آئوسان بیچ ساحل صخره ای زیبا در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
آئوسان بیچ ساحل صخره ای زیبا در پوکت

ساحل آئوسان (Ao Sane beach) از کرانه های زیبای جنوب غرب پوکت است. آئوسان بیچ توسط درختان زیادی محصور شده است. سایه‌های این درختان، برای پناه از خورشید بسیار کاربردی بوده و محیطی پر طراوت ایجاد کرده اند. اگر اهل شنا کردن و غواصی هستید، این ساحل صخره ای می تواند محیط مناسبی برای غواصی باشد. البته شما باید وسایل غواصی را همراه داشته باشید زیرا در اینجا غرفه ای برای اجاره وسایل و تجهیزات غواصی وجود ندارد.

جزر و مدی که در این ساحل رخ می دهد، سبب می شود تا جانوران دریایی زیبا و شگفت‌انگیز در زمان جزر به ساحل نزدیک و قابل رؤیت باشند. اگر تمایل دارید این جانوران را ببینید، در زمان جزر به شرقی ترین بخش کرانه بروید.

آئوسان بیچ

بهترین فصل بازدید از ساحل آئوسان

معمولاً اغلب مناطق گردشگری و توریستی در برخی فصول و در ماه های سال پر بازدید تر هستند، زیرا شرایط محیط و موقعیت آب و هوایی مناسب تر است. با توجه به آب و هوای تایلند بهترین فصل بازدید از آئوسان بهار است. در این فصل گردشگران زیادی از این ساحل صخره ای زیبا دیدن می کنند.

امکانات رفاهی ساحل آئوسان

در اینجا هم مانند بسیاری از کرانه های معروف مثل سواحل وارنا یا سواحل قبرس امکانات زیر وجود دارد

  • رستوران ها (اعم از رستوران ارزان قیمت)
  • دوش
  • سرویس بهداشتی

هتل های نزدیک به آئوسان بیچ

اگر قصد اقامت در هتلی را دارید که به ساحل آئوسان نزدیک باشد، چند گزینه برای شما وجود دارد: هتل نای هارن، هتل سابانا و هتل سه ستاره Baan Krating Phuket Resort که هتل اخیر، نزدیک ترین هتل به این کرانه است.

سواحل تایلند پوکت

آدرس و مسیر دسترسی

این کرانه صخره ای پوکت کجاست؟ برای رفتن به این منطقه می بایست از منطقۀ نای هارن (Nai Harn) و جاده های آن عبور کرده تا دسترسی به این ساحل زیبا فراهم شود.

Address: Tambon Rawai,, Tambon Karon, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket 83100, Thiland

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)