رویال پوکت مارینا تفرجگاه ساحلی استاندارد تایلند

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 1
 رویال پوکت مارینا تفرجگاه ساحلی استاندارد تایلند

«رویال پوکت مارینا» (Royal Phuket Marina) از مراکز گردشگری معروف تایلند محسوب می شود و به طور استراتژیک در مرکز دریای شرقی پوکت، در آستانه خلیج معروف فانگ نای واقع شده است؛ همچنین به پارک قایق پوکت در Koh Koe که 350 اسکله برای قایق های کوچک دارد نیز نزدیک است، طول این قایق ها 35 متر می باشد. اینجا در واقع اولین تفرجگاه ساحلی استاندارد در تایلند است و در ساحل آن امکانات کاملی وجود دارد؛ این امکانات هم شامل موارد فنی مربوط به قایق ها می شود (لنگرگاه، تأمین سوخت، تعمیرات و...) و هم شامل امکانات گردشگری و تفریحی است.

رویال پوکت مارینا اولین تفرجگاه ساحلی استاندارد در تایلند

ویژگی های مجموعه تفریحی – گردشگری رویال پوکت مارینا

مارینا در میان قایقرانی های برتر قاره آسیا رتبه بندی شده است. زیر ساخت های قایقرانی این مجموعه مدرن است.

بیش از نیمی از این مرکز گردشگری به امکانات تفریحی و خرید در مراکز خرید اختصاص داده شده است. علاوه بر این ها، مراکز زیبایی و مراکز تناسب اندام نیز موجود است و به همین دلیل اینجا در لیست برنامه گردشگری برخی تورهای تایلند قرار دارد.

400 ویلا، پنت هاوس و آپارتمان های لوکس در این مجموعه تفریحی – گردشگری وجود دارد.

جاذبه های گردشگری تایلند، رویال پوکت مارینا

هتل های نزدیک به رویال پوکت مارینا

برای اقامت در هتل های نزدیک به این مجموعه تفریحی – گردشگری شما می توانید با پرداخت هزینه نه چندان زیادی، از خدمات هتل ها استفاده نمایید. بسیاری از این هتل ها به بندر نزدیک هستند و از جمله آن ها می توان به هتل At Thalang و Point Yamu اشاره کرد. امکان رزرو هتل به صورت آنلاین وجود دارد. آمار نشان داده است که از میان مسافران و گردشگرانی که به پوکت مارینا می روند، بیش از 3500000 مسافر به منظور اقامت در نزدیکی این مجموعه تفریحی – گردشگری، این هتل ها را انتخاب می کنند.

آدرس پوکت مارینا

Address: 68, Thanon Thepkasattri, Kohkaew, Muang, Phuket 83000, Thiland.

Phone: +66 76 360 811

امتیاز 4.67از 5 (3 رای)