بهترین های اوت لت استانبول

بهترین های اوت لت استانبول

پیش از این در مورد مراکز خرید ارزان استانبول صحبت کردیم. در این مقاله قصد داریم شما را با مراکز اوت لت استانبول آشنا کنیم. در اینجا شاید سوالی در ذهن خطور کند که فرق این دو چیست. قبل از شروع مقاله شما را دعوت می کنیم حتما مقاله اوت لت چیست را مطالعه کنید تا فرق بین این دو موضوع را کاملا متوجه شوید. در ادامه این مطلب سفربانک اوت لت های استانبول را به شما معرفی خواهد کرد.

اوت‌لت کاله (Kale)

مرکز خرید اوت لت کاله یک مرکز خرید سرگرم کننده هم برای بزرگترها هم برای کودکان است، این مرکز دارای رستوران، سینما و فضای بازی برای کودکان است. این مرکز خرید دارای 8 طبقه که اکثر برندهای معروف علی الخصوص شرکتهای ترکیه ای را در خود جای داده است. جالب است بدانید این مرکز معاف از مالیات است و این امر سبب شده تا قیمت اجناس آن نسبت به بقیه مراکز کمتر باشد. مرکز خرید کاله به دلیل نزدیکی به فرودگاه یکی از مهمترین اوت لت استانبول باشد.

پیشنهاد می کنیم قبل از سفر به استانبول اطلاعاتی در مورد این شهر زیبا بدست آورید.

اوت لت استانبول

در این شهر زیبا مراکز خرید زیادی وجود دارد شما در راهنمای سفر به استانبول می توانید به طور اجمالی با این مراکز آشنا شوید.

آدرس مرکز خرید کاله در استانبول

این مرکز فقط 5 دقیقه با فرودگاه آتاترک استانبول فاصله دارد و به این دو طریق می توانید به آن دسترسی داشته باشید:

  • میدان تکسیم - اتوبوس 92T - باجیلار - بعد از 30 ایستگاه (ایستگاه گون پارکی) - کاله سنتر
  • میدان تکسیم - مترو به طرف ایستگاه وزنجلر - سپس پیاده به طرف تراموا - از ایستگاه لاله لی سوار خط 1 - ایستگاه گون گورن (gungoren) - کاله سنتر

اوت‌لت آسیا پارک استانبول(asya park outlet )

یکی از بهترین تفریحاتی که در سفر به استانبول به دنبال آن هستیم خرید همراه با تفریحات است. اوت لت آسیا پارک دارای 7 طبقه است و انواع برندهای معروف در این پاساژ دارای نمایندگی اوت لت هستند. رستورانها و مراکز تفریحی این مرکز باعث شده تا علاوه بر خرید مکانی جهت بازی و تفریح کودکان نیز باشد.

اوت لت های استانبول

مرکز خرید ونیزیا اوت لت استانبول (Venezia Mega Outlet)

این مرکز صرفا مرکزی برای اوت لت استانبول نیست ولی دیدن این مرکز خرید به جهت طراحی منحصر به فرد آن حتما توصیه می شود. حتی اگر هیچ خریدی را نداشته باشید دیدن صرف این مرکز به خودی خود تفریح محسوب می شود. معماری این مرکز برگرفته از شهر ونیز ایتالیا است و این از نام این مرکز نیز مشخص است. طبقات فوقانی این مرکز مسکونی و طبقات پایین آن مرکز فروش هستند. در این مرکز می توانید مثل ونیز ایتالیا گُندولا سواری کنید، گُندولا به قایق هایی اطلاق می شود که در ونیز ایتالیا اقدام به جابجایی مسافرین می کنند.

اوت لت استانبول

این مرکز دارای صندلی های زیادی جهت استراحت کوتاه هستند. همچنین رستورانهای زیادی نیز در آن فعالیت می کنند که باعث شده در کنار طراحی زیبا محیطی آرام و لذت بخشی را تجربه کنید. برای ایرانی ها اینجا جای پرترددی نیست ولی سفربانک به شما توصیه می کند از این مرکز حتما دیدن کنید.

آدرس مرکز خرید ونیزیا اوت لت

  • میدان تکسیم - مترو به سمت ینی کاپی - ایستگاه ینی کاپی پیاده شوید - متروها والیمانی بروید سمت فرودگاه - بعد از 3 ایستگاه اولوباتلو پیاده شوید - خط متروی T4 یا آی سلام سوار شوید - ایستگاه متریس پیاده شوید - مرکز خرید ونیزیا. (برای دیدن و دانلود نقشه مترو استانبول روی لینک آن کلیک کنید)

اوت لت استانبول

اوت‌لت ایرپورت

این مرکز خرید نزدیک فرودگاه آتاتورک است و محبوبیت آن به دلیل قیمت مناسب و همچنین طراحی جالب پاساژ است. سقف این مرکز متحرک بوده و گاهی اوقات باز و اوقاتی بسته است. محصولات برندهای معروف ترکیه را می توان در این مرکز خریداری کرد. از این مرکز خرید دست خالی بیرون نخواهید آمد چون برای هر بودجه ای محصولی را به شما ارائه خواهد کرد و بهترین مرکز برای خرید سوغاتی است.

اوت لت استانول

اوت لت ویا پورت (Viaport outlet Shopping Center)

این مرکز خرید ارزان در نزدیکی فرودگاه سابیا قرار دارد و و یکی از بزرگترین مراکز خرید با مفهوم اوت لت می باشد و از این حیث دارای محبوبیت زیادی بین گردشگران است. از دیگر جاذبه های این مرکز خرید دریاچه مصنوعی است که در کنار این مجموعه ساخته شده است. اکثر برندهای معروف در این مرکز دارای نمایندگی می باشند و یکی از مهمترین مراکز اوت لت استانبول محسوب می شود.

شهربازی واقع در این مرکز بسیار جذاب برای کودکانی است که همراه والدینشان خرید کسل کننده آمده اند. محوطه کوچکی جهت اسب سواری با اسبان کوچک مخصوص کودکان طراحی شده است. کارتینگ و زمین بازی کودکان از دیگر امکانات این مرکز خرید است.

اوت لت استانبول

اگر در مورد حراجی دائم یا اوت لت اطلاعاتی ندارید حتما مطلب اوت لت چیست را مطالعه کنید.

اوت‌لت فکس سیتی استانبول ، اوت‌لت دیپوسایت ،اویلیوم و اوت لت اوپتیموم (Optimum) از دیگر مراکز خرید اوت لت و ارزان استانبول می باشد.

اوت لت های استانول

نوشته شده توسط سفربانک

امتیاز 4.91از 5 (11 رای)
افزودن نظر جدید