نمایش های شگفت انگیز و شنا با دلفین ها در دلفینز بی پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 11 آذر 1399 0
نمایش های شگفت انگیز و شنا با دلفین ها در دلفینز بی پوکت

«دلفینز بی پوکت» (Dolphins Bay Phuket) یکی از مراکز تفریحی تایلند است که در آنجا دلفین های آموزش دیده و همچنین شیرهای دریایی، در محیطی سر پوشیده، برنامه های جالبی برای بازدیدکنندگان اجرا می کنند که برای کودکان و بزرگسالان جالب و سرگرم کننده است.

در دلفینز بی پوکت، یک نمایش شگفت انگیز از دلفین های بامزه و باهوش را خواهید دید. مربیان حرفه ای این حیوانات، ترفندهای باور نکردنی را به آن ها آموزش داده اند که شما را شگفت زده خواهد کرد. پس از نمایش، شما می توانید در یک حراجی شرکت کنید و یک عکس را که توسط یک دلفین با استعداد نقاشی شده است خریداری نمایید!

شنا کردن با دلفین ها در دلفینز بی پوکت

همانند دلفین بی دبی، در دلفینز بی پوکت تایلند نیز شما می توانید با دلفین ها شنا کنید و از قدرت و چابکی این پستاندار دریایی لذت ببرید. در هر صورت، این یک فرصت منحصر به فرد برای رهایی از دغدغه های زندگی و ایجاد احساسات مثبت است. شنا بهترین انتخاب برای نزدیک تر شدن و برخورد با دلفین ها است که احساسات فراموش نشدنی را به ارمغان می آورد. قبل از شنا، مربی، برخی از اطلاعات و نکات مربوط به دلفین ها را به شما خواهد گفت.

البته که دلفین ها حیوانات آرام و دوست داشتنی هستند اما اگر می خواهید هیجان شنا با حیواناتی مثل کوسه ها را تجربه کنید، در آکواریوم دبی چنین امکانی وجود دارد. سافاری دبی نیز از دیگر سرگرمی های هیجان انگیز و یکی از جاهای دیدنی دبی است که می توان در سفر به دبی تجربه کرد.

دلفینز بی پوکت

آماده شدن قبل از شنا با دلفین‌ها

  • 20 دقیقه برای ورود، دریافت کردن حوله
  • 10 دقیقه جهت توضیحات مختصر و راهنمایی متخصص دلفین ها و پستانداران دریایی
  • 10 دقیقه در آب و شنا با دلفین ها

توجه: حداقل سن بازدید کنندگان می بایست 6 سال باشد وکودکان کمتر از 6 سال اجازه ورود به دلفینز بی پوکت تایلند را نخواهند داشت.

ساعت کار مجموعه تفریحی دلفینز بی پوکت

این مجموعه در تمامی روزهای هفته بجز دوشنبه ها باز است. ساعت کاری آن 11، 14 و 17 است، یعنی در سه نوبت نمایش دلفین ها را خواهد داشت.

Address: 33/50 หมู่ 2 Tambon Chalong, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket 83130, Thiland

امتیاز 4.75از 5 (4 رای)