نمایی از پوکت در کاو رانگ هیل ویوو پوینت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
نمایی از پوکت در کاو رانگ هیل ویوو پوینت

همانند کارون ویوو پوینت، کاو رانگ هیل ویوو پوینت (Khao Rang Hill View Point) نیز یکی از معروف ترین چشم اندازهای پوکت است که در شمال غربی مرکز شهر واقع شده است. پوکت یک منطقۀ کاملا مرتفع و تپه مانند است که در مرتفع ترین بخش به 500 متر می رسد و از بسیاری از تپه ها قابل دسترسی است؛ کاو رانگ هیل ویوو پوینت نیز ازاین امر مستثنی نیست. اگر تصمیم به راه رفتن و پیاده روی دارید، رفتن به کاو رانگ هیل ویو پوینت می تواند امتحان خوبی باشد، شما می توانید در یک مسیر سایه دار و خنک خود را به قله تپه برسانید.

کاو رانگ هیل ویوو پوینت جاذبه دیدنی پوکت تایلند

تفریحات کاو رانگ هیل ویوو پوینت پوکت

در اینجا می توانید نگاهی کلی از شهر پوکت داشته باشید و برخی از جزایر اطراف و کوه های مجاور شهر را ببینند؛ همچنین از اینجا می توانید یک بودای بزرگ طلایی را ببینند؛ علاوه بر این، در منطقۀ توریستی کاو رانگ هیل ویو پوینت معبدی یبا وجود دارد که در آخر هفته افراد محلی به آنجا می روند. بسیاری از تورهای گردشگری، مسافران خود را به این منطقه می آورند و بازدید از آنجا را در برنامه تور خود می گنجانند. اینجا یک نقطه ایده آل است تا یک دید کلی از کل شهر پوکت داشته باشید و در عین حال از خوردن غذاهای محلی در رستوران ها لذت ببرید.

جاذبه های دیدنی پوکت تایلند

علاوه بر همه مواردی که گفته شد، یک پارک با منظره ای زیبا با زمین بازی کودکان، سه رستوران و بار، یک پارک تناسب اندام یا پارک ورزش و یک تراس پانورامیک که در سال 2014 ساخته شده است وجود دارد. زمان بازیدید از این جاذبه گردشگری تایلند هر روز از ساعت 08:00 صبح تا اواخر بعدازظهر است.

 

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)