مالین پلازا پاتونگ بازارخرید در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
مالین پلازا پاتونگ بازارخرید در پوکت

«مالین پلازا پاتونگ» (Malin Plaza Patong) یکی از بازارهای خرید پوکت به شمار می آید. شما در این بازار، طیف متنوعی از سوغاتی های رنگارنگ و مختلف را خواهید دید که قیمت های منصفانه ای نیز دارند. این بازار که در انتهای جنوبی ساحل پاتونگ قرار دارد، یک مرکز خرید شلوغ در پوکت است که به ویژه در آخر هفته ها مشتریان زیادی دارد که در اغلب موارد شب ها به خرید می روند.

بازار مالین پلازا، بازارهای پوکت تایلند

از مالین پلازا پاتونگ چه وسایلی خرید کنیم؟

بیشتر مغازه‌های این بازار، بازسازی شده است و برخی از آنها دارای روشنایی و چراغ های تجملی و تهویه مطبوع هستند. کیفیت محصولات موجود در اینجا بسیار بهتر از سایر بازارهای این جزیره است؛ محصولات موجود شامل تیشرت، شلوارجین، لباس های ساحلی، کیف، چمدان، محصولات آبگرم، لوازم جانبی تلفن همراه و طیف وسیعی انواع سوغاتی های دیگر است.

در این بازار پیراهن هایی وجود دارد که طرح های آن نادر است؛ بنابراین اگر قصد دارید پیراهن هایی را خریداری نمایید که کمی متفاوت و خاص باشد، سری به این بازار بزنید. خیابان واکینگ استریت پوکت نیز از جمله بازارهایی است که در سفر به پوکت بازدید از آن خالی از لطف نیست.

مالین پلازا، بازار خرید در پوکت تایلند

غذا و میوه در مالین پلازا پاتونگ

برای توریست ها و گردشگران شکمو، اینجا جای خوبی برای تهیه و خرید یک وعدۀ غذایی سالم و کامل است. شما می توانید از این بازار کوکتل های ناب و ارزان قیمت و در عین حال با حجم زیاد خریداری نمایید. غذاهای دریایی سرخ شده و مرغ سرخ شده نیز از دیگر غذاهایی است که در این بازار سرو می شود. در این منطقه میوه نیز بسیار محبوب است. اگر به این بازار رفتید، از خرید میوه‌های گرمسیری مانند انبه، میوه‌های ستاره ای snake fruit و dragon fruit غافل نشوید.

بازار مالین پلازا، مرکز خرید پوکت تایلند

ساعات کار و آدرس

گر چه این بازار بعد از ظهر باز می شود، اما به عنوان یک بازار شبانه بسیار جذاب تر و لذت بخش تر است و تا 12 شب فعال است. اگر می خواهید بدانید مالین پلازا پوکت کجاست، از آدرس زیر استفاده کنید.

Address: PaTong, Kathu District, Phuket 83150, Thiland.

امتیاز 5.00از 5 (5 رای)