پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 30 دی 1399 15
پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019

همچنانکه فناوری پیشرفت می کند و خطوط هوایی بیش از پیش گسترش می یابند، سفرهای هوایی هم رونق بیشتری می گیرد و روز به روز بر تعداد گردشگران افزوده می شود. اما کدام کشورها پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019 هستند؟ مردم تمایل دارند بیشتر به کدام سرزمین‌ها سفر کنند؟ با ما همراه باشید 10 کشور توریستی پر بازدید سال 2019 را به شما معرفی کنیم.

پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019 کدامند؟

پرطرفدارترین کشورهای جهان در سال 2019

  • فرانسه: 86.9 میلیون نفر
  • اسپانیا: 81.8 میلیون نفر
  • ایالت متحده آمریکا: 76.9 میلیون نفر
  • چین: 60.7 میلیون نفر
  • ایتالیا: 58.3 میلیون نفر
  • مکزیک: 39.3 میلیون نفر
  • بریتانیا: 37.7 میلیون نفر
  •  ترکیه: 37.6 میلیون نفر
  • آلمان: 37.5 میلیون نفر
  • تایلند: 35.4 میلیون نفر

1- فرانسه

آمارها نشان می دهد کشور فرانسه با 86.9 میلیون نفر بازدید کننده، پر بازدیدترین کشور توریستی در سال 2019 بوده است. احتمال می رود این کشور به دلیل داشتن لذیذترین غذاها، بهترین پیست‌های اسکی دنیا و سواحل طبیعی بکر گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است. علاوه بر اینها، تحقیقات نشان می دهد، سبک کلی خوب مردم در زندگی نیز دیگرعامل مثبت تأثیر گذار در این زمینه بوده است. شهر پاریس همچون جواهری بیشترین گردشگران را نسبت به دیگر شهرهای فرانسه داشته است.

2- اسپانیا

اسپانیایی‌ها می دانند چگونه زندگی سرزنده و پرشور داشته باشند. سران و مردم این کشور همواره گردشگری جهانی را به عنوان بخش اصلی اقتصاد کشور خود پذیرفته اند. این کشور به آب و هوای آفتابی و سواحل زیبایش معروف است. در این سرزمین می‌توانید بهترین و خوشمزه‌ترین غذاها را با کیفیتی عالی و قیمت‌های مناسب نوش جان کنید. اسپانیا با داشتن جاذبه‌های توریستی بی‌نظیر، یک مقصد گردشگری اروپایی رویایی است. معماری‌های با شکوه در شهرهای مختلف، همچون خانه کازامیلا و موزه عمارت کازا ویسنس از دیگر عوامل جذاب در جذب گردشگر است.

اسپانیا، از پر بازدیدترین کشورهای سال 2019

اسپانیا، از پربازدیدترین کشورهای سال 2019

3- ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده آمریکا با داشتن 50 ایالت متنوع یکی از پر طرفدارترین کشورهای توریستی است. در میان پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019، ایالات متحده رتبه سوم را به خود اختصاص داده است. علاوه بر داشتن ایالت‌های زیاد و متنوع، مناظر و طبیعت خیره کننده و شگفت انگیز و همچنین داشتن معروف ترین شهرهای جهان، عامل دیگری که سبب شده است این کشوردر لیست پر طرفدارها قرار گیرد. فلای ژیزر و دره مرگ از جاذبه های طبیعی و بسیار جالب آمریکا هستند. ایالت فلوریدا یکی از مقاصد پر طرفدار کشتی های کروز است.

پر بازدیدترین کشورهای توریستی سال 2019، ایالات متحده آمریکا

پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019

4- چین

چین به عنوان یکی از وسیع ترین و بزرگ ترین کشورهای جهان، در رتبه چهارم جذب گردشگر در سال 2019 قرار دارد. ورود گردشگر به این کشور رو به رشد است. چین با اقتصاد قوی و رو به رشد خود و همچنین با داشتن فرهنگ خاص، افراد زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. علاوه بر این ها، ساختمان ها مدرن و آسمان خراش ها از دیگر عوامل مؤثر در جذب توریست به این کشور است.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

5- ایتالیا

چه کسی عاشق ایتالیا و ایتالیایی‌ها نیست؟! این سرزمین کهن با تاریخ غنی و قدمت زیاد خود هموراه گردشگران زیادی را جذب کرده است. غذاها و خوراکی‌های لذیذ و خوشمزه و داشتن بناها و مناظر زیبا و از جمله عواملی است که سبب شده تا ایتالیا در لیست 10 کشور برتر جهان به لحاظ گردشگری قرار گیرد.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

کورهای توریستی پر بازدید در سال 2019، ایتالیا

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

6- مکزیک

سواحل زیبا، غذاهای خوشمزه و البته قیمت های مناسب، مکزیک را جزء 10 کشور توریستی پر بازدید سال 2019 میلادی جای داده است. دهکده ماهیگیری Isla Mujeres، باشگاه ساحلی Coco، موسا مکزیکو، شبه جزیره Isla Blanca و پارک Garrafon از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری مکزیک بوده اند. این کشور منتخب هر کشتی کروز برای لنگرگیری است. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه کشتی کروز چیست بدانید، از صفحه مربوط به آن دیدن نمایید.

کشورهای پر بازدید جهان در سال 2019

کشورهای پر بازدید جهان در سال 2019

7- بریتانیا از پر بازدیدترین کشورهای سال 2019

بریتانیا همواره نقش پر رنگی در صحنه جهانی داشته است. این کشور در صنعت گردشگری نیز آرام ننشته و حرفی برای زدن دارد. لندن با دارا بودن جاذبه‌های توریستی مختلف، محرک صنعت توریسم این کشور تلقی می شود. خانواده سلطنتی، تنوع بسیار خوب در رشته‌ها ورزشی و باشگاه های ورزشی درجه یک، فرهنگ، موزه ها و خطوط ساحلی زیبا مواردی هستند که به جذب مردم از سراسر جهان به این کشور مؤثر بوده است. The Royal Pavilion ،British Airways i360 و ساحل Brighton جزء محبوب ترین جاهای دیدنی این کشور شناخته شده اند.

پر طرفدارترین کشورهای توریستی دنیا در سال 2019

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

8- ترکیه

کشور ترکیه از دیرباز تقاطع شرق و غرب بوده است. این سرزمین کهن همواره گردشگران را با سواحل ماسه ای، کوه‌های پر شکوه و شهرهای بزرگ و پرهیاهوی خوب جذب کرده است. فرهنگ خوب و غذاهای عالی و خوشمزه لذت سفر گردشگران به این کشور را دو چندان کرده است. ترکیه اگرچه در سال 2019 خود را در رتبه هشتم جهانی جذب توریست جای داده است، مطمئناً در میان کشورهای مورد علاقه ایرانی ها برای سفر، در جایگاه بسیار بهتری قرار دارد.

جایگاه بسیار خوب این کشور در صنعت طراحی و دوخت لباس، ایرانی‌ها را به پاساژها و مجموعه های خرید مدرن این کشور می کشاند. زمان حراج در شهر وان ترکیه که می توان از آن به عنوان جزئی کوچک از جمعه سیاه در ترکیه یاد کرد، یکی از این روزهای خاص است. ترابزون، پله های رنگین کمان و محله فِنر بالات (Fener-Balat) با خانه های رنگارنگ خود، از جمله پر بازدیدترین جاذبه‌های این کشور شناخته شده اند.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

پر بازدیدترین کشورهای سال 2019

9- آلمان

آلمان، مرکزی ترین کشور اروپا نیز با اقتصاد قوی خود دلایل مختلفی برای جذب توریست از سراسر دنیا دارد. از شهرهای بزرگ مدرن گرفته تا جنگل‌ها، شهرهای کوچک قرون وسطایی و صنعت قوی. این‌ها دلایلی محکم و تکرارپذیر برای ورود به آلمان و پایتخت نمادینش، برلین، است. بنابراین جای تعجب نیست که آلمان نیز در لیست پر بازدیدترین کشورهای جهان در سال 2019 قرار گیرد.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019، آلمان

کشورهای توریستی پر طرفدار در سال 2019

10- تایلند

گردشگران تایلند را "سرزمین هزار لبخند" نامیده‌اند. به این دلیل که تعداد زیادی از گردشگران از آمدن به اینجا خوشحال و راضی به سرزمین خود برمی‌گردند. کرانه‌های ماسه‌ای متعدد، غذاهای متنوع و مردم خوش برخورد، آنجا را به یکی از پر بازدیدترین کشورهای جهان تبدیل کرده است. جامتین بیچ، اقامتگاه های ساحلی متعدد در کرانه‌هایی مانند سورین بیچ، وجود بازارهای محلی مختلف مثل تپراسیت، بهترین کروزهای شام تایلند و ... تنها بخشی از دلایل متنوع جذب گردشگر به این سرزمین است.

کشورهای توریستی پر بازدید در سال 2019

نوشته شده توسط سفربانک

امتیاز 4.57از 5 (14 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

ریحان
در تاریخ: 23:57:37 1399/10/15

با سلام به تمام دوستان سفربانکی عزیز ممنون بابت قرار دادن مقاله عالی و خوب من حالا میدونم که چه کشورهایی برای سفر عالی و خوبن و اینکه پربازدید ترن من خیلی از مطالعه این مقاله خوشم امد به اطلاعاتم زیاد اظافه شد چون نمیدونستم بیشتر کدوم کشورها بیشتر پربازدید هستند من که ترجیح میدم از فرانسه بازدید کنم چون خیلی خوب و زیبا هست و اینکه از همه پربازدید تره ☺????????????

ریحان
در تاریخ: 23:56:07 1399/8/29

با سلام به تمامی دوستان سفربانکی عزیز ممنون که این مقاله را در اختیار ما گذاشتید تا به اطلاعاته خودمون اظافه کنیم من عاشق سفرکردن هستم و یفربانک تمام مکان های زیبا رو معرفی کرده و من اگه بخوام سفر کنم میتونم از قبل درباره ی موپکانم اطلاعات داشته باشم و سفر کنم امیدوارم هر چه زود تر کرونا بره و همه ما با سایت سفربانک بتونیم سفرکنیم و از سفرمون لذت ببریم

امیرحسین
در تاریخ: 01:14:07 1399/8/2

سلام ممنون از شما مقاله خوب و کاملی بود من خیلی وقت هست دنبال همچین مقاله ای میشگتم واقعا برام جالب بیشترین گردشگررو داشتند واین نشان میده برای سفر کردند برنامه ریزی مناسبی داشته باشیم ولی به نظر من جای سفر به این کشور ها کشورهای هستند با پتانسیل بیشتر اما کمتر شناخته گزینه بهتری هستند وخلوت تر هستند

سهیلا امین الرعایا
در تاریخ: 10:24:09 1399/7/19

سلام. ممنون از معرفی کشورهای برتر و پربازدید در جهان. قبل از اینکه شروع به خواندن مقاله فوق بکنم،گفتم احتمالا ایران هم جز این کشورها هست. به دلیل داشتن جاذبه های توریستی زیبا. اما متاسفانه اسمی از ایران نبود. هر چند تحریم بودن کشورمون هم میتونه یه دلیل باشه اما من کر می کنم ایران باید از لحاظ رفاه و آسایش برای توریست ها بیشتر فعالیت انجام بده. چون واقعا از لحاظ شرایط آب و هوایی و کلا از نظر زیبایی هیچ محدودیتی نداره و حتی از بسیاری از مکان هایی که در این مقاله ذکر شد یک سر و گردن هم بالاتره. امید است مسئولین در این زمینه بیشتر توجه نشان دهند.

سهیل
در تاریخ: 10:31:58 1399/7/15

عنوان این مقاله از همان ابتدا خیلی جذب کننده بود چون هرکسی دوست داره بدونه کدوم کشورها برای سفر مناسب تر هستند و بقیه بیشتر کدوم کشورها رو انتخاب می کنند. یکی از دلایلی که به نظر من هم خیلی در جذب گردشگر موثر هست نحوه ی سبک زندگی مردم و میزان شادزیستی مردم یک کشور است. در مورد فلایژیزر و دره مرگ در امریکا خیلی مشتاق شدم بدونم. ترکیه هم به دلیل نزدیکی به کشور ما همیشه گزینه ی سفر بوده و جاذبه های بی شماری برای گردشگران داره.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید