مناطق اسرار آمیز ایران

توسط جانا
به روز رسانی شده 01 اردیبهشت 1400 123
مناطق اسرار آمیز ایران

سلام میکنم خدمت همه دوستان سفر بانکی عزیزم، موضوع مقاله ی امروز من بسیار جذاب و هیجان انگیز است پس تا آخر این مقاله با من همراه باشید، مطمئنم از خواندن این مقاله پشیمان نمی شوید .در این مقاله می خواهم راجب تعدادی از مناطق ترسناک و هیجان انگیز ایران مطالبی را بگویم .

امروز قصد دارم که شما را با برخی از مناطق اسرار آمیز ایران آشنا کنم امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت ببرید .

قلعه آدم‌خوار اردبیل

 یکی مناطق اسرار آمیز ایران از نظر من این قلعه میتواند موضوع بسیار خوبی برای فیلم های ترسناک و هیجان انگیز باشد اگرسفر به مکان های اسرار آمیز را دوست دارید این قلعه گزینه ی بسیار مناسبی برای شما می باشد، این قلعه توجه و حیرت افراد زیادی را به خود جلب کرده است نام دیگر این قلعه، قلعه بویینی یوغون است، درباره این قلعه روایات متعددی وجود دارد.

به اعتقاد محلیان این منطقه که اعتقادشان ریشه در صحبت های نیاکان‌ آن ها دارد این قلعه یک قلعه معمولی نیست و مردمی که برای بازدید از این قلعه به این قلعه رفتند متاسفانه آن ها به صورت اسرار امیزی مفقود شدند و دیگر از هیچ کدام از ان ها خبری نشده است پس از روی دادن اتفاقاتی از این قبیل محلیان منطقه قلعه بویینی یوغون، این قلعه را قلعه آدم‌خوار نامیدند.

گروهی معتقدند که نیروهای فرا طبیعی موجب گم‌ شدن افراد در این قلعه شده است جالب است بدانید این قلعه در گذشته هم برای مقاصد نظامی ساخته شده است هم برای مقاصد مسکونی بوده.

قلعه آدم‌خوار اردبیل

دریاچه گنج

این منطقه در ۴۵ کیلومتری شهرستان تکاب واقع در آذربایجان شرقی قرار دارد بهترین زمان سفر به این منطقه از ماه اردیبهشت در فصل بهار تا تیر ماه در فصل تابستان است، اما در کل این دریاچه در تمام فصول سال زیبایی های چشمگیری دارد شاید جالب باشد که بدانید در پاییز و زمستان بلند شدن بخار آب از سطح این دریاچه جلوه ای خاص را رقم‌ می زند.

این دریاچه در محوطه باستانی تخت سلیمان قرار دارد، ممکن است برای شما این سوال پیش بیاید که دلیل نامگذاری این دریاچه به دریاچه گنج چیست؟؛ عده زیادی از مردم این منطقه بر این باور هستند که در این منطقه گنج های زیادی پنهان شده است اما در این منطقه هیچ گنجی توسط باستان شناسان پیدا نشده است گروهی از افراد معتقد هستند که انگشتر حضرت سلیمان پیامبر خدا نیز در کف این دریاچه واقع شده است به اعتقاد عامه مردم، این منطقه در واقع توسط نیروهای ماورایی به وجود آمده که از حضرت سلیمان فرمان می بردند.

نکته ی جالب درباره آب این دریاچه این است که دمایی برابر ۴۰ درجه سانتی گراد دارد که این دما حتی در فصل پاییز و زمستان‌ نیز تغییر نمیکند و کم‌ نمیشود و ثابت می ماند و هم چنین اب این دریاچه به دلیل عناصر مختلف قابل شرب نیست و در این منطقه امکان شنا نیز وجود ندارد و ممنوع است بهترین مسیر برای رسیدن به این دریاچه جاده‌ی تکاب است در ضمن هنگام سفر به این منطقه حمل وسایل ضروری که مناسب اقلیم این منطقه هست را نیز نباید فراموش کرد .

دریاچه گنج

مثلث برمودای ایران

یکی از خطناک ترین مناطق اسرار آمیز ایران، مثلث برمودا واقع در اقیانوس اطلس زیاد است؛ بد نیست بدانید که در ایران هم ما مکانی را داریم به اسم مثلث برمودای ایران، این مکان واقع در کویر ریگ جن است، این منطقه یکی از مناطق صعب العبور ایران در منطقه کویری است در این مکان باتلاق های نمکی بسیار زیادی نیز وجود دارد مردمی که در اطراف این مکان زندگی می کنند معتقد هستند.

که این سرزمین نفرین شده است و ارواح و شیاطین در آنجا وجود دارند به همین دلیل معتقد هستند که هر فردی که به آنجا رفته دیگر بازنگشته است امروزه کویر، ریگ جن ایران توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است اما در مورد محدوده جغرافیایی این مکان می توان گفت که ریگ جن در جنوب سمنان در دشت کویر واقع شده است در این منطقه هیچ گونه آبادی و پوشش گیاهی دیده نمی شود و علت آن شوری بیش از حد خاک این منطقه و نبود منبع آب است در نقشه ایران نیز نامی از ریگ جن دیده نمی شود.

به عقیده گروهی از مردمان محلی افرادی که به این محل سفر می‌کنند ثروتمند می شوند و ورود به این منطقه برای همه افراد میسر نیست و برای اینکه به این منطقه وارد شویم نیاز به مجوز ورود داریم در صورت اینکه خواستید به این مکان سفر کنید حتماً مسئولین محلی این مکان را باخبر کنید تا در صورت مفقود شدن شما تیم‌های نجات برای نجات شما به این منطقه بیایند علاوه بر افسانه هایی که راجع به این مکان گفته می شود جالب است بدانید که در این مکان امکان فرو رفتن در گل و باتلاق نیز وجود دارد پس حتما در هنگام سفر به این منطقه مراقب خودتان باشید.

مثلث برمودای ایران

قلعه جنی کیش

شاید کمتر اسم این قلعه به گوشه کسی خورده باشد این قلعه واقع در مسیر کشتی یونانی در جزیره زیبای کیش است به نظر می رسد که افراد کمی به این قلعه توجه دارند و حتی صحبت زیاد هم راجع به این قلعه نمی‌شود درباره این قلعه روایت ها و داستان های زیادی وجود دارد گروهی می گویند در واقع این قلعه در گذشته کلانتری بوده است و در این کلانتری تعدادی سرباز به صورت عجیب و ناگهانی دچار حالات عجیب و غریبی شده اند جالب است بدانید که هنوز هم دلیل مرگ این سربازان بی گناه شناخته نشده است، گروهی نیز می‌گویند که یک راننده تاکسی در گذشته وقتی از این مکان می گذشته وقتی که به این قلعه می‌ رسد متوجه می‌شود که جن ها در این قلعه عروسی دارند.

قلعه جنی کیش

جهنم دره

این مکان در استان آذربایجان غربی واقع شده است و در نزدیکی روستای قریس قرار دارد، گروهی می‌گویند دلیل نامگذاری این مکان به جهنم دره این است که این دره مسیری بسیار سخت و خطرناک دارد و به نوعی می توان گفت این دره مسیری صعب العبور دارد و شاید به همین دلیل است که طبیعت این منطقه تقریبا بکر و شگفت انگیز باقی مانده است و گونه های مختلف گیاهی و جانوری در این منطقه وجو دارند.

افراد زیادی قصد داشتند که به ته این دره برسند که متاسفانه هیچ کدام از آنها به هدف خود نرسیدند به نظر می‌رسد علت اصلی نامگذاری این منطقه به این نام این است که اطراف این دره کوه های بسیار بلند و مرتفعی وجود دارد شاید جالب باشد که بدانید از نظر تاریخی این دره پناهگاه افرادی بوده که با حکومت زمان خود مشکل داشته اند.

این منطقه حواشی بسیار زیادی دارد که به نظر می رسد دلیل اصلی آن این است که بومیان و محلیان این منطقه نسبت به این دره عقاید خرافی زیادی دارند و به همین دلیل افراد کمی برای بازدید از این منطقه به این مکان سفر می کند،شاید برایتان عجیب باشد که بدانید اولین فردی که به طبیعت بکر این منطقه دست یافت کارگردانی ایرانی به نام ید الله صمدی بود که با ساخت فیلم‌ ساو الان این منطقه را مردم‌ معرفی نمود .

جهنم دره

گورستان جن ها

این مکان یکی از مکان های پر رمز و راز کشور عزیزمان ایران است که در استان سیستان و بلوچستان واقع در شهر چابهار است، در این مکان گورستانی بزرگ و عظیم با قبر های رمز آلود و خوفناک است، محلیان و بومیان منطقه معتقد هستند که گورهای این مکان محل دفن آدمیزاد نیست گروهی معتقدند که شکل عجیب قبرهای این منطقه به  دلیل این که در گذشته به دلیل حفظ اجساد از گزند حیوانات درنده خو نیاکان ما چنین قبرهایی را ایجاد می کردند.

گروهی دیگر  نیز معتقد هستند که در واقع این قبرها قبر جن ها است بومیان منطقه معتقد هستند که اگر کسی شب به این گورستان برود مورد نفرین آزار و اذیت جنیان قرار می گیرد به همین دلیل است که بسیاری از مردم هنگام غروب و وحشت دارند که به این مکان نزدیک شوند جالب است بدانید قدمت این روستا ۲۳۰۰ سال است.

گورستان جن ها

گورستان کودکان ایستاده

یکی از معماهای عجیب و رازآلود که هنوز هم پاسخ قانع کننده راجع به آن داده نشده است راجع به چرایی وجود اجساد کودکان در ارگ باشکوه بم است در سال ۱۳۸۲ وقتی که زلزله مرگبار بم اتفاق افتاد نرگس محمدی به عنوان کارشناس به این مکان رفت تا میزان خرابی ها را متوجه شود و در حین گذر متوجه شد که مقدار استخوان در لابلای خرابی‌های دیوار ارگ بم دیده می شود در نهایت با جستجوهایی که انجام شد ۶۸ جسد که مربوط به کودکان و نوزادان بودند از این مکان کشف شد که همه ان ها پسر بودند یکی از گمانه زنی ها راجع به اینکه اجساد کشف شده در این در این مکان  که همگی این اجساد پسران بوده اند این است که گفته می‌شود که شاید این اجساد مربوط به مراسم پسر کشی در ایران در یکی از دوره‌های تاریخی بوده است.

گورستان کودکان ایستاده

غار قاتل

غار پراو، در زبان محلی غار پراو به معنی غار پر اب میباشد که آب این غار حاصل از ذوب شدن یخ های زیر زمینی می باشد در حوضچه انتهایی این غار حدود ۳ متر آب وجود دارد این غار در استان کرمانشاه قرار دارد و درنزدیکی روستای چالابه قرار دارد، این غار در زمان پیدایش بزرگترین غار عمودی جهان بوده است.

همین دلیل برخی او را آن را اورست غارهای جهان می نامیدند ،شاید جالب باشد که بدانید این غار برای اولین بار توسط یک گروه غارنوردی انگلیسی کشف و پیدا شد در  این غار که از دشوار گذر ترین غارهای جهان به شمار می‌رود تاکنون ۵ غارنورد ایرانی جان خودشان را از دست داده‌اند.

غار قاتل

کلبه وحشت

این کلبه در جنگل های هفت دغنان در گیلان واقع شده است، سال ۱۳۶۵ چهار پسر ماجراجو تصمیم می گیرند که به این کلبه سفر کنند آنها داستان های راجع به این کلبه وحشتناک را شنیده بودند اما می‌خواستند خودشان این قضایا را تجربه کنند و به نوعی اعتقادی به داستان هایی که راجب این کلبه گفته می شد نداشتند و می خواستند یک  شب را در آنجا بمانند وقتی شب می شود دو نفر از آنها به دلیل اتفاقی که هنوز معلوم نشده آن اتفاق چیست از آن کلبه پا به فرار می گذارند یکی از آنها هم به دلیل ترس زیاد به دلیل اتفاق نامعلومی جان خود را از دست می دهد و نفر چهارم هم که زنده مانده حالت جنون وار دارد، در اتفاقی دیگر سه دختر هم تصمیم می گیرند که به این کلبه بروند چند روز بعد محلیان و بومیان این منطقه دختری را پیدا می‌کنند که از ترس زیاد به خود می لرزید بالاخره افرادی وارد این کلبه شدند و جسد دو دختر دیگر را نیز پیدا کردند که علت مرگ آنها سکته و مرگ آنی بوده است آن دختری هم که زنده مانده بود مدتی بعد از این ماجرا خودکشی کرد، حال پس از اتفاقاتی از این قبیل این کلبه توسط پلیس تخلیه شده و تحت نظارت امنیتی قرار گرفته است و پلیس به هیچکس اجازه نزدیک شدن و بازدید از این کلبه را نداد.

کلبه وحشت

در پایان مطمئنا برای سفر به مناطق اسرار آمیز ایران برای افرادی که عاشق مکان های هیجان انگیز هستند لذت بخش است اما حتما نکات ایمنی را راجب این مکان ها رعایت کنید تا آسیبی نبینید .

نوشته شده توسط جانا

امتیاز 4.23از 5 (30 رای)

نظرات کاربران

اردیبهشت
در تاریخ: 13:13:46 1400/3/3

مقاله جالبی بود. واقعا نمیدونستم تو ایران این مناطق وجود داره البته اسم کویر ریگ جن را شنیده بودم قبلا اما از بقیه هیچ اطلاعی نداشتم. اما بعضی از این مناطق واقعا ترسناک بود و اصلا دوست ندارم نزدیکشون بشم اما خب این مدل مناطق برای بعضی از گردشگران که روحیه ماجراجویی دارند بسیار جذاب هست. بعضی هاشون مثل فیلم ترسناک های خارجیه باورم نمیشد تو ایران داریم این جور جاها. گورستان کودکان بم و اون قلعه درشمال که اون دخترا توش مردن واقعا وحشتناک بود.

aylar javadi
در تاریخ: 11:19:39 1400/2/27

یکی از جذاب ترین مقاله هایی ها که تا حالا خوندم...تلفیقی از طبیعت بکر و ترس و هیجان و ماجراجویی و یه ایده ی عالی برای سفر و گشت و گذار.با احترام به نظر دوستان عزیز باید بگم چون مسائل ماورایی رو قبول نداریم این دلیل بر خرافات بودن این مسائل نمیشه.البته نه در این حدی که تا یه چیز عجیب اتفاق می افته همه ربطش میدن به دلایل ماورایی و خرافی.اما یه سری مکان ها تو دل طبیعت و دور از سکونت انسان ها وجود دارن که به دلیل انرژی بالا در گذشته های دور و یه سری دلایل و اتفاقاتی که افتادن و ما ازشون سردرنمیاریم انرژی های فوق طبیعی و ماورایی ممکنه وجود داشته باشن.بنظرم هر کدوم از این مکان ها طبیعت منحصربفرد و داستان جالب خودش رو داره و سفر به طبیعت اینا مهیج خواهد بود.

Samin
در تاریخ: 21:42:01 1400/1/31

حیرت انگیزه آدم به ذهنش هم نمیرسه همچین جاهایی تو کشور وجود داشته باشه و البته بسیاری از اون ها غیر قابل باور هستند مثلا دریاچه ی گنج من شنیدم که هر کسی بره شنا داخل این دریاچه دیگه برنمیگرده این خصوصیات را ربط میدن به یه سری خرافات که به نظر من اغلب اون ها ریشه علمی دارن که شاید هنوز کشف نشده و البته بسیاری هم کشف شدن اما همچنان باور خرافات ادامه داره

مرضیه کریمیان
در تاریخ: 13:02:17 1400/1/27

مکان های مرموز، فیلمهای رازآلود، کتابهای ترسناک همشون مورد علاقه من هستن. از این مقاله واقعا لذت بردم چون از هیچ کدومشون اطلاعی نداشتم. انشالله کرونا که تموم بشه برای رفتن به این جاهایی که معرفی کردید حتما برنامه ریزی میکنم. مطمئنم که خیلی برام لذت بخش باشه. مخصوصا اون قلعه آدم خوار اردبیل.

رخساره بیدار
در تاریخ: 12:36:18 1400/1/24

من اگه باشم که نزدیک هیچ کدوم از این مکان های ترسناک و نفرین شده ننی رم. خیلی کم خودمون دردسر داریم حالا بریم اونورا هم بچرخیم. عمرا. ولی خوب مقاله جالبی نوشته بودی دستت درد نکنه. از همه ترسناک تر به نطرم گور کودکان ایستاده هستش. یعنی اگر واقعا چنین رسم و ایینی در ایران وجود داشته من متاسفم که نسلم به اجداد احمقمون می رسه و ابراز تاسفدمی کنم .

مریم
در تاریخ: 23:58:12 1400/1/14

واقعا خوندن این مقاله آدم رو کنجکاو میکنه که حتما از این مناطق دیدن کنه ، هر چند که بسسار دلهره آور و ترسناک هم جلوه میکنه ، اما وجود چنین مناطقی در ایران باعث افتخار هستش و مردم با اطلاع از وجود چنین مناطقی ترغیب خواهند شد که در سفر در ایران رو در اولویت برای گردشگری و اوقات فراغت قرار بدن و باعث افزایش سرمایه ملی کشور از راه جذب توریست بشن

مائده
در تاریخ: 20:29:01 1399/12/17

من خودم عاشق چیزهای اسرار آمیز و فیلم ترسناک هستم واقعا با خواندن این مقاله لذت بردم و اطلاعات زیادی به دست آوردم بعضی از این مکان هارو حتی اسمشم نشنیده بودم در این بین قلعه آدم خوار اردبیل واقعا با این تعاریفی که اهالی اون منطقه دارند مخوف و ترسناکه که آیا واقعا کسی زنده از اون قلعه باز نگشته؟ و بعد از اون قلعه جنی کیش که تعدادی سرباز دچار حالات عجیب غریب شده بودند و حالا هم هنوز علت مرگ اونها معلوم نیست.

F.vojdani
در تاریخ: 23:05:43 1399/12/12

خیلی هم ترسیدم از گورستان ها.حتما بعد کرونا به اینجاها سفر میکنم جاهای زیبا و عجیب غریبی بودند.فقط اینو نتونستم بدونم. دریاچه گنج بریم میزارن بریم اون تو که مثل قلعه بود؟؟ انشالله که جن من نیاد تو خوابم امشب اینارو خوندم.

معصومه خانی دلگرم
در تاریخ: 00:54:22 1399/12/1

واقعا برام یه سری از مطالب وامکان تازگی داشت اونم تو ایران وطن خودم...امکانی عجیب که درکنار هم مثل پازل سرزمین عجایب بود...امکانی مرموز وپراز رازها وبااسمهایی که ترس بردل آدم میندازه...وحی کنجکاو انسان دوست داره این ترسها رو واین عجایب رو تجربه کنه...ممنونم از مقاله ی زیباتون کامل روشن بود...معلومات ما دوچندان کردید

زهراقاسمی
در تاریخ: 19:10:36 1399/11/28

واقعا با خوندن این مقاله که در مورد مناطق اسرار آمیز ایران بود اگر واقعا واقعیت داشته باشه به نظرم جای ترسناکی باید باشد و هیجان زیادی را به همراه داشته باشه برام جالب بود نامگذاری این مناطق هم بر ترس و هیجان انسان دامن میزنه. ممنونم از ارائه این مقاله که باعث افزایش اطلاعات ما میشود.

امیررضا
در تاریخ: 16:11:02 1399/11/22

اگر صحت داشته باشند خیلی ترسناک هستند البته من به شخصه به نیروهای فراطبیعی و جن اعتقاد دارم و معتقدم در بعضی مکان های خاص وجود دارند. ما خودمون در یکی از اقامتگاه های شمال یک شب اقامت داشتیم و با اتفاقات ترسناکی مواجه شدیم که برای مردمان اونجا طبیعی بود.

امیرحسین
در تاریخ: 19:55:39 1399/11/16

سلام ممنون از شما اکثر این مناطق که گفته بودید من قبلا خونده بودم ولی یه نکته درباره کلبه وحشت بگم این اتفاقاتی که در این کلبه افتاده کاملا شایعه هست و هیچ اتفاقی نیوفتاده مردم بومی اون منطقه میگن و گورستان جن ها هم بدلیل شکل عجیب این قبرها به این اسم معروفه وگرنه جنی دراین مکان دفن نشده

leyla ghasemy
در تاریخ: 22:56:18 1399/11/9

بعضی هاشون واقعا اسرار آمیز و بعضی ها خوفناکن. از بین اشون گنج سلیمان و کلبه وحشت جذاب ترن.هم ترسناک و پرماجرا و هم طبیعت اشون زیبا و جالبه.چقدر تصویر دریاچه گنج قشنگه و رویایی هست😍 درست مثل یه قسمت هایی از فیلم سلیمان نبی...درمورد گنج سلیمان داستان های متفاوتی شنیدم و خیلی جالب بودن.با این تصور باید خیلی سفر مهیجی باشه.حتما این جا رو باید ببینم.درمورد کلبه وحشت هم فکر نکنم لزومی داشته باشه برم داخل کلبه طبیعتش زیباتره.همین رو میکردم. 😁😄

Maryam bano
در تاریخ: 23:13:37 1399/11/6

سلام شب بخیر چه مقاله پر هیجان و ترسناک واقعا وحشت کردم که در ایران رسم پسر کشی هم بوده یا مثلا قبر داخل کوهستان یا قبرستان جن ها واقعا به وجد امدم خیلی ترسناک بود این مقاله فکر میکنم این مقاله خوانده بشه بهتره و دیدنش خیلی ترسناکه ولی خیلی هیجان بود اولین بار بود که این داستانهارو خوندم امیدوارم شما ها هم بخونین هم برید ببینید و ازش لذت و هیجان کافی رو ببرید خواندن داستهاذها هیجان انگیز بود دیدنش هم حتما همینطوره

زینب وطن دوست
در تاریخ: 00:36:01 1399/11/6

خوندن این مقاله خودش مثل خوندن چندتا داستان ترسناک بود.نمی دونم این مطالب خرافاته هست که سال ها دست به دست شده یا واقعی هستند ولی به هرحال هرکدومشون قابلیت ساخت یک فیلم سینمایی را دارند.البته امیدوارم همه شون فقط یه داستان باشن.

Fatinaz
در تاریخ: 12:05:15 1399/10/23

سلام سفر بانکی های عزیز این مقاله خیلی جالب و هیجانی بود من ک ب شخصه لذت بردم از این مقاله من خیلی از این جا ها رو واقعا اسمش رو نشنیده بودم و ندیده بودم خیلی جالب بود برام ک این مکان هایی هم در ایران وجود داره و شاید خیلی ها خبری ندارن از این مکان ها شاید وقتی توی عکس می بینیم و مطالب را میخونیم وحشت بکنیم ولی از نزدیک ک ببی نیم شاید اون ترسی ک ب خودمون القا میکنیم رو نداشته باشیم ولی بازم باید احتیاط کرد .

Adrian
در تاریخ: 13:52:10 1399/10/21

سلام دوستان ممنون از عوامل سفر بانك و همچنن از شما كه اين مقاله خوب و جالب رو نوشتيد واقعا عالي بود خيلي از اين جا ها رو حتي اسمش رو هم نشنيده بود واقعاً ايران كشور ديدني و با مردم خونگرم هست كه هميشه جايي براي وقت گذروندن و تفريح وجود داره اميدوارم سالم و سلامت باشيد ممنون از شما

leyla ghasemy
در تاریخ: 01:49:27 1399/10/20

سلام دوستان سفربانکی عزیز وقتتون بخیر و خوشی و سلامتی. ممنون از مقاله جذابتون.هم ترسناک و هم هیجان انگیز بود🤤😁 دریاچه گنج واقعا توجه ام رو جلب کرد. دریاچه گنج تخت سلیمان جدا از ترسناک و راز آمیز بودنش واقعا زیباست و طبیعت بکر و خاصی داره.همچنین تو عکسی که گذاشتین واقعا جلوه زیبایی داره.مخصوصا اینکه دریاچه بصورت تپه مانند تو ارتفاع قرار داره. با دیوارها محصور شده و منظره زیبایی رو ایجاد کرده. واقعا عاشق طبیعتش شوم.در مورد ماورایی بودن این منطقه یعنی تخت سلیمان قبلا هم شنیده بودم. از اونجایی که داستان حضرت حضرت سلیمان واقعیت داره  و حتی فیلم سینمایی ازش ساخته شده طبیعتا مطالب راجع به تخت سلیمان هم واقعی هست. به هیجان و تجربه اش میارزه . خودم که خیلی دوست دارم حتما سفری به این مکان زیبا داشته باشم 😄

Adrian
در تاریخ: 14:38:23 1399/10/19

سلام روز و روزگارتون به خير باشه اميدوارم سلامت و شاد باشيد واقعاً جاهايي داره كه ما هنوز نديديم حتي بعضي از جاها هنوز اسمش رو هم نشنيديم مقالتون بسيار زيبا و جذاب بود موفق باشيد اين مناطق رو هنوز نتونستم برم ولي حتماً در بانه هست و جاهاي ديدني بايد باشه كه ارزش وقت گذاشتن رو دارد ممنون و سلامت باشيد

علیرضا
در تاریخ: 14:38:59 1399/10/16

واقعا ایران یه سری جاهایی رو داره که فوق العاده دیدنی و جذاب هستند ولی متاسفانه کسی اون ها رو نمیشناسه . ای کاش برنامه ریزی درستی صورت می گرفت که توریست های داخلی و خارجی بیشتری این مکان ها را ببینند. خود من یه لیست از این جور جاها مشخص کردم بعد کرونا برم به دیدنشون :

Adrian
در تاریخ: 11:41:09 1399/10/9

سلام دوستان بزرگوار ايران واقعا جاهاي گردشگري زيادي داره كه حتي ما هنوز اسمش رو هم شايد نشنيده باشيم و همچنين جاهاي تفريحي كه ميتوان لذت برد از ديدنشون واقعا دوس دارم كل ايران رو بگردم ولي خوب بايد مناطق رو بشناسيد همچنين راهنماي خوب داشته باشيد موفق و سر بلند باشيد

مهدیه
در تاریخ: 09:50:30 1399/10/3

سلام به سفر بانکی های عزیز وتشکر بابت این مقاله که در رابطه با مناطق اسرار آمیز ایران بود قسمتی که برام جالب بود قلعه ی آدم خوار اردبیل بود که برای اینکه هرکسی از اونجا دیدن میکرد به طور اسرار آمیزی ناپدید میشد برای همین این نام رو به خودش گرفته و دریاچه ی گنج هم با دمای ۴۰درجه ی آب در تمام فصول هم خیلی جالب بود که در فصل پاییز وزمستان به خاطر تبخیر آب منظره ی جالبی به دریاچه داده این دریاچه در شهرستان تکاب در آذربایجان شرقی هست همه ی مطالب عالی بودن ممنون از سفر بانک

هستی
در تاریخ: 01:15:27 1399/10/1

سلام یلداتون مبارک روستای سفربانکی خیلی پست و مطلب مفیدی بود من تابحال اصلا اسم این جاها رو نشنیده بودم جه برسه به دونستن اینکه وجود دارند مثلث برمودای ایران خیلی برام جالب بود چون اصلا نمیدونستم همچنین جایی تو ایران قرار داره و وجود داره خوشحالم که با خوندن این پست از جاهای دیدنی و ترسناکی که تو کشورم وجود داره آگاه شدم

راضیه
در تاریخ: 15:46:45 1399/9/25

سلام و روز بخیر به همراه سایت سفربانک و تشکر بابت مقاله های بسیار خوبی که در اختیار ما قرار می دهید. در ایران مناطقی وجود دارد که می‌توان به آنها اسرارامیز گفت چون رفتن به آنجا هیجان و ترس دارد مثل قلعه آدمخوار اردبیل مردم آنجا می گویند هر کس برای دیدن به این قلعه رفته است دیگر خارج شده و این چقدر هیجان آور است همچنین دریاچه گنج در آذربایجان شرقی دلیل نامگذاری این دریاچه این است که می‌گویند انگشتر حضرت سلیمان پیامبر در این دریاچه قرار دارد یکی دیگر از مناطق هیجان انگیز مثلث برمودای ایران است در یک منطقه کویری وجود دارد و مردم آنجا می گویند که این سرزمین نفرین شده است. از دیگر مناطق می‌توان قلعه جنی کیش و جهنم‌دره و گورستان جن ها را نام برد اگر سفری لذت بخش همراه با ترس و هیجان دوست دارید می توانیم به این منطقه ها اگر اجازه ورود باشد سفر کنید.

زهراقاسمی
در تاریخ: 01:06:31 1399/9/23

سلام به دوستان سفربانکی و ممنون از مقاله پرمحتوا و مفیدتون راستش با خوندن اش انسان احساس ترس میکنه واقعا چه آثاری در کشورمون هست که ما شاید اسمش را هم تا بحال نشنیده باشیم با خوندن مقاله برام جالب بود که اسم های جالبی هم داشت این مکانهایی که وجود دارد.

ریحان
در تاریخ: 19:28:16 1399/9/20

سلام به تمامی دوستان سفربانکی عزیز مناطق اسرارامیز حتما باید دیدنی باشن ممنون برای مقاله ای که قرار دادید من خیلی خوشحال هستم که هر روز با مکان های دیدنی جدید اشنا میشم سفربانک باعث میشه که من هر روز با جاهای دیدنی اشنا شم سایت سفربانک واقعا خیلی عالیه با مقاله های جذابش که دیگه فوقالعادس 😍😍

Fatima
در تاریخ: 15:59:00 1399/9/20

سلام ب همگی دوستان و کاربران جدید و قدیم سایت سفر بانک ، چقدر این مقاله ک دوست عزیز مون زحمت کشیده براش زیبا و جذاب و هیجان انگیز بود من خیلی این مقاله ها رو با هیجان میخونم و برام خیلی جالبه که همچین مکان های جالب ی وجود دارد و ما خبر نداریم بعضی ها واقعا دوست دارند ب این مکان ها بروند برای هیجانی ک داره و کنجکاوی ک در وجود شون هست من بیشتر دوست دارم در مورد ش بدونم و بخونم چون جالب هست .

Adrian
در تاریخ: 12:30:01 1399/9/19

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامي واقاً مقاله جالب بود و چيزهاي جديدي داشت خيلي از اين مناطق رو نرفتم ولي الان تصميم گرفتم اينجاها رو ببينم ممنون از مقاله خوبتون و گروه سفربانك اردبيل يك بار رفتم برام جالب ولي بايد زمانش رو بزاريم براي تابستان كه زمستان واقاً سرد هست همه چيز يخ ميزنه ممنون ا شما

Shima
در تاریخ: 13:29:47 1399/9/18

سلام.ممنون از سفر بانک و مقاله های خوبش.مطلب جالب دیگه ای در مورد کلبه وحشت کلبه ای در جنگل های هفت دغنان در استان گیلان.سال ۱۳۶۵ چهار پسر ماجراجو تصمیم می گیرند که به این کلبه سفر کنند و می خواستند یک شب را در آنجا بمانند وقتی شب می شود دو نفر از آنها به دلیل اتفاقی که هنوز معلوم نشده از آن کلبه پا به فرار می گذارند یکی از آنها هم به دلیل ترس زیاد جان خود را از دست می دهد و نفر چهارم هم که زنده مانده حالت جنون وار دارد

Shima
در تاریخ: 13:22:23 1399/9/18

سلام دوستان در این مقاله مطلب جالب دیگه ای که خوندم و بازهم یکی از معماهای عجیبی که وجود داره راجع به چرایی وجود اجساد کودکان در ارگ بم است. در سال ۱۳۸۲ وقتی که زلزله مرگبار بم اتفاق افتاد در حین گذر متوجه شدند که مقداری استخوان در لابلای خرابی‌های دیوار ارگ بم وحود دارد که همه ان ها پسر بودند یکی از گمانه زنی ها این است که گفته می‌شود که شاید این اجساد مربوط به مراسم پسر کشی در ایران در یکی از دوره‌های تاریخی بوده است.

Shima
در تاریخ: 13:09:53 1399/9/18

سلام دوستان. در مورد غار قاتل خوندم که برام جالب بود. غار پراو به معنی غار پر اب میباشد که آب این غار حاصل از ذوب شدن یخ های زیر زمینی می باشد. شاید جالب باشد که بدانید این غار برای اولین بار توسط یک گروه غارنوردی انگلیسی کشف و پیدا شد. این غار از دشوار گذر ترین غارهای جهان به شمار می‌رود و تاکنون ۵ غارنورد ایرانی در این غار جان خودشان را از دست داده‌اند.ممنون از سایت سفر بانک و مقاله های خوبش

فرانک
در تاریخ: 14:21:02 1399/9/17

سلام وقت به خیر دوستان.در مورد کلبه وحشت مطلبی خوندم که جالب بود.این کلبه در جنگل های هفت دغنان در گیلان واقع شده است، سال ۱۳۶۵ چهار پسر تصمیم می گیرند که به این کلبه سفر کنند آنها می‌خواستند خودشان این قضایا را تجربه کنند و به نوعی اعتقادی به داستان هایی که راجب این کلبه گفته می شد نداشتند وقتی شب می شود دو نفر از آنها به دلیل اتفاقی که هنوز معلوم نشده آن اتفاق چیست از آن کلبه فرار میکنن یکی از آنها هم به دلیل ترس زیاد به دلیل اتفاق نامعلومی جان خود را از دست می دهد و نفر چهارم هم که زنده مانده حالت جنون وار دارد.داستانهای وحشتناک دیگه ای هم در مورد این کلبه بر سر زبانها هست

فرانک
در تاریخ: 14:16:50 1399/9/17

سلام دوستان در این مقاله در مورد غار پروا خوندم.غار پراو، در زبان محلی غار پراو به معنی غار پر اب میباشد که آب این غار از ذوب شدن یخ های زیر زمینی می باشد این غار در استان کرمانشاه قرار دارد و درنزدیکی روستای چالابه قرار دارد.جالبه بدانید این غار برای اولین بار توسط یک گروه غارنوردی انگلیسی کشف و پیدا شد .ممنون از سفر بانک و مقاله های خوبش که باعث آشنایی ما با جای جای کشورمون میشه

فرانک
در تاریخ: 14:13:24 1399/9/17

سلام دوستان عزیز.یکی مناطق اسرار آمیز ایران قلعه ادم خوار اردبیل است. اگرسفر به مکان های اسرار آمیز را دوست دارید این قلعه گزینه ی بسیار مناسبی برای شما می باشد. نام دیگر این قلعه، قلعه بویینی یوغون است، درباره این قلعه روایات متعددی وجود دارد.به اعتقاد محلیان این منطقه مردمی که برای بازدید از این قلعه به این قلعه رفتند متاسفانه آن ها به صورت اسرار امیزی مفقود شدند

امیرحسین
در تاریخ: 10:01:21 1399/9/17

سلام دریاچه گنج خیلی جالب بود و کلبه وحشت انزلی هم که من جزو مکان های ترسناک ایران خونده بودم که بعد از تحقیق فهمیدم کاملا دروغ هست فقط یک مکان مخروبه هست و هیچ اتفاقاتی دراین کلبه نیوفتاده .گورستان جن ها هم من درباره اینجا خوندم دلیل ساختار اینجا به قبرستان جن ها معروفه وگرنه هیچ جنی دراینجا دفن نشده

Shima
در تاریخ: 12:55:54 1399/9/16

جهنم دره .این مکان در استان آذربایجان غربی واقع شده است. این دره مسیری صعب العبور دارد و شاید به همین دلیل است که طبیعت این منطقه تقریبا بکر و شگفت انگیز باقی مانده است و گونه های مختلف گیاهی و جانوری در این منطقه وجود دارند. علت اصلی نامگذاری این منطقه به این نام این است که اطراف این دره کوه های بسیار بلند و مرتفعی وجود دارد بومیان و محلیان این منطقه نسبت به این دره عقاید خرافی زیادی دارند و به همین دلیل افراد کمی به انجا سفر میکنن

Shima
در تاریخ: 12:51:18 1399/9/16

باسلام.در مورد قلعه جنی کیش.این قلعه واقع در مسیر کشتی یونانی در جزیره زیبای کیش قراردارد .درباره این قلعه روایت ها و داستان های زیادی وجود دارد گروهی می گویند در واقع این قلعه در گذشته کلانتری بوده است و در این کلانتری تعدادی زیادی سرباز به صورت عجیب و غریب و ناگهانی دچار حالات عجیب و غریبی شده اند و جالب است که هنوز هم دلیل مرگ این سربازان بی گناه شناخته نشده است

Shima
در تاریخ: 12:45:56 1399/9/16

مثلث برمودای ایران، این مکان واقع در کویر ریگ جن است، در این مکان باتلاق های نمکی بسیار زیادی نیز وجود دارد مردم معتقد هستند که این سرزمین نفرین شده است و ارواح و شیاطین در آنجا وجود دارند و هر فردی که به آنجا رفته دیگر بازنگشته .کویر، ریگ جن ایران توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است علاوه بر افسانه هایی که راجع به این مکان گفتند جالب است بدانید که در این مکان امکان فرو رفتن در گل و باتلاق نیز وجود دارد پس خیلی مراقب باشین

Shima
در تاریخ: 12:12:53 1399/9/12

سلام و درود خدمت دوستان سفر بانکی.در این‌مقاله مطلب جالبی درباره درباچه گنج واقع در آذربایجان شرقی خوندم.این دریاچه به این دلیل به گنج معروفه که مردم آنحا معتقدند در این منطقه گنج های زیادی وجود دارد و انگشتر حصرت سلیمان هم در این دریاچه ست.امیدوارم بشه از نزدیک این دریاچه را دیدن کنیم.ممنون از سایت خوب سفر بانک

Shima
در تاریخ: 14:39:41 1399/9/11

سلام و درود خدمت دوستان و همراهان عزیز.در این مقاله در مورد منطقه ای اسرار آمیز در اردبیل خوندم که خیلی برام جالب بود.قلعه آدم خوار اردبیل که اگر به مناطق ترسناک و اسرار آمیز علاقه دارین حتما از این قلعه دیدن کنین.نام این فلعه بویینی یوغون است داستانی که در مورد این قلعه بین افراد اون محل گفته میشه اینه که افرادی که به دیدن این قلعه میرن مفقود میشن

ثمین
در تاریخ: 16:45:12 1399/9/9

سلام به شما همراهان عزیز من با خواندن این مطالب جالب و هیجان انگیز بسیار به وجد امدم و خیلی دوصتدارم که حتمن از این مناطق دیدن کنم چون علاقه ی زیادی به دیدن مناطق مخوف دارم و برایم جذاب است مخصوصن قلعه ادم خوار که انگار ادم را به دنیایی دیگر میبرد 🤦🏻‍♀️

Fatima
در تاریخ: 16:36:54 1399/9/7

سلام دوستان عاشق سفر و گردشگری ، چقدر این مقاله هیجان انگیز بود من ک این مقاله ها رو با هیجان میخونم دست دوست عزیزی ک این مقاله زیبا رو برای سفر بانک گرد آوری کردند درد نکنه واقعا جالب بود من عاشق جهنم دره شدم چقدر زیباست مکانش ایران خیلی جذابیت هایی داره ک خیلی ها از اون اطلاعی ندارند و گم نام باقی مونده همچین سایتی میتونه خیلی جاها رو واسمون اشنا کنه و بتونیم در اینده ب اون جاها سفر کنیم .

هستی
در تاریخ: 00:01:45 1399/9/7

سلام به همگی چقدر جاهایی وجود داشت تو کشور خودم که خبر نداشتم جاهایی که در عین ترسناک ولی باز برای دیدنش خیلی ها آرزو دارن و دوست دارن برن ببینن این جاها دیدنی خوفناک و ترسناک و دیدنی و از نظر یه سری دوست داشتنی است یعنی واقعا این جاها وجود داره قلعه ی آدم خوارها یعنی هست اسمش که خیلی ترس ناکه چه برسه به دیدنش

اسیه قربانی
در تاریخ: 17:03:27 1399/9/6

سلام دوستان گرامی . من واقعا نمی دانستم که ایران این قدر مناطق اسرار امیز دارد و ترسناک و خوفناک مناطقی مانند قلعه ادم خوار ها در اردبیل یا دریاچه گنج در چهل وپنج کیلومتری تکاب که در تمام طول سال دمای ان فرقی نمی کند یا مثلث برمودای ایران یا باتلاق نمکی یا جهنم دره یا گورستان جن ها در سیستان و بلوچستان و غیره ....راستش را بخواهید با خواندن این مطالب کمی ترس و خوف در من غلبه کرد .و فکر میکنم رفتن و دیدن این مناطق واقعا دیدنیست و خالی از لطف نیست 😉

Negin
در تاریخ: 19:23:41 1399/9/5

سلام به شما عزیزان دل لحظات خوشی رو براتون آرزومندم انشاالله که همیشه سالم و شاد باشید. این مقاله به نظرم یکی از بهترین مقاله های بود که تا الان خوندم ، با هیچکدوم از این مناطق و مکان های که نوشته شده در مقاله آشنایی نداشتم و حتی نمی‌دونستم که وجود دارن همچین جاهایی . دیدن کردن از چنین مکان های اسرار آمیزی واقعا هیجان زیادی داره و خیلی هم جذابه امیدوارم همه ما سفر کنیم و از نزدیک این پدیده هارو ببینیم .

عرفان
در تاریخ: 19:15:20 1399/9/4

سلام دوست خوبم خیلی ممنون که زحمت کشیدی بابت این مقاله کامل و جامع که مارو بیشتر با اسرار های ایران آشنا کردی مخصوصا غار قاتل که خیلی جالب بود برام و من رو جذب خودش کرد و من دوس داشتم و از خوندنش لذت بردم، خیلی هیجان انگیز و مفید بود، توصیه من اینه که چقدر خوبه از این نوع مقاله ها بیشتر باشه که هم پرانرژی هستش هم باعث میشه آدم ادامه مطلب براش جالب تر باشه. در کنار این همه مقاله های آرام و بدون هیجان واقعا خوندن این مقاله خالی از لطف نیست

بهار
در تاریخ: 22:16:44 1399/9/2

با سلام به تمام دوستای سفربانکی عزیزم ایشالاه همیشه حالتون خوب باشه مناطق اسرار امیز ایران که در باره اشان در این مقاله مطالعه کردید بعظی قشنگ و بعظی ترسناک هستند و من اصلا جاهای ترسناک را دوست ندارم اما جاهای قشنگ را دوست دارم و میخوام بعد کرونا از مناطق اسرار امیز قشنگ و زیبا دیدن کنم خدا بخواد زودتر کرونا بره و همه سفر کنیم و از دست ماسک راحت بشیم فعلا ماسک می زنیم دستکش می پوشیم و نکات رو رعایت می کنیم و امینطور تا جایی که ممکنه از خونه بیرون نمیریم تا زودتر کرونا بره از کشورها 🤲🤲پیروز باشید😎😄

سمیرا صفایی فرد
در تاریخ: 12:44:42 1399/9/1

سلام به همه و تشکر از نویسنده برای تهیه این مقاله زیبا. قلعه آدم خوارها و جهنم دره و کلبه وحشت برام خیلی جالب بود. اسامی بقیه مناطق رو قبلا شنیده بودم و درمورد بعضیشون اطلاعاتی داشتم اما در این سه مورد نه اطلاعات داشتم نه اسمشونو شنیده بودم. برای دوستانی که علاقه دارن هیجان رو تجربه کنن این مناطق توصیه میشه در کنار اسرارآمیز بودن این مکانها بسیار زیبا هم هستن

فاطمه درانی
در تاریخ: 15:44:53 1399/8/30

سلام به همگی.واااای من این مقاله هاروکه خوندم چهارستون بدنم لرزیدولی درعین وحشتناکیش بنظرخیلی جاهای قشنگی میاد چقددلم میخادقلعه ادم خوار اردبیل برم اخه چطورممکنه ادم رفته باشه دیگه برنگشته باشه شایدمثلا چاه های مخفی باشه اونجایاتله های مخفی باشه درمسیرورود به قلعه که هرکس میره گرفتارش میشه وراه نجات نداره اگه غیرازاین باشه که باورش سخته ادم میره ودیگه برنمیگرده شایداین طرزتفکرمن ازاین باشه که اعتقادی به جن وپری وادم خوار وایناندارم وخیلی مشتاقم اونجاروببینم

Fatinaz
در تاریخ: 15:51:42 1399/8/29

سلام خسته نباشی دوست عزیزی ک این مقاله رو خیلی زیبا نوشتن من این جور مقاله ها رو تا آخرش میخونم خیلی هیجان انگیز و ترسناک هست ولی واقعا چرا این مکان ها ترسناک شده اند؟ برام جالب شده ولی دوس ندارم اینجا هارو ببینیم به استرس ش نمی ارز ه ایران کلی جاذبه های آرام بخش و زیبا داره اگه قسمت مون بشه ب ری م اونا رو ببینیم اینا هم در حد اینکه بخونیم جذاب هستش .

زهرا نصیری
در تاریخ: 10:01:39 1399/8/29

با سلام خدمت شما. خیلی ممنون بابت همچین پست جذابی من خیلی به داستان ها و فیلم های ترسناك علاقه دارم و واقعا فكر نمیكردم در ایران چنین مكان هایی وجود داشته باشد. دلم میخواد یه روزی دلیل این اتفاقات كشف بشه و همه بدونیم چه اتفاقاتی در این ها میفته مثل قلعه ادم خوار و كلبه وحشت... و یه نكته درباره كلبه وحشت برام جالب بود كه چرا سه دختر به تنهایی به اونجا رفتن واقعا چه دلی داشتن كه اینكارو كردن! من فكر نمیكنم این وقایع غیرواقعب باشند چون به نظرم موجودات فرازمینی وجود دارند. از این اتفاقا میشه درس گرفت كنجكاوی برای هرچیزی خوب نیست !!!

Sara در تاریخ: 22:47:03 1399/8/29

سلام من حرف شمارو تصدیق میکنم کنجکاوی در این جور موارد بسیار خطرناکه... نمیشه گفت موجودات فرازمینی... این ها همون جنیان و شیاطین هستن که وجود دارن و در بعضی از جاها زندگی میکنن اونم بر اثر یک سری مسائل مثلا شخصی که قبلا در اون کلبه زندگی می کرده اونها رو احضار کرده و بعد از مرگ اون شخص هم اونا داخل همون کلبه زندگی میکنن و نمیزارن شخص دیگه ای زندگی کنه... من تو این موارد خیلی کنجکاو بودم خیلی تحقیق کردم توی این تحقیقاتم حتی با کسایی صحبت کردم که دست به این کار خطرناک زدن و جن احضار کردن و بسیار خطرناک که عواقب جانی هم براشون داشته... خیلی از ایات و روایات وجود دارن... یکی از ایات هم اینه که خداوند این کار رو برای انسان ممنون کرده و از. جنیان هم خواسته که با انسان ها کاری نداشته باشن... اما خب دو دسته هستن یک دسته مسلمان و یک دسته کافر... که اگه گیر همچین موجودی بیفتین خلاصی نداره و تا حد مرگ اذیت میکنن... به نظر من هم چنین چیزی داخل این کلبه وجود داره و اصلا نباید کنجکاوی کرد... چون امکان داره جونمونو از دست بدیم

محمدعلی شنوایی
در تاریخ: 21:18:18 1399/8/26

درهر کشوری مناطق جالب و شگفت انگیز وجود دارد که شناخته شده و یا تا حدودی ناشناخته است و معمولا یکی از نقاط دیدنی و گردش پذیر می باشد و مشتاقان زیادی دارد، در این مقاله نیز تعدادی از مناطق اسرارآمیز و خاص ایران را معرفی کرده است که می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد که اگر به این شهرها سفر کردید می توانید یک سری هم به این مناطق بزنید البته اگر قابل بازدید باشد، سلامت باشید

مریم
در تاریخ: 13:39:14 1399/8/26

چقدر جالب بود این مطلب. خیلی هیجان انگیز بود و آدم رو کنجکاو می کنه بریم ببینیم چه خبره. البته گمون نمی کنم هیچ کدوم از حرفایی که راجع به این مکان ها زده می شه واقعیت داشته باشه بیشتر به خاطر شرایط جغرافیایی و دور از دسترس بودنشون هست که این حرفا زده می شه راجع بهشون. حرفایی که راجع به تمام مکان های ناشناخته زده می شه. اما خب به هر حال جالبه و آدم دلش می خواد یه سرکی بکشه😁

الهام بابایی
در تاریخ: 17:17:55 1399/8/18

ایران عزیزمون جاهای گردشگری خیلی زیادی داره و خیلی خوب میشه که با آشنایی با این مناطق بهشون سفر کنیم و کلی دیدنی های جالب و شگفت انگیز رو تجربه کنیم.به نظرم خوبی سایت شما همینه با خوندن این مقاله ها متوجه میشیم کلی جاهای زیبا هست که ما هنوز بهشون سر‌نزدیم.

مهتاب s
در تاریخ: 11:15:51 1399/8/18

سلام خدمت عزان سفر بانکی وتشکر از دوست خوبمون بابت مقاله ارزشمندشون من از هیچ کدوم این جاها اطلاعی نداشتم وبا خوندشون آشنا شدم در واقع کمی هم ترسیدم عجب جاهایی تو کشورمون بوده وما بی اطلاعیم به همین دلیل خیلی به مطالعه علاقمند شدم تا اطلاعاتم بالا بره وقسمت قلعه آدم خوار اردبیل برام خیلی جالب بود والبته کمی ترسناک

فاطمه کشاورز
در تاریخ: 14:43:27 1399/8/17

سلام به همه ی سفر بانکی ها از دیدن این مناطق اسرار آمیز هم ترسیدم و هم یه حس کنجکاوی برای دیدنشون بهم دست داد. متاسفانه خیلی از آدم ها از این مناطق اطلاعی ندارن ممنون از مقالات پر بار و اطلاعات کاملی که در اختیار دوست داران سفر قرار میدین.من خودم دوست دارم برای دیدن غار قاتل برم

زهرا
در تاریخ: 11:44:54 1399/8/17

سلام واقعا اگر این مکانها رو بریم برای گردش ممکنه اتفاقی برامون بیفته ؟ من عاشق فیلمهای تخیلی و ترسناک هستم ولی با خوندن این مقاله و این مکانها که حتی تا حالا اسمشون رو هم نشنیده بودم کمی ترسیدم و مطمیین برای دیدن یک روزی سفر میکنم ولی میخوام ببینم وقتی اجازه ورود داده میشه یعنی دیگه خطری وجود نداره یا اینکه باید احتیاط کرد .ممنونم

حنیف
در تاریخ: 22:45:05 1399/8/12

سلام به همه بچهای خوب و خلاق سفر بانک همه جای جهان پر از این مناطق مرموز و گاهی وحشتناکه و در ایران هم زیاد داریم اما خیلی ها میترسن سمت این مناطق برن در صورتی که بسیار بکر و حیرت آوره مثلا همین گورستان جن ها این مکان یکی از مکان های پر رمز و راز کشور عزیزمان ایران است که در استان سیستان و بلوچستان واقع در شهر چابهار است، در این مکان گورستانی بزرگ و عظیم با قبر های رمز آلود و خوفناک است

رخساره بیدار
در تاریخ: 02:03:52 1399/8/8

ممنونم از مقاله پربارتون دوست عزیز.متاسفانه من ساعت خوبی رو برای خوندن تین مقاله انتخاب نکردم و الان در حال سکته کردن‌هستم.مکان های ترسناک ایران رو رو کنار هم گداشتید و مفصل توصیح داید من درباره‌مثلث برمودای ایران و هفت دعنان چیزهایی خونده و شنیده بودم ولی بقیه رو اولین بار اینجا تو مقاله شما خوندم. البته دریاچه گنج در نزدیکی تکاب هم‌می تونه خیلی جالب باشه. بخصوص دماش که ۴۹ درجه ثابت می مومونه در تمامی اوقات سال. امیدوارم موفق بشم این دریاچه رو از نزدیک ببینم.اما واسه بقیه هیچ اشتیاقی ندادم.

leyla ghasemy
در تاریخ: 13:54:34 1399/8/7

سلام .خیلی مقاله جالبی بود.اسم دو تااز این مناطق رو شنیده بودم اما نمیدونستم که دلیل معروف بودنش به خاطر مسائل ماورالطبیعه هستش. اما حیف این مناطق که به دلیل ترسناک بودن و این مسائل کم تر کسی جرئت میکنه برای تفریح بره اونجاها.چون واقعا طبیعت بکر و خیلی زیبایی دارن.مخصوصا قلعه آدم خوار اردبیل و دریاچه گنج که قبلا به اسم دریاچه تخت سلیمان هم شنیدم.این یکی بنظرم هم طبیعتش خیلی قشنگه و هم داستانی که داره. اما بنظرم به هیجانش میارزه بری😄البته اگه یه سری چیزا رو رعایت کنی.

مائده
در تاریخ: 16:57:54 1399/8/3

مقاله ای بسیار هیجان انگیز و مخوف و جذاب بود مکان های که در ایران هستن و به شخصه اصلا در مورد ان ها اطلاعاتی نداشته ام یکی از انها که بسیار جذاب بود مثلث برمودا که افرادی که به انجا میروند باید مراقب باشن در باتلاق گیر نکن ویکی دیگری دریاچه گنج که افراد معتقدن در این مکان گنج وجود دارد ولی کارشناسان که این مکان را گشتند میگویند هیج چیز در این مکان وجود ندارد و جالب تر از همه گورستان کودکان بود که حین بازدید بازیگرمان نرگس محمدی به عنوان کارشناس متوجه استخوان هایی شد که مربوط به کودکانی و نوزادانی پسربود که معتقدند وجود چنین اجسادی در ارگ بم مربوط به دوره ی پسر کشی در قدیم است

ریحان
در تاریخ: 22:43:29 1399/7/29

با سلام متشکرم بابت مقاله خوبتون و وقتی که گذاشتید و همچنین سایت خوب سفربانک من درباره مکان هایی که در مقاله آنها را ذکر کرده اطلاعاتی نداشتم و درباره آنها چیزی نشنیده بودم ولی انتخاب من برای سفر و بازدید از جاهای دیدنی بازی در جاهای ترسناک نیز آنها را دوست ندارم ولی یقیناً مکان های ترسناک و اسرارآمیز هم طرفداران خاص خود را دارند به هر حال باز هم ممنون به خاطر مقاله خوبتون

فرزانه
در تاریخ: 11:04:58 1399/7/27

سلام وقت بخیر من عاشق مناطق اسرارآمیزم هم ازشون میترسم و هم یه حسی دارم که دلم میخواد تجربه شون کنم. مخصوصا جهنم دره که چقدر تووی صحبت کردن عامیانه به عنوان ضرب المثل ازش استفاده میکنبم😅اینکه الان دیدم گجاست و چجور جاییه برام جالب بود یا به طور مثال قلعه آدم خوارِ اردبیل خیلی عجیب اومد در کل ممنونم بسیار مفید و هیجانی بود

نرگس نوروزی
در تاریخ: 09:03:39 1399/7/27

سلام عرض میکنم خدمت همگی دوست های سفر بانک. تشکر از شما که این مقاله ی جذاب رو گذاشتید. واقعا ایران از نظر دارا بودن مکان های جذاب و هیجان انگیز غنی هست و برای کسی که اهل ماجراجویی باشه پر از زمینه و امکان برای جست و جو و گردش. جاذبه های فوق العاده ی کشور ما پایان نا پذیره. به امید روزهایی که دوباره با تن سالم و دل خوش با خانواده هامون سفر کنیم

Fati
در تاریخ: 23:13:48 1399/7/23

چقدر جالب بودن من فقط در مورد قلعه جنی کیش شنیده بودم البته اطلاعات خیلی کمی داشتم اما این جاهایی که معرفی شدن خیلی عجیب و مرموز هستن هر کدام کلی معما دارن آدم نمیدونه چی بگه واقعا باور کنیم یا نکنیم این ها وجود دارن دیگه حتما این اتفاقا افتاده که درموردشون گفته شده ⁦☹️⁩

مهدی
در تاریخ: 14:34:59 1399/7/23

سلام میخوام چنتا از جاهای مخوف ایرانو توضیح بدم گورستان‌ها پیشینه‌ای طولانی در ترس دارند و همیشه در فیلم‌های وحشتناک از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند. گورستانی عجیب و غیرمتعارف در روستای «تیس» بندر چابهار با نام «گورستان جن» قرار دارد که محلی‌های روستا بر طبق باوری قدیمی که از والدین خود شنیده‌اند، راهی استان کرمان می‌شویم و به شهر سیرجان به باغی اسرار‌آمیز سفر می‌کنیم که خبری از سرسبزی در آن نیست. در نگاه اول شاید این باغ جالب و شگفت‌انگیز به نظر برسد ولی با قدم زدن در میان درختان خشک که میوه‌های آن از جنس سنگ هستند، وحشت در دل شما ایجاد می‌شود. کویر به خودی خود سرشار از رمز و راز است. ریگ‌زار ترسناک و خارق‌العاده‌ای به نام «ریگ جن» در منطقه کویری سمنان در ۱۷۰ کیلومتری تهران قرار گرفته که هر موجود زنده‌ای که به آن سفر می‌کند را به کام مرگ می‌کشاند.

حسین
در تاریخ: 11:45:02 1399/7/22

باسلام خسته نباشید جاهای ترسناک و هیجان انگیز داخل ایران زیاد داریم. من خودم اهل ماجراجویی هستم و سفرهای زیادی داشتم به جرات میتونم بگم ایران جاهای ترسناک زیاد داره ک ازنظر ماورایی عالی هستن. منطقه ای به نام سیسر در نیشابور وجود داره ک توصیه میکنم تنهایی و بدون امکانات وارداین منطقه نشین. حتما نکات ایمنی را راجب این مکان ها رعایت کنید تا آسیبی نبینید. برای هیجان بیشتر هم باید شب برین باتشکر

بهاره
در تاریخ: 20:07:52 1399/7/10

سلام مطالب جالبی رو تو مقاله تون آورده بودین ، لازمه بگم که دریاچه سلیمان یک پدیده جذاب زمین شناسی است و چشمه آبگرم محسوب میشه .

سید عادل
در تاریخ: 15:32:49 1399/7/9

خیلیییی باحال بود ولی به پای روستای ما نمیرسه به زودی مطالبی از روستامون براتون میزارم کف کنین روستای ما هم جا های عجیب غریب داره مجسم های عظیم الجسه داره خلاصه اینکه اگه ببینین دیوونه ی روستای ما میشین

امیرحسین
در تاریخ: 10:13:34 1399/7/9

سلام واقعا پست خوبی بود من که عاشق مکان های ترسناک وعجیب هستم وبا اکثر این مکان ها اشنایی دارم بعضی ازمکان های که گفتید فقط شکل یا اسمشون ترسناک هست ولی موجود ترسناکی اونجا وجود نداره یا باورهای مردمی اسم ترسناک روی اون مکان ها گذاشتند پیشنهاد میکنم درصورت مقدور بودن به این نقاط سفر کنید هیجان مخصوص به خودشو داره

فیروره عباسیان
در تاریخ: 01:48:21 1399/7/7

وای چقدر وحشتناککککک در عین حال عجیب یه سوال به نظرتون آدم جایی رو که اصلا نمیتونه که بره چرا باید بره؟مثل همین قبرستون جن ها برای من که حتی دیدن عکسشم ترسناکه چه برسه به رفتنش

فاطمه مقدم
در تاریخ: 13:57:30 1399/7/5

سلام ممنون بابت این اطلاعات و عکس های زیبا با اینکه اسم های ترسناکی داشتند امل واقعا جذاب بودند و گردشگر رو جذب میکنند من تابحال اسم کلبه وحشت و غار قاتل و گورستان کودکان ایستاده و همجنین گورستان جن ها ...جهنم دره و مثلث برمودای ایران رو حتی نشنیده بودم و برای من به شخصه شگفت انگیز بود و جالب همجنین جهنم دره بسیار زیبا و دیدنی بود و خیلی علاقه مند شدم حتما به این مکان سفر کنم و از نزدیک شاهد زیبایی و اقلیم فوق العاده اش شوم و مطمینا سفری خاطره انگیز خواهد بود باتشکر از سایت بسیار خوب سفربانک و نویسنده مقاله

مهدی حاجی بابایی
در تاریخ: 09:38:51 1399/7/3

سلام و خسته نباشید دوست سفر بانکی.خیلی جالب بود من حتی با خوندن اطلاعات این مکان ها همون حالت ترس رو به خودم گرفتم و کنجکاو شدم بدونم واقعا با این اسم ها همچین اتفاقاتی افتاده یا نه.قلعه بویینی یوقون که به قلعه آدم خوار معروف هست هم باید جالب باشه من زیاد به اردبیل رفتم اما اسم این قلعه رو نشنیده بودم .حتنا اینسری به صورت گروهی باید این محل رو ببینیم.

سیمین
در تاریخ: 15:58:55 1399/7/1

ادم باخوندن این مقالات دلش میخاد سفر کنه به این جور جاهای قشنگ و احساس میکنه واقعا اونجاست من دراولین فرصت حتما به یکی از این مکان های اسرار امیز سفر خواهم کردچون به شدت علاقه دارم به اینجورجاها

اعظم الفت نیا
در تاریخ: 08:18:57 1399/7/1

سلام.ممنون به خاطر مقاله خوبتون. چقدر جالبه که توی ایران هم از این مکان های اسرار آمیز وجود دارد. من به این موضوعات علاقه دارم ولی اسامی این مکان ها برام جدید بود بعضی از آنها واقعا مهیج است کلبه وحشت خیلی جالب به نظر میاد. در کل ممنون بابت اطلاعاتی که از این مکانها در اختیار گذاشتید که باعث میشود جاهای بیشتری برای سفر مدنظر قرار گیرد.

لیلاخطیری
در تاریخ: 15:03:19 1399/6/31

با سلام. دوست عزیز ممنون از درج مقاله مهیجی که گذاشتین. واقعا فکر نمیکردم چنین جاهایی توی ایران هم باشه، هنوز هیچکدوم رو نرفتم، امیدوارم گذرم نخوره. اهالی هر منطقه براب هرکدوم از این مکانها، خرافات و داستانهایی دارن که آدم وحشت میکنه. کاش میشد به اصل ماجراشون پی برد . خسته نباشید

خاطره سادات
در تاریخ: 14:49:53 1399/6/31

سلام،بسیار لذت بردم از خواندن این مقاله زیبا به شخصه تصور هم نمیکردم که این چنین مکانهای بکر و اسرار آمیزی در ایران قرار داشته باشد همیشه فقط فکر میکردم این چنین مکانهایی در فیلم‌ها وجود دارد البته یکم در مورد وضعیت کنونی بعضی از مکانها ابهام وجود داشت فقط در مورد ریگ جن شنیده بودم بقیه مکانها برایم تازگی داشت.

منامهدیخانی
در تاریخ: 14:44:18 1399/6/31

سلام میکنم خدمت شما دوست بزرگوار ممنون ازینکه به طرز بسیار زیبا و صریح وباجملاتی روان تونستید مطلب رو ادا کنید و طوری مناطق اسرارآمیز ایران رو بتصویربکشید و توضیح بدید که خواننده واقعا خودش رو داخل اون مکان حس کنه متن واضح و عالی بود وتشکر ازسایت زحمتکش سفربانک

شيما قاسمي
در تاریخ: 23:12:30 1399/6/24

سلام ممنونم از سايت و مقاله خوبتون واقعن اطلاعات من روز ب روز بالاتر ميره و خوشحالم ك با سايتتون اشنا شدم واقعن نميدونم چي بگم من از همه اين مكان هاي ترسناك متعجب شدم ب خصوص قلعه ادم خوار ك افرادي ك درون ان ميرفتند ب طرز ناباوري ديگر برنميگشتند و همچنين قار قاتل ك اينقدر عميق است و اينكه افرادي انگليسي ان را كشف كردند من را واقعن شگفت زده ميكند من ارزو دارم ك از اين مكان ها ديدن كنم و اين را هم بگويم ك اين مقاله هاي كامل و بي نقص باعث شدند ك اگر ب اين مكان ها بروم حس نكنم ك بار اول است ك ديدن ميكنم واقعا خيلي خيلي ممنونم و خسته نباشيد ميگم

فاطمه
در تاریخ: 18:11:08 1399/6/23

سلام به شما دوست عزیز،ممنون بابت مقاله ی زیباتون و معرفی جاهای به این زیبایی،واقعا از وجود هیچ کدوم از اینها در ایران خبر نداشتم،به کمک این مقاله با جاهای دیدنی خوبی آشنا شدم و در اولین فرصت برای سفر انتخابشون میکنم،سپاس از شما و سایت خوب سفر بانک،لذت بردم واقعا

پریسا کمانگیر
در تاریخ: 03:34:14 1399/6/23

با سلام ممنون از شما دوست عزیز بابت این مقاله زیبا و جذاب ک اکثر مناطق ناشناخته را به ما معرفی کردین این باعث میشه ک به مناطق بکر ایران سفر کنیم و باعث جذب مسافر و حتی توریست ب این مناطق میشه

Farnaz
در تاریخ: 22:14:04 1399/6/22

سلااام دوستان عزیییز وااییی خیلی لذت بردم از مکان های ک معرفی کرده بودین بسیار جالب هستند و آدم میخواد همچین جاهایی را از نزدیک ببیند و دنبال کند..این مکان ها مناسب هستند برای افراد ماجراجو که دنبال جاهای جذاب و ترسناک هستند..ممنون از معرفی مفید و گردآوری مطالب جالبتون موضوع زیبایی بود دوستداران طبیعت و هیجان لذت میبرند از این مقاله..باتشکر از شما و سفربانک

سوگند داودی زاده جلگه
در تاریخ: 17:57:51 1399/6/22

سلام و ممنون بابت این مقاله که آدرنالین خون رو به شدت بالا میبره واقعا جاهای خوفناکی بودن که درباره هیچکدوم اطلاعاتی نداشتم و خوندن ماجراهای پر رمز و رازشون برام جالب و هیجان انگیز بود اما باید بگم که اصلا جرات ندارم حتی به این مکان های ترسناک فکر کنم چه برسه به بازدید از نزدیک اما چقدر جالب میشه اگه روزی پرده از اسرار این مکانهای مخوف برداشته بشه

farnaz
در تاریخ: 14:03:55 1399/6/21

با سلام جاهای قشنگ و بکری است ولی خب حیف ترسناک و خوف آور است البته اطلاعات خوبی است درمورد کلبه وحشت قبلا شنیده بودم اما بقیه برام تازه بود به هرحال دراین دنیای بزرگ هنوز رازهای ناشناخته زیادی وجود دارد که ما ها هنوز نمی شناسیم

معصومه جعفری
در تاریخ: 12:56:55 1399/6/21

با سلام چقدر جالب و هیجان انگیز من تا حالا در خصوص این مکانهای خوفناک توی ایران چیزی نشنیده بودم و با خوندن این مقالات تازه خیلی مصمم شدم که حداقل به یکی از مکانها سفر کنم .خصوصا جهنم دره که با توجه به عکسش باید مکان زیبایی هم باشه یا گورستان پسران که مربوط به پسرکشی بوده چقدر زیبا

بهناز بشارتلو
در تاریخ: 14:57:36 1399/6/20

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت باک سفری های عزیز و نویسنده های محترم . من به دلیل روحیه هیجان طلبی که دارم از این چیزای اسرار امیز و یه مقدار وحشتناک خیلی استقبال میکنم، خیلی دوست دارم فیلم هایی و از روی این مکان ها بر اساس اتفاقاتی که افتاده و امکان داره پیش بیاد حالا با ذهن خلاق نویسنده ، کارگردانان عزیز بسازند و این نقاطی ک توی ایران هست یه جوری جهانی شه، قلعه ی ادم خوار هارو اسمش و شنیده بودم ولی دریاچه گنج و مثلث برمودای ایران و... و نشنیده بودم و خیلی جذاب بود، ممنون از اینکه اینجاهارو معرفی کردین.

سکینه
در تاریخ: 01:09:04 1399/6/20

باسلام و عرض ادب مقاله حالی نوشتین من تا حالا اصلا اسم چنین جاهاینشنیده بودم گورستان جن ها آدم خوف میکنه یا کلبه وحشت بااین که آدم وحشت میکنه ولی آدم کنجکاو میکنه آدم از نزدیک ببینه از مقاله های جالب و دوست داشتنی ات ممنونم

حمیده زندی
در تاریخ: 21:07:06 1399/6/19

واقعا که مقاله جالب و هیجان انگیزی بود بخصوص برای من که تابحال اصلا به هیچ وجه نه به اینجور جاها سفر کردم ونه حتی اسم این جاهای اسرارآمیز رو شنیده بودم همیشه فکر میکردم اینجور جاهای خوفناک و اسرارآمیز فقط توی فیلم هاست اما با خوندن این مقاله متوجه شدم که اینجور مکان ها نه تنهاوجود واقعی داره بلکه در سرزمین ما ایران هم اینجور مکان هایی هست وحتی فهمیدم داخل استان محل زندگی خودم توی قلعه بم گورستان ایستاده پسرهاست که بسیار مطلب جالبی بود و حتی منو با یکی از رسوم مردم قدیم آشنا کرد.

حمیده زندی
در تاریخ: 20:50:16 1399/6/19

سلام به نظر و دید من یکی از بهترین سفر ها و دیدنی ها سفرکردن به جاهای سحرآمیز و پراز رمزو رموز هستش البته اینجور مسافرت ها بیشتر مناسب افرادی هست که انسان های کنجکاو و شجاع و ریسک پذیر باشند نه کسایی که باکوچیک ترین صدا وحرکتی دست وپای خودشونو گم میکنن .بین این چند مکان نام برده در مقاله مکان های سحرآمیز قلعه آدم خوار و کلبه وحشت توجه من را خیلی جلب کرده و اگه روزی تصمیم به مسافرت اسرارآمیز گرفتم این دومکان اولین انتخاب های من برای ماجراجویی اسرار آمیزم هستند

نداخداوردی
در تاریخ: 18:47:12 1399/6/19

سلام ممنون بابت مقاله ی جذاب وهیجان انگیز .من اصولا ادم ترسویی هستم وگرنه دوست داشتم برم و ازنزدیک ببینم پس ترجیح میدم اطلاعاتمو بالا ببرم واین حس هیجان رو باخوندن این مطالب به دست بیارم نه اینکه ازنزدیک حسشون کنم .

لیلا یعقوبی
در تاریخ: 10:24:59 1399/6/19

با سلام بنده زیاد به سفرهای ایرانگردی رفتم ولی مقاله زیبای شما منو با جاهای آشنا کرد که قبل از آن اطلاعی نداشتم. بسیار زیبا و پر محتوا بود.همانقدر که از اسمش پیداست آدم و به وجد میاره و دوست دارم برم ببینم. ولی به یاد فیلم های ترسناک میفتم که ترجیح میدم به همین مقاله و اطلاعات بسنده کنم. به احتمال زیاد در گذشته اتفاقاتی افتاده که به این اسم نامگذاری شده. بهرحال از اطلاعات مفیدی که جمع آوری کردید و در اختیار ما قرار دادید سپاسگزارم.

راحله شنبدی
در تاریخ: 00:01:15 1399/6/19

سلام و عرض ادب و خسته نباشید بابت این مقاله هیجان انگیز چقدر کشور ما جاهای عجیب و غریب زیادی داره که من تا حالا اسمشم نشنیده بودم ترس و هیجانی که در این مقاله درباره این جاهای دیدنی بود حس خوبی بهم داد اگه نمی‌ترسیدم حتما قلعه آدم خوار میرفتم ولی چ کنم که ترسو هستم😁 ولی بقیه جاهاش رو دوست دارم برم حتما ممنون گلم بابت زحمتی که کشیدی

محبوبه ره نورد
در تاریخ: 20:50:41 1399/6/18

سلام.ممنون از مقاله جالب و جذاب در مورد مناطق اسرار آمیز ایران.من اولین بار هست با مناطق شگفت انگیز و ترسناکی که در کشور عزیزمون هست آشنا شدم و برای من جذاب ترین قسمت این مقاله کلبه وحشت گیلان و گورستان کودکان ایستاده بود و ذهنم رو درگیر خودشون کردن.....از اینکه جسد پسران نوزاد یافت شده و رسم پسرکشی در ایران مرسوم بوده برام جالب بود و کلبه وحشت هم ذهنم درگیرش شد که چرا هر رفته اونجا یا از ترس مرده یا روانی شده!!به هر حال ممنون از اطلاعات جالبی که به اشتراک میگذارید

رضوان علیزاده
در تاریخ: 18:11:44 1399/6/18

با سلام من اصلا در مورد مثلث برمودای ایران نشنیده بودم. خیلی جالب بود برام. من کسی هستم که به دنبال هیجان هستم و معرفی این مناطق علاوه بر دادن اطلاعات میتونه ما رو ترغیب کنه که برای دیدن به اینجور جاها بریم. ای کاش جیبمون اینقدر پر بود و وقتمون این قدر زیاد بود که میتونستم به تک تک اینجاها سر بزنم و از نزدیک ببینمشون ممنون بابت جمع آوری اطلاعات مناسبتون.

مژگان زارعی
در تاریخ: 17:59:34 1399/6/18

باسلام و خسته نباشید بابت مطالب مفیدی ک جمع اوری کردین من واقعا نمیدونستم ایران همچین جاهاییم داره فک میکردم همش تخیله یا در کشورای خارجی باشه الان فهمیدم که همچین مکانایی هم در ایران وجود داره ممنون بابت زحمتاتتون

زینب رحیمی
در تاریخ: 17:22:43 1399/6/18

وای وای وای خدای من یعنی همچین جاهای تو کسور ما هست چقدر ترسناک و هیجان انگیز کاش میشد الان پا شد و یکی یکی این جاها رو رفت و لذت برد خیلی خیلی ممنون دوست عزیز بابت این مطالب زیبا و قشنگ و شیوا خسته نباشید و دست خوش من که حسابی لذت بردم و برام تازگی داشت چون اولین بار بود اسم این جاها به گوشم میخورد ممنون اطلاعات ما رو بالا میبرید

سیده محبوبه میرپوراغوزی
در تاریخ: 17:18:49 1399/6/18

با سلام و تشکر از شما بابت جمع اوری این مطلب زیبا من خودم به شخصه نمیدونستم همچین مکانهای جذابی وجود داره و خیلی برای من جالب بود برای افرادی ک به دنبال هیجان زیاد هستند خیلی جالبه که به این مکانها برن و از این جاهای جالب و دیدنی دیدن کنن ولی خوب باید قبلش با ترس موجود در این مکانها کنار امد 😃 با تشکر و خسته نباشید از شما

رضاشهبا
در تاریخ: 16:33:49 1399/6/18

سلام با اینکه هیچ علاقه ای نسبت به استوری یا فیلم های اکشن و هارور ندارم ولی این مطالب باعث شد تا اخر دنبال کنم.تنها مکانی رو که میشناختم مثلث برمودا بود که از بچگی توی ذهنم مانده بود.بقیه مکان ها رو خیلی مشتاق شدم که از نزدیک ولی در طول روز 🤣ببینم.این مکان ها حس کنجکاوی رو بما میده و مثل گنجینه ای میمونه که برای کشفش دنبال اون رو تا هر مسافتی هم که باشه میرویم.خیلی عالی بود

فاطمه طهماسبی سروستانی
در تاریخ: 16:27:09 1399/6/18

سلام. ممنونم از نویسنده ی این مقاله. من از دیدن این مقاله و آشنا شدن با این مکان های عجیب ایران بسیار شگفت زده شدم. درمورد صحت این صحبت ها اطلاعی ندارم. اما حتما یک اتفاقاتی در این مکان ها افتاده که بقیه هم از این اسرار با خبر شده اند. خیلی دوست دارم یکی از این منطقه های اسرار آمیز رو ببینم. من در مورد مثلث برمودا کتابش رو خونده بودم اما نمیدونستم که توی کشور عزیزم ایران هم همچین مناطق اسرار آمیزی وجود داشته باشه.اما خب یک سری ترس ها هم دارم از رفتن به این مناطق😅

Faezeh Yazdani
در تاریخ: 16:02:17 1399/6/18

از اطلاعاتتون سپاسگزارم🙏🏼 گاهی باید از تجربه ی دیگران استفاده کرد و لذت برد گاهی خودت تجربه میشوی برای دیگران. اما من به شخصه دوس دارم از تجربه دیگران در این ا سرار و شگفتیها لذت ببرم. مقاله جالبی بود .کودکان ایستاده را قبلا شنیده بودم و از کلبه وحشت هم فیلمی ترسناک ساخته شده. موفق باشید💐💐

ياسمين
در تاریخ: 13:21:28 1399/6/18

باسلام بايد بگم كه اصلا فكرشم نميكردم كه توي كشور عزيزمون ايران همچين جاهايي هم وجود داشته باشه،واقعا مقاله هيجان انگيزي بود و با خوندنش كل وجود آدمي رو ترس و وحشت ميگيره،من به شخصه اينجور مكان هارو فقط مايلم از دور تماشا كنم چون واقعا وقتي اينهمه آدم اين جرات رو ب خودشون دادن و رفتن و متاسفانه جونشون رو از دست دادن پس بهتره كه فقط از دور تماشا كرد، خيلي خيلي واسم جالب بود راجبه داستانهايي كه در مورد هر كدوم ازين مكانها نقل شده و كاش اين امكان بود كه فيلم يا مستندي راجبش درست ميشد واقعا جذاب و ديدني ميشد.

هانیه مصطفی لو
در تاریخ: 23:14:23 1399/6/17

باسلام خدمت همه ی سفر بانکی ها مقاله جالب و جذابی بود مکان های اسرار آمیز ایران که خوندن مقالش این همه هیجان به انسان دست میده من به شخصه خیلی دوس دارم این مکان ها رو از نزدیک ببینم وسفری پر از هیجان البته با امکانات مجهز که از قبل با توجه به خوندن این مقالات آماده کنم دارم

سهیلا امین الرعایا
در تاریخ: 18:04:29 1399/6/17

سلام. با خواندن مقاله فوق واقعا به هیجان آمدم. هر کس عکس قلعه آدمخوار اردبیل رو می بینه ترقیب میشه بره و از نزدیک آن رو ببینه ولی با شنیدن مطالب گفته شده ترس سراسر بدنش رو میگیره. یا با دیدن گورستان جن ها یا گورستان پسران ایستاده متوجه میشوی چه قبرهایی وجود دارد که هم جذاب است و هم ترسناک. ای کاش یک انسان شجاعی پیدا می‌شد و من را به این مناطق اسرارآمیز می برد.

سهیل
در تاریخ: 23:29:18 1399/6/16

مطالبی که در این مقاله تهیه و نوشته شده بود بسیار هیجان انگیز بود. و باعث میشد که هر قسمت رو که میخوندم کنجکاوتر بشم که قسمت ها و مکان های اسرارآمیز دیگه رو هم بخونم. مقاله ای بود که با جرات میتونم بگم اصلا خسته کننده و کسل کننده نبود. وبرعکس با خوندن اون زمان هم متوجه نمیشی. و در کل عالی بود ممنون.

پریسا ملکی
در تاریخ: 14:48:44 1399/6/16

با سلام و بسیار ممنون از مطالب جالب و پر رمز و رازتون. به شخصه از هیچ کدام از این داستان ها اطلاعاتی نداشتم و با اینکه ارگ بم رو دیده بودم ولی داستان قبرهای ایستاده رو نشنیده بودم. با اینکه علاقه ی زیادی به این مطالب دارم ولی فکر نمی کنم جرأت رفتن به این مکان ها را داشته باشم و خودم تجربه کنم.

Hojat rajabi
در تاریخ: 10:24:27 1399/6/5

سلام ضمن خسته نباشید بابت مقاله زیباتون من تا حالا چیزی درباه جا های ترسناک ایران نشنیده بودم و برام خیلی جالب بود ولی یکم ترسناک بود که هیجانش بیشتر میشه

زهرا جعفری
در تاریخ: 12:55:17 1399/6/1

سلام. خیلی ممنون بابت این مقاله. خیلی جالب و البته کمی ترسناک بود. هم دوست دارم به این مکان ها بروم و هم می ترسم. یک مکانی که خیلی واسم جالب بود درمورد اجساد ایستاده پسران در ارگ بم هست. خیلی دوست دارم این اسرار را بدونم. یعنی واقعا مربوط به پسر کشی در یک دوره از تاریخ بوده است؟؟

فرشته صادقی
در تاریخ: 20:55:01 1399/5/29

باسلام دوست عزیزمطلب بسیار هیجان انگیز و جالبی بود اما به نظرمن این جور مطالب بیشتر جنبه ی خرافی داستانی دارد وحقیقت نداشته باشد ولی اینکه این مکانها باشه درسته ولی داستانهایی را که در موردش درست کرده اند جنبه خیالی وغیر واقی دارد ولی در کل فکر نمی کردم در مناطق شمالی این جور افسانه هایی باشدداشته باشد

Ava
در تاریخ: 21:33:51 1399/5/28

به نظر من که اکثر این چیزا خرافته و زاده ی افکار یه سری افراد بوده که سینه به سینه نسل به نسل منتقل شده و همونطوری مردم با ترس ازشون یاد کردن البته بعضی جاها مثل دریاچه گنج و تخت سلیمان که امکان غرق شدن داره دیگه نشأت گرفته از خاصیت دریاچه اس

الهام بابایی
در تاریخ: 00:07:18 1399/5/28

چقدر مطالب جالبی رو نوشتید دوست عزیز.یکی از عناوینی که برام جالب بود،عنوان جهنم دره بود که حتی یه اصطلاح تو صحبت کردن ایرانیاس که کنایه از یه جای سخت و بد رو داره.با اینکه چندین بار به کیش سفر کردم راجع به قلعه جنی نشنیده بودم واجب شد حتما اینسری یک سر بهش بزنم.و اینکه چقدر ماجرای کلبه وحشت استان گیلان ترسناکه بنظرم بهتره تخریبش کنن وقتی اینهمه آدم در اون‌محل فوت شدن.

نسرین سدیدی
در تاریخ: 23:37:48 1399/5/27

سلام خیلی ممنون. این مقاله از اسمش بسیار جذاب به نظر میاد. منطقه ی جهنم دره رو من اسمش رو شنیده بودم اما با جزئیات نمیدونستم به نظر جای ترسناکی میاد که هرکسی حاضر نیست بره. وای گورستان کودکان ایستاده خیلی قابل تامل بود تا حالا نشنیده بودم. در مورد مثلث برمودا هم من فقط از مثلث برمودای اقیانوس اطلس میدونستم خیلی برام هیجان انگیز و ترسناک بود🤐واقعا ممنون خیلی مطالب جدید بود برام.

هانیه
در تاریخ: 18:42:53 1399/5/27

وای خدای من تا حالا از وجود چنین مکان های جالبی اطلاع نداشتم خیلی جالب و جذاب بود و به دلم نشست اطلاعات زیادی در این مورد کسب کردم و جاهای زیادی رو شناختم واقعا اسرار آمیز هستند بخصوص گورستان کودکان ایستاده برام خیلی حیرت آور بود فکر نمیکردم این طور جاهایی تو کشورمان وجود داشته باشه

فاطمه بیات
در تاریخ: 17:02:08 1399/5/27

سلام دوست عزیز متشکرم از مقاله ی خوبتون و مکان های جالبی که معرفی کردید راستشمن دوست دارم به همه ی این مکان ها برم چون ذاتا عاشق ماجراجویی و هیجان هستم ولی گورستان کودکان یجوریه یه حس ترس دارم نسبت به این مکان و دلم نمیخواداستخون های کودکان رو ببینم یجورایی ادمو غمگین و ناراحت میکنه.

نمایش بیشتر

ثبت نظر جدید