کارون بیچ پوکت، فراتر از یک ساحل

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 خرداد 1399 0
کارون بیچ پوکت، فراتر از یک ساحل

«کارون بیچ» (Karon Beach) سومین ساحل طویل پوکت است و یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می آید و مردم این کشور نیز در تعطیلات به این منطقه می آیند.

ساحل کارون در کرانه غربی، بین پاتونگ بیچ در شمال و کاتا بیچ در جنوب واقع شده و به اندازه کافی گسترده است، طوریکه شما هرگز احساس شلوغی نمی کنید. اینجا ترکیب خوبی از طبیعت و ساختمان‌های بزرگ از جمله رستوران ها، هتل ها و بازار است.

کارون بیچ از جاذبه های توریستی پوکت تایلند

کارون بیچ برای تفریح و خرید

شنا کردن یکی از فعالیت های ساحلی این منطقه است (اگر تمایل دارید غواصی کنید، می توانید سری به جزیره فی فی بزنید). از ساحل خارج شوید و به سمت خیابان کارون بروید، چیزهای زیادی در اینجا وجود دارد؛ از معبد سنتی و زیبای کارون گرفته تا بازار شبانه با لباس های جدید، میوه های تازه و سوغاتی. کارون بیچ دارای سه حوزه اصلی است که هر کدام دارای مشخصات خاص خود هستند: مرکز کارون یک شهر کوچک پر جنب و جوش است که در آن بازدیدکنندگان می‌توانند انتخاب خوبی برای سرگرمی داشته باشند. رستوران، مراکز خرید و تفریحات شبانه و همچنین یک معبد زیبای بودایی.

جاده کارون بیچ برای قدم زدن های شبانه ایده‌آل است و به چندین استراحتگاه بزرگ و همچنین رستوران‌ها و مغازه‌ها (از جمله بازار مشهور کارون) ختم می شود.

سومین منطقه اصلی کارون در اطراف جاده لانگ پی چوان، به سمت انتهای جنوبی ساحل است که میزبان رستوران های عالی و محل تجمع شبانه است.

کارون بیچ از جاذبه های گردشگری پوکت تایلند

اقامت در هتل های ساحل کارون

تایلند از مقاصد گردشگری خوب برای مسافران است. در شهر قدیم پوکت و به ویژه در ساحل کارون، اقامت می تواند ارزان‌تر از آنچه که تصور می کنید باشد. در این ساحل بهترین هتل‌ها هزینه ای حدود نصف هزینه هتل های مشابه در اروپا و ایالات متحده آمریکا برای شما در بر خواهد داشت؛ از این رو، این ساحل یک مقصد مناسب تابستانی برای هر مسافر با هر بودجه‌ای می‌باشد. اگر در حال برنامه ریزی یک سفر عاشقانه به تایلند هستید، بسته های ماه عسل پوکت و به ویژه این ساحل را نیز بررسی کنید.

آگاهی از چگونگی آب و هوای تایلند می تواند به تصمیم شما در مورد رفتن به سواحل تایلند کمک کننده باشد.

کارون بیچ

امتیاز 5.00از 5 (11 رای)