کارون ویو پوینت چشم اندازی زیبا در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 بهمن 1399 0
کارون ویو پوینت چشم اندازی زیبا در پوکت

«کارون ویوو پوینت» (Karon View Point) یکی از مکان­های گردشگری پر طرفدار و پر رفت و آمد در پوکت است که بخش مهمی از برنامه سفر بیشتر تورهای گردشگری تایلند را به خود اختصاص می دهد. این منطقه در جنوب پوکت قرار دارد و به طور محلی به نام "Khao Sam Haad" شناخته می شود که معنی آن "تپه سه ساحل" است. از این تپه می توان از مناظری از کتائای، کتای یای و سواحل کارون مشاهده کرد. کارون ویوو پوینت بین سواحل نای هارن و کاتا نوی واقع شده است اما نسبت به ساحل کارون دورتر است و اکثر روزهای سال پر رفت و آمد است؛ این منطقه جزء برنامه های گردشگری بسیاری از تورهای گردشگری تایلند و تورهای پوکت است.

کارون ویو پوینت از جاذبه های گردشگری پوکت در تایلند

چشم اندازهای زیبا و عکاسی از ارتفاعات کارون ویوو پوینت

چشم اندازهای زیبا، دریای آبی، سواحل شنی سفید، جزیره ای عجیب و غریب و شگفت انگیز، به همراه رنگ های سبز تپه ها و دامنه ها، مناظر و چشم اندازهای خاص و منحصر به فردی برای این جاذبه گردشگری پوکت به ارمغان آورده است. همچنین شما می توانید از بالای این تپه سه خلیج زیبا را مشاهده کنید و از تماشای آن لذت ببرید. اگر قصد دارید عکس هایی به یاد ماندنی و زیبا از سفر به تایلند به یادگار بگذارید اینجا جای بسیار خوبی است، حتماً یک دوربین عکاسی همراه داشته باشید و عکاسی در این منطقه را فراموش نکنید. پیشنهاد می شود به منظور شکار تصاویر زیباتر و منحصر به فرد، دوربین خود را به سمت شمال منطقه متمرکز کنید.

کارون ویو پوینت از جاهای دیدنی پوکت تایلند

موقعیت و آدرس کارون ویوو پوینت

کارون ویوو پوینت بیچ همانند بسیاری از سواحل تایلند، از سواحل آزاد است که 24 ساعته باز بوده و می توان به آن دسترسی داشت. این ساحل در موقعیتی به آدرس زیر قرار دارد:

Address: 4233, Tambon Karon, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket 83100

 

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)