موزه خطای دید یا تریک آی پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
موزه خطای دید یا تریک آی پوکت

موزه خطای دید یا موزه تریک آی پوکت (Phuket Trickeye Museum) یکی از اماکن تفریحی است که می‌تواند مورد توجه هرگردشگری واقع می گردد. با رفتن به آنجا می توانید دقایقی شاد را تجربه و عکس های به یاد ماندنی تهیه کنید. این مجموعه یک نمایشگاه نقاشی تعاملی 3D  یا سه بعدی است که از فرصت های شگفت انگیز عکس و سرگرمی برای کل خانواده برخوردار است.

درباره موزه تریک آی پوکت

شاید با شنیدن نام موزه، تصویری از مجموعه های دارای آثار تاریخی، مثل موزه لوور پاریس یا موزه هرمیتاژ سن پترزبورگ در ذهن‌تان تداعی شود. اما در اینجا اینطور نیست. این مجموعه دارای یک گالری با حدود 100 صحنه نقاشی شده است که با استفاده از ترومپه لویه (که در سال 2004 برای فریب چشم به نمایش گذاشته شد) تکنیک هایی مانند قرار دادن بازدیدکنندگان در موقعیت های خنده دار غیر واقعی را ایجاد می کند. هدف از پرپایی این مجموعه، اینجا یک محیط خانوادگی، دوستانه و شاد است.

اگر به شهر پوکت مسافرت کردید، سری به این موزه جالب بزنید و عکس های به یاد ماندنی و خاطره انگیزی به یادگار بگیرید. در اینجا یک تکنیک نقاشی باستانی به کار گرفته شده که نیاز به یک مهارت هندسی خاص دارد؛ ایده این است که یک توهم سه بعدی بر روی پس زمینه دو بعدی (صاف) ایجاد می کند.

موزه تایلند و پوکت

هزینه ورود به موزه تریک آی

هزینه ورود به موزه تریک آی پوکت برای کودکان: 300 بات و برای بزرگسالان: 500 بات است.

برای افراد تایلندی و همچنین برای افرد غیرتایلندی که در تایلند زندگی می کنند، تخفیفاتی در نظر گرفته شده است.

قوانین ورود

  • بدون کفش وارد موزه شوید.
  • بهتر است جوراب نپوشید، حتی اگر خودتان جوراب به پا دارید، جوراب فرزندتان را در آورید زیرا کف این مجموعه لغزنده است.

مدت زمانی که برای بازدید از این موزه پیشنهاد می شود، 2 الی 3 ساعت است.

موزه تریک آی پوکت

موقعیت و آدرس

اگر می خواهید بدانید موزه خطای دید پوکت کجاست از آدرس زیر استفاده کنید. این مجموعه در منطقۀ مونگ واقع شده و در محلۀ تالات یای، خیابان فانگ انگا قرر دارد.

Address: Tambon Rawai,, Tambon Karon, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket 83100, Thiland

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)