بنگ تائو بیچ ساحلی با اقامتگاه های لوکس در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
بنگ تائو بیچ ساحلی با اقامتگاه های لوکس در پوکت

«بنگ تائو بیچ» یا «ساحل بنگ تائو» (Bang Tao Beach) به طول 8 کیلومتر، یکی از سواحل معروف و جاذبه های گردشگری پوکت است که دارای اقامتگاه های لوکس، رستوران ها و خدمات ساحلی متعدد می باشد. این ساحل از طولانی ترین سواحل پوکت است که در فاصله نیم کیلومتری فرودگاه و ساحل پاتونگ در ساحل غربی جزیره قرار دارد.

اکثر نقاط ساحل بنگ تائو بسیار سست شده است. بخش شمالی ساحل تا کنون توسعه نیافته در حالی که بخش جنوبی آن توسعه یافته تر بوده و بیشتر مکان های اقامتی در این بخش قرار دارند. به طور کلی، بنگ تائو بیچ یک ساحل تفریحی – توریسیتی و یک خلیج بزرگ است. در رستوران های این مرکز تفریحی، غذاهای تایلندی و دریایی ارائه می شود. همچنین، یک مجتمع اقامتی به نام لاگونا پوکت در اینجا ساخته شده که قسمت اعظم ساحل  را به خود اختصاص داده است. در این مجموعه امکانات تفریحی زیادی وجود دارد که از جمله می توان به اسب سواری، سنگ نوردی، کوه پیمایی و وجود یک زمین بازی گلف اشاره کرد.

ساحل بنگ تائو از جاذبه های توریستی تایلند

ویژگی ها و خدمات ساحل بنگ تائو

  • در مناطقی که عمق آب مناسب باشد، قابلیت شنا کردن وجود دارد.
  • در ساحل و محوطه اطراف آن رستوران های گران قیمت و ارزان قیمت وجود دارد.
  • مانند پارک ساحلی الممزر دبی، چترهای ساحلی را می توانید در اینجا نیز اجاره کنید.
  • فعالیت های ساحلی مهیج مثل موج سواری و سوار کاری از دیگر سرگرمی های این منطقه است.
  • در نزدیکی ساحل، مغازه های ساحلی متعددی وجود دارد که دیدن و خرید کردن از آن لذت بخش است و شما می توانید خوراکی های خوشمزه و مواد غذایی متنوعی از آنجا خریداری نمایید.

مغازه های ساحلی در نزدیک بنگ تائو بیچ، ساحلی در پوکت تایلند

اقامتگاه های لوکس بنگ تائو پوکت

  1. هتل آنگسانا لاگونا
  2. هتل دوسیت تانی لاگونا
  3. هتل اوتریگر لاگونا

اقامتگاه های لوکس در بنگ تائو بیچ پوکت تایلند

استراحتگاه ها و مراکز خدماتی بنگ تاو بیچ

 بنگ تاو بیچ  میزبان برخی از لوکس ترین و بزرگ ترین استراحتگاه های جزیره مانند Banyan Tree Resort ،Dusit Thani Laguna Phuket  و Angsana Resort و Outrigger Resort است و مجموعه ای بی نظیر را در خود جای داده است.

بنگ تاو بیچ به یکی از بهترین سواحل تایلند که دارای رستوران ها، مراکز خرید و حتی باشگاه های ساحلی هستند، تبدیل شده است. در سال های اخیر، تعداد زیادی ویلای لوکس و خاص نیز ساخته شده است. با وجود تمامی امکانات، اینجا همچنان یکی از امکان دیدنی مقرون به صرفه در تایلند است که رفتن به رستوران‌ها برای صرف غذا و یا استفاده از نوشیدنی‌ها در ساحل، برای مسافران و گردشگران مقرون به صرفه است؛ از این رو می تواند یکی از مقاصد تورهای گردشگری ارزان قیمت و همچنین سایر تورهای تایلند باشد و در برنامه های بازدید آن ها قرار گیرد.

هتل‌ها عمدتاً در اطراف انتهای جنوبی ساحل قرار دارند در حالی که انتهای شمالی به طور کلی بسیار آرام و ساکت است. از نوامبر تا آوریل دریا صاف، آرام و روشن است. از ماه می تا اکتبر، امواج می توانند کمی شدید شوند، بنابراین هنگام شنا در این ماه ها، به پرچم های قرمز که برای هشدار نصب شده اند توجه داشته باشید.

بنگ تائوبیچ از سواحل پوکت تایلند

دسترسی به ساحل بنگ تائو

 ساحل بنگ تائو در بخش شمالی ساحل سورین واقع شده است. اگر مبدا حرکت شما شمال سورین بیچ است، با راهنمایی تابلوها و علائمی که در مسیر قرار داده شده است، می توانید به راحتی به ساحل بنگ تائو دسترسی یابید.

امتیاز 4.67از 5 (3 رای)