سیتسونگ پینونگ پوکت باشگاهی برای مهارت های ورزش ملی تایلند

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 خرداد 1399 0
سیتسونگ پینونگ پوکت باشگاهی برای مهارت های ورزش ملی تایلند

کشورهای آسیای شرقی از پیشگامان ورزش های شرقی و رزمی هستند، تایلند نیز از این امر مستثنی نیست. باشگاه های ورزشی زیادی در تایلند مشغول به فعالیت هستند و هر روزه تعداد زیادی از علاقه مندان به ورزش های مختلفی که در این باشگاه ها ارائه می شود (مثل کیک بوکس) به آنجا مراجعه می کنند. همانند یونیت 27 توتال کاندیشنینگ و کراس فیت جیم (Unit 27 Total Conditioning & CrossFit Gym) که در پوکت تایلند قرار دارد و با هدف تناسب اندام و در اختیار گذاشتن وسایل ورزشی لازم جهت رسیدن به اندامی متناسب و ورزشی، راه اندازی و ساخته شده است، «سیتسونگ پینونگ مویی تای ترینینگ» (Sitsongpeenong Muay Thai Training Phuket) نیز یکی از این باشگاه های ورزشی پوکت است.

باشگاه ورزشهای رزمی تایلند

معرفی سیتسونگ پینونگ پوکت

 سیتسونگ پینونگ مویی تای ترینینگ پوکت در واقع یک باشگاه Muay Thai است که در آنجا مربیان سطح بالا مهارت های ورزشی و ملی تایلند را به دوستداران و علاقه مندان این سبک های ورزشی آموزش می دهد. ورزشگاه دارای ستاره های ورزشی زیادی از گذشته و حال حاضر است. کلاس ها، دوره ها و درس های خصوصی این مربیان برجسته می تواند در دسترس همه افراد و همچنین مسافران علاقه مند قرار گیرد. برای افرادی که هیچ تجربه ای در زمینه چنین ورزش هایی ندارند، جای نگرانی نیست. هر تور گردشگری تایلند، به ویژه تورهای ورزشی می توانند مسافران علاقه مند خود را برای بازدید از این ورزشگاه که محیطی دوستانه دارد راهنمایی کنند. برای وارد شدن به سیتسونگ پینونگ مویی تای ترینینگ محدودیتی وجود ندارد و بانوان علاقه مند نیز می توانند در کلاس ها و برنامه هایی که ارئه می شود شرکت کنند.

باشگاه ورزشی در پوکت تایلند

چه ورزش هایی در سیتسونگ پینونگ انجام می شود؟

ورزش ها و تمرینات آمادگی جسمانی مختلفی در سیتسونگ پینونگ مویی تای ترینینگ انجام می شود که از آن جمله می توان به ورزش شنا و طناب زدن اشاره کرد که به عنوان آمادگی جسمانی برای ورزش هایی مانند کیک بوکس لازم است.

آدرس باشگاه سیتسونگ پینونگ ترینینگ

Address: 188 Moo 3, Hat Surin 4, Choeng Thale, Phuket 83100, Thailand

امتیاز 4.00از 5 (1 رای)