جاذبه های گردشگری محبوب برای تمام سنین محسوب شود و چنین مجموعه هایی در بیشتر کشورها جهان راه اندازی شود. اما می توان گفت نگاه کشورهای توریستی برای ساخت و راه اندازی چنین مجموعه هایی خاص تر و ویژه تر بوده و می توان گفت امروزه تقریباً هیچ کشور و شهر توریستی نیست که صاحب پارک آبی با ویژگی خاص نباشد. اگر اهل گردشگری هستید و اگر به پارک های آبی علاقه مند هستید، در این مطلب با ما همراه باشید تا بهترین پارک های آبی جهان را به شما معرفی کنیم.

بهترین پارک های آبی دنیا

1- پارک آبی سیام / تنریف / اسپانیا

پارک آبی سیام در تنریف اسپانیا (Siam Park, Tenerife, Spain) با تِم تایلندی معروف خود تا چهار سال توسط تریپ ادوایزر (Tripadvisor) به عنوان بهترین پارک آبی جهان شناخته می شد؛ 1.2 میلیون نفر در سال 2017 از این مجتمع تفریحی دیدن کرده بودند (بهترین پارک آبی دنیا 2017). دلایل زیادی برای این برتری وجود دارد؛ از جمله: Tower of Power  که از سواری هایی است که در آن شما با سرعت حدود 50 مایل در ساعت از ارتفاع 90 پایی به سمت آکواریومی که با سگ دریایی و نوعی ماهی پهن پر شده است، پرتاب می شوید.

Tackle the Mekong از دیگر جاذبه ها و سواری های این مجموعه است که در آن در رودخانه ای متلاطم قرار می گیرید؛ در این اسلاید، بر اساس جرأت شما شدت آشفتگی رودخانه تغییر می کند و در نهایت در یک قیف عمودی فرو رفته، به اژدها می رسید و در ساحل سیام به پارک باز می گردید! ساعت کاری این مجموعه 10:00 تا 18:00 است.

Address: Av. Siam, s/n, 38660 Costa Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Spain.

بهترین پارک های آبی دنیا، پارک آبی سیام در تنریف اسپانیا

2- پارک آبی آکواونچر آتلانتیس / دبی / امارات

آکواونچر آتلانتیس دبی (Aquaventure Waterpark Atlantis) بزرگ ترین پارک آبی خاورمیانه نیز در لیست بهترین پارک های آبی جهان قرار دارد. رودخانه تنبل این مجموعه آنقدر طویل است که 45 دقیقه طول می کشد تا به انتهای آن برسید! این رودخانه عظیم در نهایت به دو اسلاید اصلی پارک یعنی برج خدای دریا (Tower of Poseidon) و برج الهه اقیانوس (Tower of Neptune) ختم می شود.

بخش موج های خروشان و آبشارها و همچنین محیط و وضعیت ظاهری این پارک آبی دبی با طرح گرمسیری و ساحل ماسه‌ای سفید خود که مورد پسند بیشتر افراد واقع شده است، از دیگر عواملی انتخاب آن به عنوان یکی از برترین ها بوده است. ساعت کاری این مجموعه 10:00 تا 18:00 است.

Address: Atlantis The Palm - Crescent Rd - Dubai - United Arab Emirates.

Phone: +971 4 426 2000

پارک آبی آکواونچر آتلانتیس دبی، بهترین پارک های آبی دنیا

3-  آکوالاگون / فرانسه

پارک آبی آکوالاگون فرانسه (Aqualagon) در نزدیکی دنیزلند با آن طبیعت و فضای طبیعی و روستایی خود در زمره برترین‌های دنیا جای دارد. یکی از ویژگی های بسیار خاص و جالب مجموعه این است که سراسر آن، به طور طبیعی و با انرژی ژئوترمال یا زمین گرمایی گرم می شود و بیش از یک سوم از آب ها به طور طبیعی پالایش می شود که این خود یکی از نشانه‌های کشورهای پیشرفته است. شما می توانید خود را به سمت یکی از 8 اسلایدهای غول پیکر پارک پرتاب کنید، در استخر موج غواصی کنید یا در تالاب‌ها که تا 30 درجه سانتیگراد گرم شده است، غوطه‌ور شده و غلت بزنید! رودخانه آب سفید، آبفشان یا ژیزر و یک اسپا دلپذیر از دیگر بخش های جذاب آکوالاگون فرانسه است.

Address: Route de Villeneuve, 77700 Bailly-Romainvilliers, France.

Phone: +33 1 61 10 77 77

پارک آبی آکوالاگون فرانسه، بهترین پارک های آبی دنیا

4- پارک آبی جزیره مورگان / تگزاس / ایالت متحده آمریکا

اولین پارک آبی فوق العاده اسپلش را در تگزاس آمریکا و در سان آنتونیو جستجو کنید. این پارک اسپلش که به تازگی افتتاح شده توانسته تا خود را در لیست بهترین پارک های آبی دنیا جای دهد. در هر بخش از این پارک آبی آمریکا اسلایدها و موارد نو و تازه ای می بینید، مثل صندلی چرخ دار! قایق رودخانه، گردش و چرخش در میان جنگل، آبشارها، استخرها، آبفشان ها، جت ها و دیگر وسایل تفریحی آبی را می توان در این مجتمع تفریحی آبی دید. صندلی های چرخدار ضد آب نیز در دسترس است و مچ بند ویژه ای که به مراجعه کنندگان داده می شود، این امکان را فراهم می کند تا والدین، مراقبین یا دوستان خود را در هر جای مجموعه که هستند به راحتی پیدا کنند. این پارک فقط در روزهای یکشنبه و از ساعت 12 هر تا 12 شب باز است.

Address: 5223 David Edwards Dr, San Antonio, TX 78233, USA.

Phone: +1 210-495-5888

بهترین پارکهای آبی دنیا، پارک آبی جزیره مورگان، تگزاس

5- پارک آبی منطقه 47 / اتریش

یکی از عواملی که سبب شده است تا «پارک آبی منطقه 47 اتریش» (Area 47) جزء منتخب ها باشد، فضای خاص و طبیعی آن است که در دره ای به نام دره Ötztal راه اندازی شده و از این رو شور و هیجان خاصی در مراجعه کنندگان ایجاد می کند. دریاچه ای در این مجموعه وجود دارد که در اطراف آن جاذبه های آبی مانند Cannonball وجود دارد که در آن شما در یک صندلی با جت آبی بزرگ جابجا می شوید و این نهایت هیجان را در شما پدیدار می کند. همچنین می توانید از اسلایدهای آبی به سمت پایین غلت بخورید و به صخره شناور بروید یا اینکه از بالای یک برج با یک حباب که قابلیت تورم دارد سقوط کنید! این پارک در روزهای دوشنبه تا جمعه و در دو نوبت باز است: در نوبت اول از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و در نوبت دوم از 1 ظهر تا 5 بعدازظهر.

Address: Ötztaler Achstr. 1, 6430 Ötztal Bahnhof, Austria.

Phone: +43 5266 87676

پارک آبی منطقه 47، اتریش؛ بهترین پارک های آبی دنیا

6- پارادایس دیلمون / بحرین

رودخانه های تنبل، استخرهای موج، اسلایدهای لوله ای، سواری های مسطح، بازهای خاص مناطق مرطوب و بارانی برای کودکان و محیط دوست داشتنی پارک که به صورت باغ های استوایی است همه چیز را فراهم کرده است که شما در بزرگترین و بهترین پارک آبی بحرین، یعنی پارادایس دیلمون (The Lost Paradise Of Dilmun) یک روز پر از سرگرمی و هیجان را داشته و از آن لذت ببرید. کشتی دزدان دریایی با ضربه های کوچک و بزرگ و موشک پیچ و تاب خور آبی، بخش هایی از این مجموعه تفریحی هستند که می توانید اعصاب خود را با استفاده از آن ها تست کنید!

Address: Building 1663, Road 6227, Block 1062 Hawrat Ingah، Southern Governorate 000, Bahrain.

Phone: +973 1784 5100.

پارک آبی پارادایس دیلمون در بحرین؛ برترین پارک های آبی جهان

7- لالندیا / دانمارک از بهترین پارک های آبی جهان

اسلاید "گرداب پر سرعت تورنادو" و همچنین "رودخانه وحشی" طولانی‌ترین رودخانه وحشی اروپا را می‌توان در لالندیا دانمارک (Lalandia Water Park) پیدا کرد. در اینجا انوع مختلفی از استخرهای سرپوشیده و روباز و همچنین سونا و اسپا جود دارد. Dare the kids یا "به مبارزه طلبیدن بچه ها" بخش دیگر این مجموعه است که در آنجا، بچه ها در استخر یک غار به سمت پایین فرو می روند.

Address: Lalandia Centret 1, 4970 Rødby, Denmark.

Phone: +45 54 61 05 00

پارک آبی لالندیا دانمارک، بهترین پارک های آبی دنیا

8- پارک آبی ساحل طلایی وحشی / استرالیا

جای تعجب نیست که کوئیزلند (Queensland) بهترین پارک آبی استرالیا را در خود جای داده باشد. اگر در این مجموعه تفریحی به دنبال چالش هستید، یک راست به منطقه Extreme H20 Zone بروید؛ در اینجا بالاترین درجه هیجان را حس خواهید کرد. سیاه چاله یا Blackhole اسلایدی به شکل حلزونی یا مارپیچ است که شادی و هیجان را به شما هدیه می دهد. سواری های پرهیجان تر و خشن تر دیگر همراه با باغ های گرمسیری دوست داشتنی برای خنک شدن و اسپلش، این مجموعه را در زمره بهترین مجتمع های تفریحی آبی جهان جای داده است. ساعت کاری این مجموعه تفریحی هر روز 10:00 تا 17:00 است.

Address: Pacific Mwy, Oxenford QLD 4210, Australia.

بهترین پارک های آبی دنیا، پارک آبی ساحل طلایی وحشی در استرالیا

9- خلیج جهانی آتشفشان / فلوریدا / ایالت متحده آمریکا

شنا در پای آتشفشان بزرگ و قدرتمند کراکاتائو (Krakatau volcano) سیاحت و گردش در آبشارها و تالاب های دلفریب آن، پارک آبی خلیج آتشفشان را جهانی کرده است! شما می توانید قدرت آتشفشان را در یک قایق رانی چهار نفره، قبل از فرو رفتن و غوطه ور شدن در آبشار تجربه کنید. این پارک آبی آمریکا در 25 می سال 2017 میلادی افتتاح شد. ساعت کاری: در تمام روزهای هفته 10:00 تا 17:00 (ساعت کاری پارک ممکن است تغییر کند).

Address: 6000 Universal Blvd, Orlando, FL 32819, USA.

برترین پارک های آبی دنیا، پارک آبی خلیج جهانی آتشفشان

10- پارک آبی ساحلی / برزیل

بزرگ ترین پارک آبی قاره آمریکای جنوبی در برزیل و در ساحل پورتو داس دوناس (Porto das Dunas) در نزدیکی فورتالزا (Fortaleza) واقع شده است. استخرها، اسلایدهای پر سرعت و رودخانه تنبل این مجموعه برای تمام افراد مناسب است؛ اما اینجا با اسلاید آبی Insano خود معروف است؛ Insano یکی از بلندترین اسلایدهای آبی جهان است که شما از آن با سرعتی وحشتناک سقوط خواهید کرد!

Address: Rua Porto das Dunas, 2734 - Porto das Dunas, Aquiraz - CE, 61700-000, Brazil.

Phone: +55 85 4012-3000

بهترین پارک های آبی دنیا، پارک آبی ساحلی، برزیل

11- پارک آبی جزیره استوایی / آلمان

«جزیره استوایی» (Tropical Islands) که بر روی یک گنبد غول پیکر واقع شده اند و کاربری گذشته آن به عنوان آشیانه هواپیما بوده است، امروزه یکی از پارک های آبی آلمان که اتفاقاً جزء بهترین پارک های آبی جهان می باشد را تشکیل داده است. از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه می توان به وسعت بسیار زیاد آن اشاره کرد؛ علاوه بر این، سواحل شنی سفید، درختان نخل و بیش از 50.000 گیاه از دیگر ویژگی های این مجموعه آبی آلمان است که تنها 40 مایل از برلین، پایتخت آلمان فاصله دارد. ساعت کاری این مجموعه 6:00 صبح تا 12:00 شب است.

Address: Tropical-Islands-Allee 1, 15910 Krausnick, Germany.

Phone: +49 35477 605050

بهترین پارکهای آبی دنیا، پارک آبی جزیره استوایی در آلمان

12- واتربوم / بالی / اندونزی

واتربوم بالی (Waterbom Bali) اوج هیجان را در شما ایجاد می کند. تریپ ادوایزر، واتربوم بالی را بهترین مجموعه آبی آسیا می داند و رتبه سوم جهان را به آن داده است. ملایم ترین تا شدیدترین اسلایدهای آبی را می توان در اینجا تجربه کرد. واتربوم، کلیماکس (Climax) پر سرعت ترین سرسرۀ آسیا و Smashdown که از نظر سرعت در رتبه دوم و بعد از کلیماکس است را در خود جای داده است. طراحی این مجموعه و باغ های اطراف آن شما را به آرامش پس از هیجان دعوت می کند! علاقه مندان می توانند در تمام روزهای هفته از ساعت 9:00 تا 18:00 از این مجموعه تفریحی استفاده کنند.

Address: Jl. Kartika Plaza Tuban, Kuta, Kabupaten Badung, Bali 80361, Indonesia.

Phone: +62 361 755676

برترین پارکهای آبی دنیا، پارک آبی واتربوم بالی، اندونزی

13- وایلد وایلد وت / سنگاپور جزء بهترین پارک های آبی جهان

وایلد وایلد وِت (WildWildWet) دارای سه منطقه بازی و هشت سواری پرهیجان است و وسایل بازی و تفریحی آن، طوری طراحی شده است تا بیشتر سلیقه ها را پوشش دهد. نقطه برجسته این پارک، thrill-seeker ها هستند که در آن در یک لوله U شکل به طرف بالا و پایین و در نهایت به یک استخر 360 درجه پرتاب می شوید. ساعت کار: در روزهای شنبه و یکشنبه 10:00 تا 19:00 و در بقیه ایام هفته 13:00 تا 19:00 می باشد.

Address: 1 Pasir Ris Cl, Singapore 519599.

Phone: +65 6581 9128

 وایلد وایلد وت، سنگاپور، بهترین پارک های آبی دنیا

14- رامایانا / پاتایا / تایلند

رامایانا با 21 سرسره، استخر و اسلاید آبی در زمینی به مساحت حدود دو میلیون فوت مربع، در واقع بزرگ ترین پارک آبی تایلند است. محیط بسیار زیبا، فضای سر سبز و دریاچه طبیعی از ویژگی های برجسته پارک آبی رامایانا (Ramayana Water Park) می باشد. Aqualoop و Freefall پر سرعت ترین و هیجان انگیزترین سواری های این مجموعه تفریحی هستند. رودخانه تنبل اینجا نیز محبوب ترین بخش برای کودکان است. این مجموعه هر روز از ساعت 10:00 تا 18:00 به روی مراجعه کنندگان باز است. در راهنمای سفر به پاتایا علاوه بر اینکه پیشنهاد می شود به این مجموعه تفریحی مراجعه کنید، دیگر مراکز تفریحی و دیدنی این شهر تایلند نیز معرفی شده است.

Address: Thanon Ban Yen, Na Chom Thian, Sattahip District, 20250, Thailand

Phone: +66 33 005 929

پارک آبی رامایانا، تایلند

15- یاس واتر ورلد / ابوظبی / امارات متحده عربی

اگر جزء افرادی هستید که از انجام کارهای خطرناک هراسی نداشته بلکه برایشان لذت بخش نیز هست، در سفر به امارات و شهر ابوظبی، پارک آبی یاس (Yas Waterworld) را از  دست ندهید. این پارک با Jebel Drop سرسره تقریباً عمودی و همچنین بزرگ ترین گرداب هیدرومگنتیک جهان معروف بوده و شما را به چالش می کشد! بشکه حباب یا Bubbles Barrel از دیگر بخش های این مجموعه است که با امواجی با ارتفاع 3 متر، رکورد بزرگ ترین موج ساز دنیا را دارد. یاس واتر ورلد ابوظبی هر روز از ساعت 10:00 تا 17:00 فعال است.

Address: Yas Leisure Drive, Abu Dhabi 00000, United Arab Emirates

Phone: +971 2 414 2000

پارک آبی جهانی یاس، ابوظبی، بهترین پارک های آبی دنیا

16- پارک آبی نیمفایا اورادا / رومانی

اگر دوست دارید در استخر موج در رأس موج ها جست و خیز کنید یا در استخری به حد و اندازه استخرهای المپیک شنا کنید و در کشتی دزدان دریایی قدم بزنید، پارک آبی نیمفایا اردیا (Aquapark Nymphaea Oradea ) کشور رومانی را انتخاب کنید. این مجتمع آبی برای تمام اعضای خانواده اسلایدهایی دارد؛ حمام ترکی، مجموعه ای از استخرهای ژئوترمال، اتاق بخار، سونا و اتاق سرما از دیگر بخش های خاص این مجتمع محسوب می شود. ساعت کاری مجموعه 10:00 تا 22:00 است.

Address: Aleea Ștrandului 13 B, Oradea 410051, Romania.

Phone: +40 771 355 322

بهترین پارکهای آبی دنیا، پارک آبی نیمفایا اورادا

17- سرزمین افسانه ها / آنتالیا / ترکیه

پارک آبی سرزمین افسانه ها (The Land of Legends) در آنتالیا پارکی هیجان انگیز برای تمام اعضای خانواده است. این مجموعه با دیسکوهای آبی و نمایش های سرگرم کننده جذابیت بیشتری برای بچه ها دارد. البته که سرزمین افسانه های ترکیه برای افراد اهل هیجان نیز اسلایدهایی دارد. Typhoon Coaster تِرنی است که با ارتفاع 140 فوت از سطح زمین، شما را حسابی می گرداند و در نهایت به اسپلش پیروزی ختم شده و در آنجا متوقف می شود.

Address: Kadriye Mahallesi Atatürk Caddesi No:1, D:No 515, 07506 Serik/Antalya, Turkey.

Phone: +90 4449913

پارک آبی سرزمین افسانه هادر آنتالیا، بهترین پارکهای آبی دنیا

18- پارک آبی کلایپسو دم / کانادا

کلایپسو دم (Calypso Theme) کانادا که در سال 2010 افتتاح شد، مرتفع ترین سرسره های آبی و بزرگ ترین استخر موج قاره آمریکای شمالی را در خود جای داده است؛ سرازیر شدن به سمت پایین در گردش 360 درجه اسلاید آبی Turbulence و غوطه‌ور شدن در تونل تاریک در قایق های مسطح الواری شش نفره از تفریحات این مجموعه است. این پارک در 7 ژانویه 2010 افتتاح شد و در ماه های ژانویه تا سپتامبر فعالیت دارد.

Addrees: 2015 Calypso St, Limoges, ON K0A 2M0

پارک آبی کلایپسودم، بهترین پارک های آبی دنیا

19- آلپامار / سوئیس

یکی از بهترین پارک های آبی دنیا در شمالی ترین بخش کشور سوئیس قرار دارد و ادعا می کند که بزرگترین پارک آبی اروپا نیز هست. استخرهای آب گرم روباز در فضای آزاد را می توان در آلپامار (Alpamare) سوئیس دید؛ در مقابل، Iceexpress  وجود دارد که به طور شگفت انگیری در آنجا خنک خواهید شد! Tornado جلوه ها یا افکت‌هایی از نور و صدا است. اگر می‌خواهید جوانی خود را از سر بگیرد، حمام نمک که تا 36 درجه سانتیگراد گرما دارد را امتحان کنید.

این مجموعه تفریحی در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 10:00 تا 22:00، در روزهای جمعه و شنبه از 10:00 تا 23:00 و یکشنبه ها از ساعت 10:00 تا 21:00 بر روی مراجعه کنندگان باز است.

Address: Gwattstrasse 12, 8808 Freienbach, Switzerland.

Phone: +41 55 415 15 15

پارک آبی آلپامار سوئیس، بهترین پارک های آبی دنیا

20- فاسوری واترمانیا / قبرس

شناور شدن در رودخانه تنبل پر پیچ و خمی به طول 1300 فوت که دور تا دور پارک را طی کرده در قایقی مسح الوارای بسیار بزرگ و ماساژ و پمپاژ خون در داخل یک سیاه چاله عمیق، از ویژگی های پارک آبی فاسوری واترمانیا در قبرس (Fasouri Watermania Waterpark) است. اسلایدهای مفرح دیگری نیز در این مجموعه برای تمام رده های سنی وجود دارد که در میان آن ها Limassol قطعاً یکی از جذاب ترین آن هاست. ساعت کاری این مجموعه هر روز 10:00 تا 18:00 است.

Address: Tserkezoi, Cyprus.

Phone: +357 25 714235

بهترین پارک آبی دنیا، فاسوری واترمانیا در قبرس

21- آکوا پارک روتلند / انگلستان

آکوا پارک روتلند (Aqua Park Rutland) با تفاوت ها و ویژگی های خاص خود ادعا می کند که بزرگ ترین پارک آبی بریتانیا است. این مجموعه با ابعاد 330 فوت در 260 فوت، در قسمت شمالی ساحل روتلند واقع شده و با سرگرمی هایی مانند دیوار صخره نوردی، میله های تعادل، غلتک، trampolines، کیسه انفجار، راکر و غیره شما را به چالش می خواند! آکوا پارک روتلند هر روز از ساعت 9:30 تا 19:00 به روی مراجعه کنندگان باز است.

Address: Bull Brig Ln, Whitwell, Oakham LE15 8BL, UK.

Phone: +44 1780 693201

آکوا پارک روتلند از بهترین پارک های آبی دنیا

22- پارک آبی هفت دریا / فیلیپین

از یک اسلاید مخروطی شکل غول پیکر با سرعتی زیاد به سمت پایین و در قایق سقوط خواهید کرد؛ سرعت سقوط به حدی است که احساس می کنید زمین در زیر پایتان نیست! پارک دزدان دریایی و زون یا منطقه سرد، از بخش های هیجان انگیز و دوست داشتنی هفت دریای فیلیپین (Seven Seas Waterpark) هستند. ساعت کار این مجموعه 9:00 تا 17:00 است و ممکن است تغییر داشته باشد.

Address: Zone 1, Road, Opol, 9016 Misamis Oriental, Philippines.

Phone: +63 917 677 7667

بهترین پارک های آبی دنیا، پارک آبی هفت دریا، فیلیپین

23- اسپلش پلنت / نیوزلند

در شمال جزیره نیوزلند و در ساحل شرقی آن می توان اسپلش پلنت (Splash Planet ) یکی از برترین مجموعه های تفریحی آبی جهان را دید. کایاک سواری در اطراف دریاچه و نبرد در قایق های سپری از وسایل تفریحی سرزمین اسپلش نیوزلند است. این مجتمع تفریحی هر روز از ساعت 10:00 تا 17:30 باز است.

Address: 1001 Grove Rd, Parkvale, Hastings 4201, New Zealand.

بهترین پارک های آبی دنیا، اسپلش پلنت در نیوزلند

24- چیملانگ / چین از بهترین پارک های آبی دنیا

مجتمع آبی – تفریحی چیملانگ (Chimelong Waterpark) در استان گوانجو چین، یکی از جاذبه های گردشگری چین است که هیجان و لذت استفاده از اسلاید های آبی را به شما هدیه می کند. تورنادو، سرسره های پر سرعت، تعداد زیادی استخر، محوطه بازی مخصوص بچه ها، رودخانه موج و رودخانه تنبل از تفریحات پارک چمیلانگ محسوب می شود.

Address: China, Guangdong, Guangzhou, Panyu, Huanyuan Middle Rd.

Phone: +86 20 8479 2222

پارک آبی چیملانگ، چین، بهترین پارک های آبی دنیا

25- پارک آبی سان وی لاگون / مالزی

سان وی لاگون مالزی (Sunway Lagoon Water Park) در فاصله نه چندان دوری از کوالالامپور قرار دارد و یک مگا – مولتی پارک است؛ یعنی پارکی بسیار بزرگ و چند منظوره. رودخانه خروشان، استخر موج، سرسره های مارهای افعی آفریقایی، سرسره رقابتی کنگو، چاله فضایی ووووزلا (Vuvuzela)، کالاهاری کیدز برای بچه ها و غیره، از وسایل تفریحی این پارک آبی مالزی است. این پارک در تمام روزهای هفته از ساعت 10:00 تا 18:00 باز است.

Address: 3, Jalan PJS 11/20, Bandar Sunway, 47500 Petaling Jaya, Selangor, Malaysia.

سان وی لاگون مالزی از بهترین پارک های آبی دنیا

26- آکوافان / ایتالیا از بهترین پارک های آبی جهان

پارک آبی آکوافان (Aquafan) در سال 1987 در ایالت ریمینی ایتالیا افتتاح شد. این مجموعه تفریحی ایتالیایی طوری طراحی شد است تا تداعی کننده اهرام ثلاثه روم و کلیساهای باستانی این کشور باشد. آکوافان ایتالیا به عنوان یکی از بزرگترین پارک‌های آبی اروپا، دارای مجموعه ای از جاذبه‌هایی از قبیل آبشارها، رودخانه تنبل، رپیدز، استخر موج و یک استخر مخصوص برای بچه ها و کودکان کوچک است. در فصل تعطیلات، سرگرمی های جذاب و پرجنب و جوش با صدای بلند موسیقی، حال و هوایی دیگر به اینجا می بخشد.

Address: Viale Ascoli Piceno, 6, 47838 Riccione RN, Italy.

Phone: +39 0541 603050

برترین پارک های آبی دنیا، پارک آبی آکوافان در ایتالیا

نوشته شده توسط سفربانک

امتیاز 4.92از 5 (38 رای)

نظرات کاربران

امین محمد
در تاریخ: 12:24:37 1399/10/17

سلام و درود فراوان به شما همراهان سایت سفربانک پارک های آبی یکی از تفریحات بسیار خوب و هیجان انگیز که وقتی به مسافرت می‌رویم دوست داریم در آن شهر باشد و استفاده کنیم و لذت ببریم بهترین پارک های آبی دنیا یکی از آنها پارک آبی سیام است که با عنوان بهترین پارک آبی جهان شناخته شده در این پارک تفریحاتی وجود دارد که بعضی از آنها بسیار هیجان انگیز است و نیاز است که شما یک فردی شجاع باشید برای انجام آنها پارک دیگر پارک آبی آتلانتیس دوبی است که بزرگترین پارک آبی خاورمیانه بخش موج های خروشان و آبشارها و همچنین محیط و وضعیت ظاهری این پارک آبی با طرح گرمسیری و ساحل ماسه ای سفید ساخته شده است که خیلی طرفدار دارد یکی دیگر از پارک های آبی معروف پارک آبی آکوا لاگون فرانسه است که طبیعت و فضای بسیار زیبایی دارد و پارک‌های دیگر که هرکدام زیبایی و هیجان مخصوص به خود را دارد اگر به شهر سفر کردی و پارک آبی داشت حتماً از آن استفاده کنید و لذت ببرید.

مهتاب s
در تاریخ: 23:43:06 1399/8/29

سلام ودرود به دوستان سفر بانکی من در جایی خوندم بهترین پارک آبی جهان در آمریکاست چون آمریکا از هر نظر کشور مدرنه البته تو ایرانم پارک آبی زیادی ساختن که حاصل زحمت چندین ساله ست پارکهای آبی طرفداران زیادی داره از کوچیک وبزرگ گرفته تا پیر وجوون ولی باید خیلی احتیاط کنیم چون بعضی شوخیا تو آب واقعا خطرناکه

محبوبه
در تاریخ: 19:52:45 1399/8/29

سلام دوستان عزیزم. خیلی جذاب و زیبا و هیجان انگیزه و با رفتن به پارک آبی بسیاری از مشکلات و دغدغه زندگی برای ساعتها فراموش میشه. در کشور خودمون هم پارک آبی های هیجان انگیز زیاد داره. کیش و مشهد و تهران و قم ولی به دلیل وجود کرونا ولی من مشهد و تهران رو رفتم. خیلی هیجان انگیزه و هیجان و تجربه خوبی میتونه براتون داشته باشه پیشنهاد میکنم بعد از اتمام کرونا ی بار امتحان کنید. و خیلی ممنونم بابت مقاله جوابتون بسیار زیبا بود. از دیدنش به وجد اومدم👌🤩

ناهید
در تاریخ: 18:06:55 1399/8/29

سلام به همه دوستان و علاقه مندان سفر چه مقاله کاملی رو گذاشتید روی سایت واقعا نمیدونستم انقدر پارک آبی جذاب و عجیب غریب ما داریم تو ایران خیلی معرکه است واقعا ما فقط اپارک خودمون رو میشناختیم😁 الان فهمیدم قبرس و فیلیپین و انگلستان عجب جای عجیب و جالبیه واسه سفر و لذت بردن در یک روز تابستونی و گرم ممنونم از سفر بانک که این مقاله رو منتشر کرد

سهیل
در تاریخ: 18:42:06 1399/8/28

با سلام. هیجان یکی از لذت‌بخش‌ترین حس‌های زندگی است که بدون آن لحظه‌ها کسالت‌بار و تکراری خواهند بود. بازی‌های هیجانی در دنیا پرطرف‌دار هستند و از میان آنها تفریحات آبی به‌کمک قدرت آب، در عین شور و هیجان، آرامش‌بخش نیز هستند. بهترین پارک های آبی دنیا برای لذت‌بردن از لحظه‌ها و یکی‌شدن با قدرت آب ساخته شدند. انواع سرسره‌ها و بازی‌های مفرح این سرزمین‌های آبی، آدرنالین را در رگ‌ها به جریان می‌اندازند و باعث افزایش لذت از هیجان می‌شوند. بنابراین این مقاله بسیار جذاب بود برام.

Fatinaz
در تاریخ: 14:13:52 1399/8/28

سلام دوستان عزیز خسته نباشید امید وارم توی این روزهای سخت کرونایی سلام و سلامت باشید من عاشق شهر بازی و پارک آبی هستم ولی متاسفانه توی این روزها نمیشه پا از خونه بیرون گذاشت بازهم از این سایت خوب تشکر میکنم حداقل میتونیم عکسش و ببینم و اطلاعات زیادی به دست بیاریم که ان شاءالله بعد کرونا بریم به این مکان های زیبا امید وارم اون روز برسه هرچه زود تر .

Fatima
در تاریخ: 10:52:12 1399/8/24

سلام دوستان سفر بانکی عزیز و کار بران همیشه فعال این پارک ها نشون میده که اون کشور چقدر مدرن صنعتی و پیشرفته هستش و به قدرت تکنولوژی اون کشور باید پی برد خیلی هیجان انگیز بود شاید ما نتونیم هیج وقت این مکان های هیجان انگیز رو از نزدیک ببینیم ولی همین که توی این سایت بسیار زیبا و مفید میبینیم خودش خیلی هیجان انگیز هستش .امیدوارم یه روزی همه ماها بتونیم سفر کنیم به این جور جاهای زیبا و دیدینی و هیجان انگیز.

راضیه یارعلی
در تاریخ: 10:34:54 1399/8/21

با سلام و خسته نباشید شاید هر کدوم از ما تفریح های آبی برای ما بسیار جالب باشد و دوست داریم در شهری که مسافرت میکنیم از تفریحات آبی زیبا و هیجان انگیزی برخوردار باشد از جمله پارک های آبی که بسیار هیجان انگیز است و خیلی ها را مجذوب خود می کند می توان به پارک آبی مالزی پارک آبی پارک آبی فیلیپین پارک آبی سنگاپور اشاره کرد. پیشنهاد می کنم هر جا که مسافرت گردید اگر پارک آبی هیجان انگیزی دارد از آن استفاده کنید که پشیمان نمی شوید و لذت سفر شما را دو برابر می کند.ممنون از مقاله های خوبتون.

mahdi0915
در تاریخ: 04:38:09 1399/8/20

سلام بر شما عزیزان و عوامل محترم سایت سفر بانک که جدای از معرفی بهترین وجذاب ترین تورها کلی به اطلاعات من اضافه کرده بزرگترین پارکهای آبی دنیا واقعا خیلی جالب بود که خوندم مخصوص پارک ابی دوبی رو که در همسایگی ماست البته کشور خودمون تو این چند سال خوب پیشرفت کرده مثلا توی مشهد در عرض ۵ سال دست کم ۵تا پارک ابی جدید تاسیس شده که بعضی هاشون میگفتن بزرگترین پارک ابی سرپوشیده در خاور میانه است ولی با رفتن به این پارک ابی ها خستگی مسافرت از تن ادم بیرون میره

poon
در تاریخ: 19:18:35 1399/8/19

سلام و خسته نباشید خدمت تمام کسانی که در جمع آوری این مطالب و تصاویر کوشا هستند.تمام مطالب جامع و عکسها عالی هستند جوری که حس میکنی در اون فضا هستی مثله یه خوابه رویایی و انگیزه ی بیشتری پیدا میکنی که به این مناطق سفر کنی و بیشتر از اینی که در عکس میبینی ازشون لذت ببری و بیشتر درک کنی این همه زیبایی و جاذبه رو .من تشکر میکنم از اونایی که این سایت رو به من معرفی کردن چون خیلی چیزها و جاها رو اصلا روحمم ازشون خبر نداشت ولی الان خیلی آگاهی پیدا کردم از همه ی این کشورها و جاهای توریستی دنیا .

محمدعلی شنوایی
در تاریخ: 19:33:58 1399/8/18

پارک های آبی یکی از بهترین تفریحات در کشورهای جهان می باشد که بویژه در کشورهایی که تابستان های گرم دارد استقبال زیادی از آنها می شود، هرچند پارک های آبی سرپوشیده نیز در خیلی از کشورها ساخته شده است که شما در زمستان هم می توانید از آنها استفاده کنید، این مقاله نیز به خوبی پارک های آبی مهم را در کشورهای مختلف معرفی کرده و شما با سفر به این کشورها می توانید از تفریحات آبی آن لذت برید، موفق باشید

فاطمه کشاورز
در تاریخ: 16:23:22 1399/8/17

سلام به سفر بانکی های عزیز مسلما یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین تفریحات ما رفتن به پارک آبی مخصوصا تو فصول گرم سال هست من خودم عاشق پارک آبی هستم و به کسایی که نمیتونن به کشورهای دیگه سفر کنن پیشنهاد میدم پارک آبی اپارک رو برن که بسیار تمیز هست البته پارک آبی دبی رو خیلیییی تعریفشو شنیدم امیدوارم بع از کرونا به راحتی بتونیم از این تفریح استفاده کنیم

محمدعلی
در تاریخ: 22:59:29 1399/8/16

سلام دوستان پارک خلیج جهانی آتشفشان به نظرمن خیلی زیبا وجالب بود واقعا تمام پارک های آبی که دراین مقاله بودند ویژگی ها وزیبایی های خودشون رو داشتند تقریبا در تمام مکان های کره زمین یک پارک آبی بسیار خوب وجود داره به نظرمن حتی اگه نخوایم راه دوری بریم همین پارک آبی تهران ومشهد هم مکان های خدبی هستند واقعا

رخساره بیدار
در تاریخ: 19:24:45 1399/8/14

با تشکر از سفربانک بابت مقاله های عالی.من یکی اگر قدرار باشه بین تفریحاتی که وجود داره،فقط یکی رو انتخاب کنم صد بار می گم پارک آبی، پارک آبی،بازم‌پارک آبی،و جالبه که پارک های آبی زیادی هم در شهر های توریستی قرار داره و اتوریست های زیادی رو جذب می کنن سالانه، خوب من تا حالا دو تا پارک آبی رو دیدم از نزدیک یکی موج های آبی مشهد که خداییش عالی بوده، و بعد اونم والد وادی دوبی که وااااای عااااالی بود.کاش بشه دوباره بدم.من عتشق تفریحات آبی ام.می فهمین عااااشق.

Fbnm
در تاریخ: 17:31:30 1399/8/14

سلام خدمت همه دوستان سفر بانکی و نویسندگان این سایت زیبا،من عاشق شهر بازی هستم از بچگی دوست داشتم و خواهم داشت، اصفهان شهر رؤیا ها داره که خیلی جالبه و معروف هستش خودم هنوز موفق نشدم برم شهر رویاها، ولی با خوندن این پارک ها و استخرها واقعا آدم از قدرت فناوری بشر به وجد میاد، من عاشق وسیله بازی های پر ارتفاع هستم خیلی ارتفاع زیاد رو دوست دارم ، کاش یه روزی بشه بدون استرس کرونا بریم به اینجور جاها یکم غم زندگی رو فراموش کنیم

امیرحسین
در تاریخ: 00:19:20 1399/8/14

سلام واقعا مقاله خوب و جامع وکاملی بود وتمام پارک های ابی دنیا که ارزش یکباررفتن رو دارند اسم بردید واقعا من که عاشق تفریحات ابی هستم دنبال این چنین مقاله های هستم من فقط پارک ابی دبی رو رفتم که بسیار عالی بود وباید یک روز تمام وقت گذاشت امیدوارم بتونم به بقیه پارک های ابی که معرفی کردید برم واقعا تجربه بسیار عالی ومنحصربه فردی هست

حنیف
در تاریخ: 18:06:17 1399/8/13

سلام به همه سفر بانکی های خوب پارک آبی بسیار لذت بخش و جذابه در ایران اپارک و پارک آبی مشهد هست که خیلی جذابه ولی الان دیدم که امارات و دبی و قبرس و خیلی جاهای دیگه هم داره و برام جالب توجه بود ممنون از سفر بانک بابت معرفی این پارک های آبی امطدوارم با از بین رفتن کرونابتونیم بریم سفر و از پیشنهادات سفر بانک استفاده کنیم مرسی

نسرین سدیدی
در تاریخ: 19:01:56 1399/8/9

سلام. با خوندن این مقاله خیلی ذهنم درگیر این موضوع شد که چطور به یکباره در تمام کشورها و شهرهای بزرگتر و پیشرفته تر تفریحات آبی وارد مجموعه ی تفریحات افراد شد و در مواردی حتی جایگزین تفریحات قبلی گردید. و خیلی دوست دارم مطالبی رو در مورد تاریخچه ی اولین پارک ابی که ایجاد شد بخونم. این مقاله با معرفی بهترین های جهان از نظر وجود پارک ابی بسیار جذاب و هیجان انگیز بود.

ریحان
در تاریخ: 19:30:15 1399/8/7

باسلام به تمام سفر بانکی های عزیز وباتشکر از این متن خیلی خوب که سفربانک برای ما گذاشته است چقدر پارک های زیبا وجود دارد من از پارک الپامار خیلی خوشم اومد و امیدوارم روزی برسد که بتوانم به این پارک زیبا سفر کنم این پارک زیبا در سوعیس قرار دارد به شما دوستان توصیه میکنم اگر به سوعیس سفر کردید حتما از ایپ پارک زیبا دیدن کنید ایشالاه زود تر کرونا میره و همه یه سفر روبا آرامش میریم بدون ماسک😅😅😅🤣🤣🤣

فاطمه طهماسبی سروستانی
در تاریخ: 19:13:24 1399/8/5

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان گلم. همه ی ماها از بچگی آب بازی رو دوست داشتیم و داریم. و واقعا همینطورکه همه میدونن آب مایه ی حیات و زندگی است. این علاقه ی ما انسانها به آب و آب بازی به دوران بچگی ختم نمیشه و آب بازی تاثیر زیادی در شادابی روحیه ی انسانها داره. به همین دلیل پارک های آبی میتونه یکی از هیجان انگیز ترین و جذاب ترین تفریحات باشه برای هر انسانی.امیدوارم همیشه حال دلتون شاد باشه

مائده
در تاریخ: 15:05:13 1399/8/1

سلام خدمت همه دوستان واقعا پارک های آبی هیجان انگیز ترین و لذت بخش ترین تفریحات مخصوصا در فصل تابستان و هوای گرم است هر کدام از این پارک های آبی جدابیت ها و امکانات شگفت انگیز خود را دارند اما پارک آبی سیام خیلی برام جالبه و دوس دارم حتما به اسپانیا سفر کنم و به این پارک برم و لذت ببرم و نکته جالبش برام این بود که با توجه به میزان جرات و شجاعت شما میزان آشفتگی که در رودحانه متلاطمی که در این مجموعه هست تغییر می کند واین میتونه خیلی هیجان انگیز باشه و هر کسی دوس داره این حس و تجربه کنه.

پری منتظری
در تاریخ: 16:17:38 1399/7/30

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. بدون تردید باید پارک آبی را یک تفریح بسیار جذاب و مهیج در سراسر جهان دانست. پارک های آبی در تمام دنیا طرفداران بسیار زیادی دارند و جالب است که روز به روز تعداد این پارک ها افزوده می شود و علاقمندان این پارک ها نیز انتظار امکانات جدید و مهیج تری دارند. برای من هم به شخصه جالب بود بدونم پیشرفته ترینِ این پارکها کجا ها هستند . تشکر از سایت خوب سفر بانک برای این اطلاعات♥️

Fati
در تاریخ: 13:04:51 1399/7/29

خدایا چه پارکهای قشنگی آدم اینجا ها پر از هیجان میشه چه سرسره های بلند و وحشتناکی سرسره های لوله ای آدم وسط راه به غلط کردن میفته 😄 هر چی هم پیش میره تموم نمیشه من یه بار تجربه کردم دیگه عمرا اگه تکرار کنم تازه هیچ وقت این مدلی هم نبودن به گرد پای اینا هم نمی‌رسه

فاطمه
در تاریخ: 00:29:28 1399/7/28

با سلام به دوستان سفر بانکی عزیز پارک های آبی بسیار مناسب برای تمام سنین است پارک آبی در فصل تابستان شلوغ تر است و مردم برای خونک شدن به پارک های آبی میروند پارک آبی برای شنا کردن و برای شنا یاد گرفتن هم مناسب است رفتن به پارک های آبی بسیار هیجان دارد

فاطمه
در تاریخ: 23:18:16 1399/7/27

با سلام به دوستان سفر بانکی عزیز این مقاله عالی بود کاملا دقیق و کامل به بهترین پارک های جهان پرداخته بود پارک های آبی بسیاری در فصل تابستان شلوغ و پر هیاهو هستند این پارک ها محل تفریح تعداد زیادی از افرادی هست که برای سرگرمی خود به آنجا میروند

فرزانه
در تاریخ: 20:02:00 1399/7/27

سلام وقت بخیر پارک ابی میتونه یکی از هیجان انگیز ترین تفریحاتِ روی کره زمین باشه من که فقط داخل ایران تونستم ازش استفاده کنم اما قطعا این جا میتونه عالی تر از این حرفا باشه از بین پارک های آبی که قرار دادید ، پارک آبی سوییس و ایتالیا خیلی به نظرم جذاب تر اومد و خوش به حال کسایی که میتونن ازش استفاده کنن با اینکه الان هوا سرده اما باز هم دلم خواست😃

علیرضا
در تاریخ: 18:42:24 1399/7/22

سلام و درود اطلاعات این مقاله عالی بود خیلی کامل چون بیشتر پارک های آبی جهان رو در این مقاله معرفی کرده بودید تفریحات آبی یکی از بهترین سرگرمی هایی هست که میشه در پارک های آبی انجام داد تفریحات آبی هیجان زیادی داره و بسیار لذت بخشه سرسره های آبی در ایران هم وجود داره و میتونید برای تفریح به اونجا برید

نرگس جاوید
در تاریخ: 10:02:00 1399/7/22

سلام . موج سواری، رودهای طویل و درهم و خانه درختی های بلند با پل های چرخان تابستان را فصل محبوب بسیاری از گردشگران کرده است. اگر شما در نزدیکی دریا هم زندگی نمی کنید، یک سفر آخر هفته نیز برای تفریحات خانوادگی کافیست. اینطور احساس می کنید به ساحل رفته اید و روی صندلی های آفتابگیر استراحت می کنید و از صدای امواج لذت می برید.

مهدیه
در تاریخ: 22:42:34 1399/7/21

بنظر من پارک و سرسره های آبی از بهترین تفریحات و سرگرمی هایی هستند که میتونیم با انتخاب اونها اوقات خوشی رو کنار عزیزانمون تجربه کنیم.این پارک های آبی واقعا هیجان انگیز به نظر میان و همگی ارزش یکبار امتحان کردن رو دارند. همچنین اینکه در پارک آبی جزیره مورگان تگزاس به افراد دستبند می‌دهند که همدیگرو گم نکنند کار هوشمندانه و خلاقانه ایست که اگر در پارک های آبی ایران هم انجام بشه خیلی خوب میشه‌.از مقاله خوبتون متشکرم.

علیرضا هادی زاده
در تاریخ: 23:31:28 1399/7/19

سلام و خیلی ممنون از سفر بانک به خاطر این مقاله کامل و جامعی که حتی به پارک آبی فیلیپین هم پرداخته و توانسته آنها را رتبه بندی کند

خاطره سادات
در تاریخ: 15:57:45 1399/7/16

سلام ممنون از نویسنده محترم که کامل و جامع برترین پارک ابی های دنیا رو معرفی کردند همه انها بسیار عالی و جذاب بودن و ادم رو به هیجان میاوردند اما به شخصه از پله ها و بالا رفتن برای سوار شدن سرسره ها بیزارم و قسمت سخت ماجرا هم همینه و من با پارکهای ابی که اب گرم داشتند و همچنین فضای سبز و ساحلی داشتند بیشتر موافق هستم.

حسین
در تاریخ: 10:46:42 1399/7/13

سلام و خسته نباشید از بابت این مطالب خوب سپاسگزارم. پارک آبی از اون جاهاییکه معمولا در همه سفر ها مورد توجه توریست هاست. امیدوارم در کشور خودمون هم شاهد امثال این پارکها باشیم چون کشور ماهم پارک آبی خوبی داره

امیرحسین
در تاریخ: 00:21:33 1399/7/10

سلام واقعا مقاله جامع و کاملی هست وبهترین های پارک ابی دنیا معرفی کردین من فقط پارک ابی دبی رفتم پیشنهاد میکنم شماهم اگه تجربشو ندارین حتما یه سربرین .اگه دلار اجازه بده حتما به کشورهای دیگه به خصوص پارک های ابی جذابی که معرفی کردی میرم واقعا بعضی ازاین پارک های ابی که معرفی کردین جذاب وهیجان اور هستند

مهرانه
در تاریخ: 18:30:22 1399/7/9

مطلب جالبی بود حتی دیدن تصاویرش هم هیجان خاص خودش رو داشت..کاش روزی بیاد که توی کشور عزیزمون هم این نوع ساخته های تفریحی رواج پیدا کنه و بتونیم تو همین مرزوبوم این هیجانات و تفریح ها رو تجریه کنیم...پارک های ابی معدودی هم توی کلان شهرها وجود داره اما همچین پارک های ابیی بعید میدونم تو ایران باشه

سهیلا امین الرعایا
در تاریخ: 13:51:27 1399/7/8

سلام. مقاله جالبی بود. تا به حال نمی دانستم این قدر پارک آبی در سراسر جهان هست. و چه قدر وسایل متنوع و جالبی داره. ولی فقط ترس رو برای کسایی مثل من که از ارتفاع خاطره بد دارند و معده ی خیلی حساس که به محض چرخش زیاد حالم بد میشه فکر نمی کنم گزینه مناسبی باشه. اما برای کسایی که هیجان رو دوست دارند واقعا با حال و جالبه. لحظاتی خارج از فکر به این دنیا و مشکلاتش میتونی لذت کافی رو ببری و با یک روحیه مناسب دوباره به زندگی ادامه بدی. چه قدر خوب که تمامی برنامه کاری هم ذکر شده که هر کس دوست داره برنامه ریزی کنه و لذتش رو ببره

نرگس جاوید
در تاریخ: 14:56:38 1399/7/5

سلام .ممنون از مطالب قشنگ وجالب شما که بسیار مفرح و لذت بخش بود هیجان یکی از لذت بخش ترین حس های زندگی است که بدون آن لحظه ها کسالت بار و تکراری خواهد بود بازی های هیجانی در دنیا پر طرفدار هستند از میان آنها تفریحات آبی که به کمک قدرت آب در میان شور وهیجان ،بسیار لذت بخش است.

سهیلا امین الرعایا
در تاریخ: 11:53:02 1399/7/5

سلام. ممنون از مقاله خوبتون درباره معرفی پارک های آبی. پارک آبی سیام که به نظرم خیلی جرات می خواد که واردش بشی و در کنار حیوانات فرود بیای من که فکر نکنم این هیجان را دوست داشته باشم. تو پارک آبی فیلیپین هم فکر کنم سرگیجه بگیرم که با این سرعت به پایین پرتاب می کنه. ولی کلا با روحیات من سازگار نیست و فکر نکنم زمانی رو هوس کنم که به پارک آبی برم و هیجان آن را تجربه کنم ولی برام جالبه از نزدیک شاهد آن باشم و بقیه را تماشا کنم و هیجانش رو ببینم.

مهدی حاجی بابایی
در تاریخ: 11:58:02 1399/7/3

چه پارک های آبی زیبایی تو دنیا وجود دارن مخصوصا پارک آبی که در برزیل و مالزی وجود دارند.واقعا برای گذروندن یک روز خوب عالی هستن.امیدوارم به زودی تو کشور خودمون هم شاهد اینچنین پارک های آبی که رو باز هستند باشیم .وجود آفتاب موقع شنا کردن واقعا لذت بخشه. دست شما درد نکنه این مطالب قطعا به کار کسی که به مسافرت به هر کدوم ازین کشورها بره میاد

اعظم الفت نیا
در تاریخ: 13:52:42 1399/7/2

سلام ممنون از اشتراک گذاری این اطلاعات. پارک های آبی یکی از جاذبه های عالی است چون هم آرامش آب بازی رو حس میکنی هم هیجان شهر بازی. چقدر جالبه که این کشورها هزینه های زیادی برای ساخت این پارک های آبی عظیم پرداخت کرده اند و ای کاش در ایران هم به این موضوع توجه ویژه بشود و بیشتر به فکر ایجاد و گسترش مکانهای تفریحی باشند.

هاجر کشاورز
در تاریخ: 16:20:21 1399/6/28

سلام ممنون از این اطلاعات زیبا کلا پارک ابی های درتموم دنیا طرفداران بسیاری داره .تفریح فوق العاده مهیج و جذابی هست.و قطعا میشه گفت یکی ازبهترین تفریحا برای روحیه ادم میتونه باشه. ماهم پارک ابی های زیادی داریم ک خیلی هم زیبا و خیره کننده هستش مثل پارک ابی اب تاب قم .پارک ابی اپارک .پارک ابی ایرانیان .پارک ابی اریا موج البرز و از بزرگترینش سرزمین موجهای ابی توی مشهد میشه نام برد ک متاسفانه الان کرونا هستش و نمیشه لذت برد از این جاذبه های تفریحی .

الهه فیض
در تاریخ: 20:06:03 1399/6/24

مقاله عالی بود. چقدر خرج شده برای این پارکا خیلی بزرگ و مجهز هستن. کاش بشه یک روز سفر کرد و این پارک های آبی تجربه کرد. البته بعضی از این پارک های آبی داخل کشور هایی هست که سفر بهش سخته ولی پارک های آبی دبی شاید قسمت بشه تجربه کرد مخصوصا اگر تابستون باشه و هوا گرم خیلی دلچسبه.متاسفانه داخل ایران آنقدر بزرگ و مجهز نیست کاش بتونن مثل کشور های دیگه رسیدگی کنن و پارک آبی شبیه به این ها بسازن

فاطمه بنی اسدی
در تاریخ: 15:01:20 1399/6/23

با سلام مقاله جالبی بودو چون اطلاعات نسبتا جالبی رو درباره ی هر پارک گفته شده بود خیلی خوب میشد پارک ها رو با هم مقایسه کرد کاش توی ایران هم روی این قضیه سرمایه گذاری بیشتری میشد هرچند که ما سرزمین موج های آبی مشهد رو داریم که زیبا هست و همچتین در تهران ولی خب این موضوع جای کار و سرمایه گذاریی بیشتر رو داره مخصوصا که برای فصل گرما بهترین تفریح هستش

سارینا صالحپور
در تاریخ: 23:01:30 1399/6/22

سلام خدمت شما این مقاله که راجع به پارک های آبی جهان نوشته بود واقعا جالب بود چون یکی از طرفدارای پارک های آبی هستند مخصوصاً در فصل تابستان که هوا بسیار گرم همه و همه ما دوست داریم که آب تنی حسابی داشته باشیم اینجور پارک های آبی هم انگار رفتیم استخر هم انگار شهربازی هستیم و واقعاً جالب بودند و دوست دارم که روزی حتماً از این پارک آبی ها دیدن کنم که خیلی جالب بودن خسته نباشید خیلی مقالتون جالب بود لطفاً بیشتر از این مقاله ها بزارید

مهشید ایمانی جو
در تاریخ: 01:30:42 1399/6/22

بسیار مطلب جالب و مفید بود من فکر میکردم بهترین پارک های آبی دنیا تو امارات باشه که صد البته چند تا از بهترین ها در امارات بود گرچه آسیا پارک های آبی معروف و خوبی داره کاش ایران هم جزو یکی از بهترین ها بود مثلا اپارک یا پارک های آبی در مشهد در هر حال ممنون از مطالب مفید که خوبیش این بود با آدرس و مشخصات دقیق و حتی دارای شماره تماس بود فقط ای کاش قیمت ها هم درج میکردید که برای اطلاعات و مقایسه پارک ها در کشورهای مختلف جالب میشد گرچه برای برخی از ما ایرانیان اسلامیک بودن پارک مهم هست که خانمها اجازه استفاده با لباس پوشیده داشته باشند

روشنك نظري
در تاریخ: 14:07:24 1399/6/19

در هر كشوري پارك ابي براي تفريح هست از جمله كشورها كانادا دبي المان تايلند انتاليا قبرس امريكا و.... ازجمله پارك هاي ابي ميتوان انلانتيس دبي را نام برد هميچنين وايلد وادي در دبي البته اتلانتيس بزرگتر هست و خيلي هيجان انگيزتر همچنين هتل دارد هركس بخواد ميتونه در هتل اقامت بگيره و تمام پارك ابي مجاني ميشود اما اكر فقط براي پارك ابي بريد بايد ورودي پرداخت شود اتلانتيس براي تمام سنين قابل استفاده ميباشد و يك روز كامل از صبح تا غروب را ميتوانيد سرگرن باشيد حتما باسفر بانك سفر كنيد

هاجر کشاورز
در تاریخ: 10:49:59 1399/6/19

خیلی زیبا و جالب و مفید بود ای کاش توی ایران هم بیشتر به این مراکز توجه میشد و بیشتر سرمایه گذاری میکردن تا اکثریت مردم بتونن ازاین امکانات استفاده کنن ..به نظرم عکسایی ک گذاشتین خیلی زیبا و جذاب بود و ی سفر کوتاه شد به این مکانها... مطلب سایتتونم جذاب و خوندنیه و باعث گسترش اطلاعات خواننده میشه مخصوصا برا کسایی ک اهل کتاب و کتاب خوانی نیستن عالیه و ماهایی همیشه فعالیت داریم تو این فضا ی استفاده مفید میشه کرد ازشون ممنونم

Faezeh Yazdani
در تاریخ: 16:31:28 1399/6/18

سفر بانکی عزیز: از اطلاعات کامل وجامع تون سپاسگزارم. پارک های آبی مکان بسیار هیجان انگیز و خوبیه برای یک تفریح سالم . عکسها با رنگهای گرم و اطلاعات خوبتون یک سفر رویایی بود به این مناطق پر جاذبه. شاید این امکان برای همه وجود نداشته باشه که از نزدیک ببینند اما از سایت شما میشه به همه این مناطق سری هر چند کوتاه زد. سپاسگزارم و موفق باشید🙏🏼🙏🏼🌹

معصومه اسدی
در تاریخ: 12:23:10 1399/6/18

سلام ممنون از مطالب بسیار زیبا و هیجان انگیز کاش یکم خلاصه تر و بود پارکهای آبی یکی از تفریحات پر طرفدار و هیجان انگیز و مفرح در این چند ساله هست و از دیدن عکس ها لذت بسیاری بردیم کاش در ایران هم برای اینگونه تفریحات هزینه های بیشتری را انجام داده بودند و در تهران در نزدیکی چیتگرغرب تهران دو پارک ابی دهکده ابی و اپارک هست که عزیزانی که در غرب تهران هستند میتوانند از این مجموعه ها استفاده کنند فک میکنم یکی از تفریحاتی هست که مخصوصا برای پسر بچه ها باعث تخلیه انرژی انها میشود

راحله شنبدی
در تاریخ: 04:13:57 1399/6/18

سلام من همیشه از آب میترسم مخصوصا اینجور بازی های هیجانی که تو آب باشه ولی از وقتی این تصاویر زیبا رو دیدم از این پارک دلم میخواد ای کاش بتونم روزی برم به این پارک و از نزدیک هیجانش رو تجربه کنم جاهای زیبای زیادی تو جهان وجود داره که ما ممکنه فقط در طول زندگیمون بتونی عکساشون رو ببینیم همینم خوبه 😍

الهام بابایی
در تاریخ: 20:02:12 1399/6/1

سلام به شما .واقعا میتونم بگم که یکی از بهترین موضوعاتی بود که خوندم و کلی اطلاعاتش بدردم خورد.من پارکای آبی سرزمین های عربی رو دیده بودم ولی اطلاعاتی از پارک های آبی کشورهای دیگه نداشتم .پارک آبی مالزی هم خیلی فوق العاده هست.در واقع پارک های آبی تفریحات خیلی خوبی برای مردمی هستن که میخوان یه تفریح خیلی خوب داشته باشن. واقعا هر مشکل فکری باشه در این مکان ها فراموش میشه و کلی حس خوب منتقل میشه.

جانا
در تاریخ: 11:16:23 1399/5/23

سلاج ممنون از سایت خوب سفر بانک بابت توضیحات کامل و جامع ،از نظرم این پارک ها واقعا رویایی هستند و بیشتر به خواب شبیه هستند تا واقعیت ،ایده بهره گیری از جاذبه های تاریخی در پارک آبی آکوافان به نظرم بسیار جالب و قابل توجه بود،البته از نظر من همه ی این پارک در حد خودشان عالی هستند و ایده های ساخت آن ها قابل ستایش است ،این پارک ها بهترین مکان برای‌گذراندن تعطیلات تابستانی هم‌می باشند.

سمیه صفایی
در تاریخ: 13:41:31 1399/5/15

خیلی زیبا بودن عکسا معلومه که برای هر قسمت از پارک هزینه هنگفتی شده من به آب و تفریحات آبی علاقه دارم دلم خواست برم تو این جور پارکا و حسابی خوش بگذرونم تو ایران هم مجتمع های آبی زیبایی هست ولی کاش سرمایه گذاری بیشتری میشد و به کیفیت این پارکا مجموعه ای ساخته میشد. مطلب جالبی بود

زهرا جعفری
در تاریخ: 12:26:46 1399/5/14

سلام. ممنون از شما برای این توضیحات. خیلی تصاویر زیبایی گذاشته شده بود. آرزو کردم که کاش در همین لحظه در یکی از این پارک های آبی حضور داشتم. خیلی جالب بود که ساعت کاری هر پارک آبی هم ذکر شده بود. من از این لحظه به بعد می خواهم یکی از برنامه های آینده ام را سفر به این پارک های آبی قرار دهم. اگر جزو اهداف زندگی ام باشد، حتما برای رسیدن به این هدف تلاش خواهم کرد.

سمیرا صفایی فرد
در تاریخ: 09:32:29 1399/5/5

با سلام. مکان های جالبی بودن هم از نظر شکل و طراحی خاصشون هم از نظر امکانات و ویژگی هایی که دارن. هیچکدوم از این مکان هارو ندیده بودم و اطلاعاتی در موردشون نداشتم برای من مفید بود مطالب اما خیلی طولانی بود به نظر شخصی بنده بهتره اینجور مطالب طولانی رو در دو مقاله و دوقسمت ارائه بدید تا برای خواننده خسته کننده نباشه و با دقت بیشتری بخونه. با تشکر جهت انتشار مطالب مفیدتون

هانیه
در تاریخ: 12:44:07 1399/5/1

واقعا خیلی محشره آدم و از دوز صدا می کنه که به سمت من بیایین و از این پارک های لذت بخش بهره ببرید واقعا بهترین پارک های جهان به حساب میان من بیشتر از فرانسه اتریش خوشم اومد ولی بقیه جاها هم خیلی زیبا هستند امیدوار یه روز حداقل چندتا از این مکان ها دیدن کنم

فاطمه احمدی
در تاریخ: 17:37:45 1399/4/24

سلام .تشکر بسیاربابت مقاله پرمحتواوپراززیبایی که تهیه کردین.خوشبحال اشخاصی که این مقاله رویکبارهم که شده خواندند اصلا فکرشم نمیکردم پارکهایی به این دیزاین جذاب ودیدنی هم باش .پارکهای بااین همه امکانات تفریحی برای مردم وگردشگرها غیرقابل توصیف من که کیف کردم بادیدن این عکسهای پارک آبی چه برسه دراونجا باشیم.برای همه آرزوی میکنم یکبارم شده به این پارکهای آبی سفرکنند....

ندا گریوانی
در تاریخ: 22:26:22 1399/4/23

پارک آبی سان وی لاگون یکی از بهترین پارک ها و شهربازی های مالزی هستش که خیلی معروفه، یک پارک باعظمت و پیشرفته که امکانات آبی زیادی هم داره تفریحات هیجان انگیز داخلش که یک شهربازی پیشرفته هم به حساب میاد در این پارک به هیچ عنوان حوصله ی آدم سر نمیره و زمان به سرعت میگذره چون در هر یک از بخش های این پارک سرگرمی های متنوعی وجود داره که از هیچ چیزش نمیتونی بگذری! اینجا قلب هیجان و سرگرمی کوآلالامپور ِ.

فاطمه احمدی
در تاریخ: 12:43:12 1399/4/21

سلام.واای خداجان چه پارکهای رویایی هستند .بیشتر شبیه جزیرس تا پارک .پارکهای که تاحالا من دیدم فقط تاب والاکلنگ بوده.وقتی تواین پارکهای جزیره ای شکل آدم بره اصلا زمان متوجه نمیشع ازبس که دراین پارکهای سبز به آدم خوشمیگذره ...

Ava
در تاریخ: 22:15:02 1399/4/20

اگه این مقاله ها رو مطالعه نکنیم شاید هیچوقت وجود همچین جاهایی تو دنیا به رهنمون خطور نکنه فوق العاده بودن واقعا هر کدوم به نحوی دلبری میکنن من بیشتر از پارک سیام اسپانیا خوشم اومد چون معماری خاصی داشت که معمولا تو اکثر مراکز گردشگری اسپانیا به چشم میخوره

رخساره بیدار
در تاریخ: 11:46:42 1399/4/20

پارک های ابی با حالترین و هیجان انگیز ترین تفریحات بشمار میان که من به شخصه خیلی دوستشون دادم.و صلی ترین بازی توی هر کدومشون سر سره های ابی بلند و سرعتی هستند که اوج‌هیجانن.وقتی روی اون تویوپای خوشگل و هیجان انگیز می شنید و سر می خورید فقط به هیجانش و لدتش فکر می کنید نه هیچ جیز دیگه.امروزه همه نقاط توربستی دنیا بالاخره یه پارک ابی دارند همونجور که تو مقاله خوندیم کشور های اسپانیا ،تایلند،امارات ،المان و ... همگی دارای پارک های ابی زیبا و مشهور هستند.البته از حق نگذریم در ایران خودمون هم پارکهای ابی بدی نداریم سرزمین موج های ابی مشهد اولین تجربه من از پارک‌تبی بود و جذاب هم بوووود.بعدش وایلد وادی دوبی.خوب امیدوارم روری برسه بتونم جداقل دو سه نا از این پارک های ذکر شده در مقاله رو ببینم.

نسرین سدیدی
در تاریخ: 17:40:15 1399/4/19

سلام وادب و تشکر. به نظرم ابتدای مقاله خیلی خوب و جذاب شروع شده بود. و من چیزی که از پارک آبی همیشه تو ذهنم میاد یک شور و هیجان فوق العاده است. و به نظرم ادم با تفریحات ابی کلی تخلیه انرژی میشه. و نکته ی مثبت دیگر این تفریحات که در مقاله هم خیلی خوب اشاره شده است اینه که این تفریحات ابی محدودیت سنی ندارند. قسمتی که ذکر شده بود براساس جرات شما شدت اشفتگی رودخانه تغییر میکنه برام جالب و جدید بود واقعا. با دیدن عکس های مهیج این مقاله هم من کلی هیجان زده شدم. مقاله ی کابردی بود چون از تمام نقاط جهان پارک های ابی معروف رو معرفی کرده بود.

رخساره بیدار
در تاریخ: 14:18:00 1399/4/18

خوب این جذاااب نرین و باحال ترین مقاله سفربانک بود.من حودم از طرفداران سرسخت ورزش خای ابی هستم بخصوص استخر و پارک ابی و و دریا و عیره.هر چقدر گشتم کایلد وادی دولی رو پیدا کنم تو این لیست دیدم نه نیست اخه من فقط اونجا رو رفتم و خیلی هم عالی و حذاب بود و دوست دارم دوباره برم البته پپارک ابی انتالیای ترکیه هم می تونه جذاب باشه نزدیک هم که هست.البته پارک ابی مشهد و رفتمااااا و لی خوب این کجا و انها کجا؟امیدوارم دوباره بتونم برم .ممنون از سفر بانک بابت این مقاااله عااالی.

افسانه مهدویان
در تاریخ: 13:49:43 1399/4/18

این پارک های آبی خیلی زیبا ساخته شده اند هر کدام جذابیت های خاص خود را دارند و آنطور که مشخص است ساخت و طراحی پیچیده ای در بنای این پارک ها به کار گرفته شده که علاوه بر جذابیت ها و تفریحات پارک های آبی از طراحی این پارک نیز انسان به وجد میاید پارک ها همیشه مکان هایی بودند تا انسان انرژی خود را در آنجا تخلیه کند و به تفریحات هیجان انگیز بپردازد حال آن که این پارک های آبی دارای استخر و آبشار و رودخانه میباشند و نهایت استفاده را میتوانی از تفریحات آبی را بکنی و لحظات به یادماندنی را ثبت کنی. این پارک هاخیلی شگفت انگیزبودند ممنون از اطلاعات مفید و خوبتون

فاطمه بیات
در تاریخ: 01:52:06 1399/4/18

سلام خسته نباشید از اطلاعتتون بسیار متشکرم. مقالتون بسیار عالی بود وای من خودم به شخصه عاشق تفریحات آبی هستم واگه یه روزی موقعیتش پیش بیاد دوست دارم همه ی پارک هایی آبی که معرفی کردید رو برم سر خوردن از سرسره ها خیلی هیجان انگیز ولذت بخشه این پارک های آبیم که امکانات زیادی دارن ویقینا میشه کلی خوش گذروند و سوار وسیله های مختلفی شد ولحظات خوشی رو ساخت کلا بعد از طبیعت گردی من تفریحات آبی رو خیلی دوست دارم همه ی پارک های ابی هم که معرفی کردید خوب بودند اما من از بینشون رامایانه وخلیج جهدانی آتشفشان و البته پارک آبی نیمفایا اورادارو بیشتر دوست داشتم امید وارم فرصت تجربه این پارک های ابی برای همه ی کسانی که دوست دارن این تفریحات آبی رو تجربه کنن پیش بیاد‌

فاطمه احمدی
در تاریخ: 20:22:15 1399/4/17

وااای اینا جزیره بودن تاپارک خیییلی خیلی دیدنی هستن .تصورما ازپارک فقط چندتا تاب و الاکلنگ بازیه .اما اینا پارک نبودن بیشترشبیه جزیره اند خیلی قشنگن وقتی وارداین پارکهای آبی بشی دیگ دوسنداری بیای بیرون بسیار رویایی وحیرت انگیز رفتن یک روزی به این پارکها....

raha
در تاریخ: 23:53:43 1399/2/5

خیلی باحال بود به نظرم خیلی هیجان انگیز جالب هست از بین همه این پارک های آبی پارک آبی آکوالاگون فرانسه واقعا قابل ستایش و زیبا بود که ادم رو به وجد میاره اما چون خیلی بزرگه و بلند هستند به نظر میاد بالا رفتن از اونا سخت باشه به هر حال در کل همه پارک های آبی زیبا و باحال هست و باید تجربش کنیم

اصغر بهرامی
در تاریخ: 09:42:26 1398/11/19

پارک آبی به اینا میگن....همین بهترین پارک های آبی جهان... پارک های آبی ما بچه بازی در مقابل اینا...واییی خیلی خوبه این پارک ها تو فضای باز

بیژن بیرنگ
در تاریخ: 09:32:42 1398/11/13

من انتظار داشتم پارک آبی آزادگان (پایین اتوبان آزادگان) رو در بین بهترین پارکهای آبی جهان قرار بدید. فکر نمیکنم در جهان مشابه این پارک وجود داشته باشه.پارکینگم داره

جواد
در تاریخ: 15:21:34 1398/11/8

مطالب راجب به بهترین پارک های آبی جهان واقعا جذاب بود و جالب بود،من که تاحالا پارک آبی نرفتم ولی دوستام خیلی تعریف میکنن که هیجان زیادی داره و باید یکبار تجربه اش کنم.

Sahar
در تاریخ: 17:03:22 1398/11/5

از بین بهترین پارک های آبی جهان، آکوا لاگون فرانسه رو تحسین می کنم. چون گرمای مورد نیاز برای پارک آبییش رو با انرژی ژئوترمال تأمین می کنه.

یلدا
در تاریخ: 15:19:25 1398/11/2

بهترین پارک های آبی جهان اینا نیست! همین محمود آباد خودمونه که میریم تو اون ساحل داغون آب بازی و شنا میکنیم! والااا

ساره بهشتی
در تاریخ: 17:41:15 1398/9/25

مهم ترین چیز تو پارک های آبی جهان پله برقیه، اگه پله برقی نباشه، پدر آدم درمیاد، چیزی ازش باقی نمونه که بخواد سر بخوره و بیاد.

داوود
در تاریخ: 14:53:19 1398/9/19

معرفی بهترین پارک های آبی دنیا عالی بود. پارک آبی آکوالاگون / فرانسه و پارک ابی آکوافان / ایتالیا و بخصوص خلیج جهانی آتشفشان /فلوریدا/ ایالت متحده امریکا جذاب و دیدنی بود.

نمایش بیشتر

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.