ساحل پاتونگ کرانه ای با طبیعت بکر و زیبا

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
ساحل پاتونگ کرانه ای با طبیعت بکر و زیبا

«ساحل پاتونگ» یا «پاتونگ بیچ» (Patong Beach) کرانه ای با طبیعت بکر و زیبا، یکی از بهترین مناطق توریستی پوکت است. این ساحل ماسه ای با شکل هلالی خود رو به دریای آندامان واقع شده است.

ساحل پاتونگ

ساحل پاتونگ مورد توجه گردشگران

این ساحل در دهه 1980 میلادی مورد توجه گردشگران غربی، به ویژه مردم اروپا قرار گرفت. همین امر از گذشته تا کنون سبب رونق هرچه بیشتر آن شد و این کرانه را به یکی از معروفترین و بهترین سواحل تایلند تبدیل کرد. هتل های زیادی در محدوده این ساحل ساخته شده است که در کل با عنوان هتل های پاتونگ بیچ شناخته می شوند.

ساحل پاتونگ / پاتونگ بیچ

خدمات رفاهی و تفریحی  ساحل پاتونگ

در نزدیکی های ساحل پاتونگ، خدمات رفاهی بسیار خوبی جهت رفاه حال مسافران و گردشگران وجود دارد. هتل های زیبا و شیک که در اطراف آن ساخته شده است، رفاه حال گردشگران را فراهم می کند. هالیدی این ریزورت، هتل آماری و نوولت پوکت ریزورت از هتل های معروف این ساحل محبوب هستند. آنچه باید در مورد رستوران ها در نظر داشته باشید، دور بودن این رستوران ها از ساحل است.

وجود وسایل تفریحی مانند قایق موتوری، صندلی و چترهای ساحلی از جمله خدماتی است که در اطراف ساحل ارائه می شود. علاوه بر این ها، گلایدر سواری و ماسه بازی (بخصوص برای بچه ها) از دیگر تفریحات و سر گرمی هایی است که افراد را برای گذراندن لحظاتی شاد به سمت این ساحل می کشاند.

ساحل پاتونگ / پاتونگ بیچ

در اینجا خدمات ماساژ نیز در مراکز مربوطه ارائه می شود. تفریحات شبانه در این ساحل در اطراف جاده بنگلا یا همان بنگلا رود رونق دارد. کنسرت، شعبده بازی، آتش بازی، جشنواره ها، نمایش فیل ها و... از جمله برنامه هایی است که در شب های پاتونگ بیچ اجرا می شود. در کل، اینجا ساحلی شب زنده دار است و هر شب برنامه های جذاب و جالبی برگزار می شود.

ساحل پاتونگ در پوکت

خرید در پاتونگ بیچ

خرید کردن یکی از کارهای جذاب و لذت بخش، به ویژه برای خانم ها است. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به این کار علاقه مند هستید، می توانید اقلام مود نظر خود را در بازار ساحل پاتونگ خریداری نمایید؛ اقلامی مانند کیف و کفش، میوه و انواع خوراکی ها، زیور آلات و... دست فروش های زیادی در نزدیکی پاتونگ بیچ بساط می کنند که البته این نیز می تواند سبب جلب توجه مسافران و خرید مضاعف آن ها گردد!

خرید در پاتونگ بیچ

اختلاف ساعت رسمی منطقه با ایران

اختلاف ساعت یکی از مواردی است که برای سفرهای خارج از کشور همواره باید به آن توجه کرد. اختلاف ساعت این منطقه با ایران 3:30+ است، زبان رسمی مردم منطقه، تایلندی و واحد رسمی پول آن ها بات می باشد. اگر می خواهید بدانید این کرانه محبوب پوکت کجاست از آدرس زیر استفاده کنید. شما می توانید آن را در جنوب غرب تایلند و غرب جزیره پوکت پیدا کنید.

Address: 124/11 Thawewong Rd, Tambon Patong, Amphoe Kathu, Chang Wat Phuket 83150, Thiland

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 5.00از 5 (9 رای)