بنگلا رود یا جاده بنگلا جشنواره شادی در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
بنگلا رود یا جاده بنگلا جشنواره شادی در پوکت

زمانی که خورشید غروب می کند، روح زندگی و هیجان در جاده بنگلا یا بنگلا رود (Bangla Road) زنده می شود و زندگی در این خیابان به جریان می افتد. اینجا یک خیابان ساحلی و پر تردد، در سواحل غربی پوکت یعنی پاتونگ بیچ است که به سمت شمال کامالا امتداد دارد. گشت و گذار درآن به ویژه در شب می تواند تأثیر مثبتی در روحیه افراد داشته باشد؛ اگر به صورت شخصی به تایلند مسافرت می کنید و از تور استفاده نمی کنید، می توانید چند شب به جاده بنگلا بروید و انواع و اقسام وسایل مورد نیاز و سوغاتی های رنگارنگ را برای خود و عزیزان تان تهیه فرمایید.

بنگلارود

در مورد بنگلا رود

این خیابان یک جشنواره 400 متری از نور، موسیقی با صدای بلند و مغازه های مختلف است. اگر یک شب در پوکت اقامت دارید، از جاده بنگلا در شب دیدن کنید. علاوه بر موارد مذکور، دیسکوها، رستوران‌ها و نمایش‌های خیابانی در اینجا به چشم می خورد. چنین خیابان هایی را می توان در سفر به گرجستان و سفر به پاتایا نیز دید؛ خیابان شاردنی تفلیس و خیابان واکینگ استریت پاتایا از آن جمله هستند.

بنگلارود

اقامت در هتل های اطراف بنگلا رود

به دلیل مراجعه زیاد مردم و گردشگران به خیابان هایی مانند بنگلا رود و خیابان واکینگ استریت پوکت، هتل های زیادی در اطراف و نزدیکی های آن ها ساخته شده اند. در اینجا تعدادی از این هتل ها معرفی و فاصله آن ها از جاده بنگلا را ذکر شده است.

  • هتل اشلی پلازا (ASHLEE PLAZA): این هتل از هتل های 4 ستاره پوکت است، استفاده از پارکینگ هتل رایگان و فاصله آن از بنگلا رود 8 الی 10 دقیقه (پیاده) است. اشلی پلازا از نزدیک ترین هتل ها به جاده بنگلا به حساب می آید.
  • هتل سنترا اشلی (CENTRA ASHLEE ): این هتل نیز با فاصلۀ حدود 10 دقیقه (پیاده) از نزدیک ترین هتل ها به بنگلا رود است. این هتل وای فای رایگان داشته و یک استخر شنا در پشت بام دارد.
  • هتل رویال پارادایس (ROYAL PARADISE): این هتل که در امتداد ساحل پاتونگ بنا شده است، دارای پارکینگ رایگان و خدمات ماساژ است و فاصلۀ آن از بنگلا رود 10 کیلومتر می باشد.

Address: Thanon Bangla, Tambon Patong, Amphoe Kathu, Chang Wat Phuket 83150, Thiland

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 4.00از 5 (2 رای)