پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019

پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019

همچنانکه فناوری پیشرفت می کند و خطوط هوایی بیش از پیش گسترش می یابند، سفرهای هوایی هم رونق بیشتری می گیرد و روز به روز بر تعداد گردشگران افزوده می شود. اما کدام کشورها پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019 هستند؟ مردم تمایل دارند بیشتر به کدام سرزمین‌ها سفر کنند؟ با ما همراه باشید 10 کشور توریستی پر بازدید سال 2019 را به شما معرفی کنیم.

پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019 کدامند؟

پرطرفدارترین کشورهای جهان در سال 2019

  1. فرانسه: 86.9 میلیون نفر
  2. اسپانیا: 81.8 میلیون نفر
  3. ایالت متحده آمریکا: 76.9 میلیون نفر
  4. چین: 60.7 میلیون نفر
  5. ایتالیا: 58.3 میلیون نفر
  6. مکزیک: 39.3 میلیون نفر
  7. بریتانیا: 37.7 میلیون نفر
  8.  ترکیه: 37.6 میلیون نفر
  9. آلمان: 37.5 میلیون نفر
  10. تایلند: 35.4 میلیون نفر

1- فرانسه

آمارها نشان می دهد کشور فرانسه با 86.9 میلیون نفر بازدید کننده، پر بازدیدترین کشور توریستی در سال 2019 بوده است. احتمال می رود این کشور به دلیل داشتن لذیذترین غذاها، بهترین پیست‌های اسکی دنیا و سواحل طبیعی بکر گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. علاوه بر اینها، تحقیقات نشان می دهد، سبک کلی خوب مردم در زندگی نیز دیگرعامل مثبت تأثیر گذار در این زمینه بوده است. شهر پاریس همچون جواهری بیشترین گردشگران را نسبت به دیگر شهرهای فرانسه داشته است.

پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019

2- اسپانیا

اسپانیایی‌ها می دانند چگونه زندگی سرزنده و پرشور داشته باشند. سران و مردم این کشور همواره گردشگری جهانی را به عنوان بخش اصلی اقتصاد کشور خود پذیرفته اند. این کشور به آب و هوای آفتابی و سواحل زیبایش معروف است. در این سرزمین می‌توانید بهترین و خوشمزه‌ترین غذاها را با کیفیتی عالی و قیمت‌های مناسب نوش جان کنید. اسپانیا با داشتن جاذبه‌های توریستی بی‌نظیر، یک مقصد گردشگری اروپایی رویایی است. معماری‌های با شکوه در شهرهای مختلف، همچون خانه کازامیلا و موزه عمارت کازا ویسنس از دیگر عوامل جذاب در جذب گردشگر است.

اسپانیا، از پر بازدیدترین کشورهای سال 2019

اسپانیا، از پربازدیدترین کشورهای سال 2019

3- ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا با داشتن 50 ایالت متنوع یکی از پر طرفدارترین کشورهای توریستی است. در میان پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019، ایالات متحده رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. علاوه بر داشتن ایالت‌های زیاد و متنوع، مناظر و طبیعت خیره کننده و شگفت انگیز و همچنین داشتن معروف ترین شهرهای جهان، عامل دیگری که سبب شده است این کشوردر لیست پر طرفدارها قرار گیرد. فلای ژیزر و دره مرگ از جاذبه های طبیعی و بسیار جالب آمریکا هستند. ایالت فلوریدا یکی از مقاصد پر طرفدار کشتی های کروز است.

پر بازدیدترین کشورهای توریستی سال 2019، ایالات متحده آمریکا

پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019

4- چین

چین به عنوان یکی از وسیع ترین و بزرگ ترین کشورهای جهان، در رتبه چهارم جذب گردشگر در سال 2019 قرار دارد. ورود گردشگر به این کشور رو به رشد است. چین با اقتصاد قوی و رو به رشد خود و همچنین با داشتن فرهنگ خاص، افراد زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. علاوه بر این ها، ساختمان ها مدرن و آسمان خراش ها از دیگر عوامل مؤثر در جذب توریست به این کشور است.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

5- ایتالیا

چه کسی عاشق ایتالیا و ایتالیایی‌ها نیست؟! این سرزمین کهن با تاریخ غنی و قدمت زیاد خود هموراه گردشگران زیادی را جذب کرده است. غذاها و خوراکی‌های لذیذ و خوشمزه و داشتن بناها و مناظر زیبا و از جمله عواملی است که سبب شده تا ایتالیا در لیست 10 کشور برتر جهان به لحاظ گردشگری قرار گیرد.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

کورهای توریستی پر بازدید در سال 2019، ایتالیا

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

6- مکزیک

سواحل زیبا، غذاهای خوشمزه و البته قیمت های مناسب، مکزیک را جزء 10 کشور توریستی پر بازدید سال 2019 میلادی جای داده است. دهکده ماهیگیری Isla Mujeres، باشگاه ساحلی Coco، موسا مکزیکو، شبه جزیره Isla Blanca و پارک Garrafon از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری مکزیک بوده اند. این کشور منتخب هر کشتی کروز برای لنگرگیری است. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه کشتی کروز چیست بدانید، از صفحه مربوط به آن دیدن نمایید.

کشورهای پر بازدید جهان در سال 2019

کشورهای پر بازدید جهان در سال 2019

7- بریتانیا از پر بازدیدترین کشورهای سال 2019

بریتانیا همواره نقش پر رنگی در صحنه جهانی داشته است. این کشور در صنعت گردشگری نیز آرام ننشته و حرفی برای زدن دارد. لندن با دارا بودن جاذبه‌های توریستی مختلف، محرک صنعت توریسم این کشور تلقی می شود. خانواده سلطنتی، تنوع بسیار خوب در رشته‌ها ورزشی و باشگاه های ورزشی درجه یک، فرهنگ، موزه ها و خطوط ساحلی زیبا مواردی هستند که به جذب مردم از سراسر جهان به این کشور مؤثر بوده است. The Royal Pavilion ،British Airways i360 و ساحل Brighton جزء محبوب ترین جاهای دیدنی این کشور شناخته شده اند.

پر طرفدارترین کشورهای توریستی دنیا در سال 2019

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

8- ترکیه

کشور ترکیه از دیرباز تقاطع شرق و غرب بوده است. این سرزمین کهن همواره گردشگران را با سواحل ماسه ای، کوه‌های پر شکوه و شهرهای بزرگ و پرهیاهوی خوب جذب کرده است. فرهنگ خوب و غذاهای عالی و خوشمزه لذت سفر گردشگران به این کشور را دو چندان کرده است. ترکیه اگرچه در سال 2019 خود را در رتبه هشتم جهانی جذب توریست جای داده است، مطمئناً در میان کشورهای مورد علاقه ایرانی ها برای سفر، در جایگاه بسیار بهتری قرار دارد.

جایگاه بسیار خوب این کشور در صنعت طراحی و دوخت لباس، ایرانی‌ها را به پاساژها و مجموعه های خرید مدرن این کشور می کشاند. زمان حراج در شهر وان ترکیه که می توان از آن به عنوان جزئی کوچک از جمعه سیاه در ترکیه یاد کرد، یکی از این روزهای خاص است. ترابزون، پله های رنگین کمان و محله فِنر بالات (Fener-Balat) با خانه های رنگارنگ خود، از جمله پر بازدیدترین جاذبه‌های این کشور شناخته شده اند.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

پر بازدیدترین کشورهای سال 2019

9- آلمان

آلمان، مرکزی ترین کشور اروپا نیز با اقتصاد قوی خود دلایل مختلفی برای جذب توریست از سراسر دنیا دارد. از شهرهای بزرگ مدرن گرفته تا جنگل‌ها، شهرهای کوچک قرون وسطایی و صنعت قوی. این‌ها دلایلی محکم و تکرارپذیر برای ورود به آلمان و پایتخت نمادینش، برلین، است. بنابراین جای تعجب نیست که آلمان نیز در لیست پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019 قرار گیرد.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019، آلمان

کشورهای توریستی پر طرفدار در سال 2019

10- تایلند

گردشگران تایلند را "سرزمین هزار لبخند" نامیده‌اند. به این دلیل که تعداد زیادی از گردشگران از آمدن به اینجا خوشحال و راضی به سرزمین خود برمی‌گردند. کرانه‌های ماسه‌ای متعدد، غذاهای متنوع و مردم خوش برخورد، آنجا را به یکی از پر بازدیدترین کشورهای جهان تبدیل کرده است. جامتین بیچ، اقامتگاه های ساحلی متعدد در کرانه‌هایی مانند سورین بیچ، وجود بازارهای محلی مختلف مثل تپراسیت، بهترین کروزهای شام تایلند و ... تنها بخشی از دلایل متنوع جذب گردشگر به این سرزمین است.

پر طرفدارترین کشورهای توریستی جهان

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

نوشته شده توسط سفربانک

امتیاز 5.00از 5 (9 رای)

نظرات کاربران

شایان علیپور در تاریخ: 21:43:49 1399/1/6

واقعا عالی خیلی جای بی نظیری هستش مخصوصا ترکیه خیلی عالی جای زیبایی هستش برای عکاسی و جاذبه گردشگری خیلی خوبی هم داره

مهناز در تاریخ: 18:52:43 1398/9/22

فکر میکنم امسال با آشوب های فرانسه، رتبه اول از فرانسه گرفته شود

نظر خود را در رابطه با مقاله بنویسید البته اگر ثبت نام خود را کامل نمایید می توانید از این راه کسب درآمد کنید.