چقدر این آلپ زیباست

چقدر این آلپ زیباست

یکی از عظیم ترین رشته کوه های اروپا بین اتریش و اسلونی واقع در شرق تا ایتالیا، سوئیس، لیختن اشتاین، آلمان، فرانسه و موناکو در غرب گسترده شده است.

قله ی بلانک مرتفع ترین قله ی کوهستان آلپ است که حدود 4811 متر ارتفاع دارد. در این منطقه امکاناتی برای ورزش بانجی جامپینگ و امکانات رفاهی در نظر گرفته شده و می توانید از مناظر زیبای این کوهستان معروف نهایت لذت و استفاده را ببرید.

شاه لودوویک دوم باواریا قلعه ای را به نام نوشوآنستین در سال 1868 شروع و در 1892 مدتی پس از مرگ وی، به اتمام رسید. شاید شبیه این قلعه را بیشتر در تخیلات و قصه ها دیده باشید قصه هایی مثل زیبای خفته. با وجود فاصله زیاد سالانه حدود 1.3 میلیون بازدید کننده از این جاذبه بازدید می کنند.

نوشته شده توسط سفربانک

امتیاز 4.00از 5 (6 رای)

نظرات کاربران

هانیه خان بابایی
در تاریخ: 16:32:47 1399/2/27

واقعا یک جاذبه ناب و محشر است جاذبه ای که کمتر جایی میشه شبیه اون رو پیدا کرد حال من رو که خیلی خوب کرد واقعا عالی بود و به قول شما زیبای خفته است کاش در مورد این موضوع مطلب زیاد بذارید چون واقعا زیبا و حیرت انگیز بود

فرزانه
در تاریخ: 12:32:53 1399/2/26

سلام و ممنونم واقعا آلپ حیرت انگیزه.جایی خوندم نام انگلیسی آلپ از کلمه لاتینی آلپس گرفته شده که با کلمه لاتین آلبوس به معنای "سفید" مترادف است.گفتم برای شما هم قرار بدم شاید جالب توجه باشه🌹 ویدیویی که گداشتین خیلی حس و حال خوبی رو به من انتقال داد کاش بیشتر از عکس ، کلیپ قرار داده بشه مرسی

کامنت خود را در رابطه با این مقاله بنویسید و کسب درآمد کنید.