سورین بیچ ساحلی با اقامتگاههای ساحلی لوکس در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 بهمن 1399 0
 سورین بیچ ساحلی با اقامتگاههای ساحلی لوکس در پوکت

کشور توریستی تایلند، دارای سواحل زیبای متعددی است که از میان آن ها می توان به «سورین بیچ» یا «ساحل سورین» (Surin Beach) اشاره کرد. اینجا به دلیل وجود استراحتگاه‌های لوکس مانند Amanpuri ،TwinPalms و The Surin به عنوان راسته میلیونرها شناخته شده است. این استراحتگاه‌‌ها بر فراز تپه‌های مشرف به دریا قرار دارند. سورین بیچ یک ساحل شهری پر رفت و آمد نیست و بیشتر شبیه دهکده‌های ساحلی است که همین امر نیز در محبوبیت آن نقش اساسی داشته است.

ماسه های سفید زیبا و دریای فیروزه ای رنگ، بر جذابیت این ساحل به عنوان یکی از اماکن دیدنی پوکت افزوده است و این جا از جمله مقاصد گردشگری پوکت محسوب می‌شود. تورهای گردشگری تایلند گردشگران خود را برای دیدن از این ساحل زیبا و منحصر به فرد راهنمایی می کنند.

سواحل تایلند، سورین بیچ از سواحل زیبای پوکت

فعالیت ها و سرگرمی های سورین بیچ

ساحل سورین، چشم انداز کم نظیر و زیبایی برای تماشای طلوع و غروب آفتاب دارد. این ساحل از معدود سواحل پوکت است که شما می توانید در آن به فعالیت ورزشی تنیس بپردازید. قدم زدن و پیاده روی در امتداد ساحل و آفتاب گرفتن در ساحل و همچنین استراحت در سایه چترهای ساحلی را می توان در اینجا انجام داد. در فصول شلوغ، شنا رایج ترین فعالیت ساحلی منطقه است. اگر به غواصی علاقه مند هستید می توانید این فعالیت را در جزیره فی فی پوکت انجام دهید.

علاوه بر تفریحات و فعالیت های آبی و ورزشی، بازدید و قدم زدن در فروشگاه های ساحلی را نیز می‌توان از دیگر سرگرمی‌های این بخش، به ویژه برای بانوان و بچه ها دانست. انواع لباس از جمله لباس‌های ساحلی، اسباب بازی‌های مختلف و رنگارنگ، توپ های مختلف، ساک های ورزشی و ... از جمله وسایلی هستنند که در این مغازه های ساحلی به فروش می رسد.

سواحل زیبای تایلند، ساحل سورین در پوکت

هتل ها و رستوران های اطراف سورین بیچ

خانه، هتل‌های متعدد و همچنین انواع رستوران ها در اطراف ساحل وجود دارد که گردشگران می توانند جهت اقامت در مجاورت ساحل سورین از آن ها استفاده کنند. هتل های لوکس، اتاق های مجلل داشته و مجهز به تلوزیون هایی هستند که به ماهواره متصل است. اتاق هتل ها رو به فضاهای باز و ساحل هستند و از این رو منظره‌ای زیبا برای چشمان شما به ارمغان می آورند. Twinpalms ،Ayara و Amanpuri از جمله اقامتگاه‌های معروف منطقه هستند. Surin Beach Resort تنها اقامتگاه این ساحل است که دسترسی آن به ساحل راحت و نزدیک است.

رستوران‌های موجود در این ساحل، انواع غذاهای آسیایی و غربی و همچنین غذاهای دریایی را به مشتریان خود ارائه می دهند؛ در این رستوران ها، کباب نیز سرو می شود. اگر تمایل دارید بدانید بهترین زمان رفتن به سواحل تایلند را بدانید به مطلبی که در مورد آب و هوای تایلند نگاشته شده است می تواند در این زمینه مفید باشد.

هتل ها و ویلاهای ساحل سورین در پوکت

امتیاز 4.83از 5 (12 رای)