یا نویی بیچ ساحل و خلیجی جذاب در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
 یا نویی بیچ ساحل و خلیجی جذاب در پوکت

«یا نویی بیچ» (Ya Nui Beach) همانند بنگ تاو بیچ، یکی از کرانه های دیدنی در پوکت است. یا نویی بیچ ساحل و خلیجی کوچک اما جذاب است که در بین ویند میل ویوو پوینت و دماغه پرومثپ در جنوب جزیره پوکت قرار دارد. این ساحل پنهان، اما در واقع بسیار شناخته شده می باشد و در برخی از روزها واقعا شلوغ است.

یا نویی بیچ از جاذبه های گردشگری پوکت

خدمات موجود در یا نویی بیچ

   • مثل سواحل وارنا، در اینجا هم صندلی های ساحلی وجود دارد.
   • یک مرکز غواصی در نزدیک ساحل (در جزیره فی فی نیز مراکز غواصی حرفه ای وجود دارد).
   • قایق های سواری و قایق های ماهیگیری.
   • رستوران‌های کوچک با سایبان که غذاهای تایلندی با قیمت مناسب ارائه می دهند. همچنین در اینجا خانه های ییلاقی وجود دارد که اجاره داده می شوند.

سرگرمی و فعالیت‌های رایج در یا نویی بیچ

ماهیگیری و قایق رانی در دریای این ساحل زیبا رواج دارد و از سرگرمی های این منطقه گردشگری محسوب می شود. کودکان نیز می توانند خود را با شن های نرم ساحلی سرگرم کنند و صدف های زیبای ساحل را جمع آوری کنند. استراحت در ساحل، آفتاب گرفتن و همچنین غواصی در ساحل از دیگر سرگرمی های این اینجا محسوب می شود.

اگر قصد اقامت در این ساحل را دارید، می توانید از ویلاهای زیبایی را که در این منطقۀ گردشگری ساخته شده است دیدن کرده و ویلای مورد نظر خود را اجاره کنید.

ویلا در ساحل یا نویی بیچ پوکت

چگونه به یا نویی بیچ برویم

در میان سواحل تایلند رفتن به این ساحل کوچک بسیار آسان است. اگر از كاتا یا پاتوگان حرکت می کنید، مسیر نای هارن بیچ را بگیرید و از آن عبور كنید. علائم و تابلوهای راهنمایی را به سمت ساحل و دماغه پرومثپ و Rawai دنبال کنید. جاده پیچ و خم و انحنای زیادی دارد و بالا و پایین می رود. چشمان خود را به جاده بدوزید تا زیبایی‌های آن را از دست ندهید. در پایین ترین بخش انحنای جاده، خودروهایی را که در طرف یک پارک قرار گرفته اند و در طرف دیگر یک رستوران در زیر درختان مشاهده خواهید کرد. پارکینگ کوچکی در مقابل ساحل وجود دارد. اما می توانید در جاده ای که به سمت راست، عمود بر جاده اصلی است نیز اتومبیل خود را پارک کنید.

Address: Rawai, Mueang Phuket District, Phuket, Thiland Thiland.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)