مای کاوو بیچ ساحلی زیبا در شمال غرب پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 خرداد 1399 0
مای کاوو بیچ ساحلی زیبا در شمال غرب پوکت

«مای کاوو بیچ» (Mai Khao Beach) از سواحل زیبای پوکت به شمار می‌رود. این کرانه 11 کیلومتری طویل، بخشی از پارک ملی سیرینات است و در واقع از این پارک ساحلی آغاز می شود. این ساحل می‌تواند یکی از مقاصد گردشگری تورهای تایلند باشد. ساحل Mai Khao در بخش شمال غربی پوکت واقع شده است.

درباره مای کاوو بیچ

بیشتر بخش‌های این کرانه طویل همچنان بکر و به صورت طبیعی باقی مانده است و ساحل با سازه های انسانی تخریب نشده است؛ در برخی قسمت ها نیز ویلا، املاک شخصی و اقامتگاه های ساحلی ساخته شده است؛ این اقامتگاه‌ها دارای سیستم های تهویه مطبوع، حمام لوکس و آشپزخانه، اتاق‌های شیک با طراحی زیبا، ماشین لباس‌کشویی، اتو، وای فای رایگان، استخر، دستگاه پخش DVD و ... هستند.

سواحل و جاهای دیدنی تایلند

شما می توانید از استخرهای موجود در این اقامتگاه ها استفاده کنید و پس از شنا کردن، در لبه استخر استراحت کرده و از نوشیدن نوشیدنی های مورد علاقه تان لذت ببرید. می توانند از این اقامتگاه ها که دارای محیطی جهت نگهداری از کودکان نیز است، استفاده کنند و به این ترتیب دغدغه ای برای همراه بردن کودکان خود به خارج از اقامتگاه نداشته باشند.

در رابطه با غذا نیز یک منوی بین المللی با غذاهای متنوع و نوشیدنی های مختلف در تمامی روزها ارائه می شود.

شنا در ساحل مای کاوو

اگر می خواهید در دریای ساحل مای کاوو بیچ شنا کنید، به خاطر داشته باشید که نباید بیش از حد از ساحل دور شوید. توجه داشته باشید که شنا کردن از ماه می تا نوامبر در دریای این ساحل خطرناک است. آگاهی شما از آب و هوای تایلند می تواند به شما در جهت زمان رفتن به سواحل تایلند بسیار کمک کننده باشد. اگر به غواصی علاقه مند هستید و تمایل دارید این سرگرمی را در آب های زیبای پوکت تجربه کنید، در سفر خود به پوکت، رفتن به جزیره فی فی را فراموش نکنید.

سواحل تایلند

موقعیت ساحل مای کاوو پوکت

اگر تمایل دارید بدانید این ساحل پر طرفدار تایلند کجاست، موقعیت آن در زیر ارائه شده است.

شمال غرب پوکت. فاصله زمانی ساحل مای کاوو از فرودگاه بین المللی پوکت حدود 30 دقیقه است.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)