بازار شب آخر هفته پوکت برای خرید سوغاتی از تایلند

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
 بازار شب آخر هفته پوکت برای خرید سوغاتی از تایلند

بازارهای محلی تایلند، مانند «بازار شب آخر هفته پوکت» (Phuket Weekend Night Market) اغلب مراکز خرید خوبی برای پیدا کردن برخی از سوغاتی ها و یادگاری های عجیب و غریب و فوق العاده هستند. از مزایای این مجموعه خرید این است که شما مجبور نیستید در روزهایی که هوا بسیار گرم است، در زیر حرارت داغ آفتاب و گرمای روز خرید کنید؛ علاوه بر خرید کردن، سرگرمی های دیگری مانند برنامه های خیابانی و اجرای موسیقی نیز وجود دارد. همچنین، اینجا یک مکان عالی برای غذا خوردن است و شما می توانید انواع غذاهای تایلندی را در اینجا تجربه کنید.

بازار شب آخر هفته پوکت تایلند

ویژگی بازار شب آخر هفته پوکت

این مجموعه که دارای کف سیمان شده است، از دو بخش تشکیل شده است:

  • بخش سر پوشیده: در بخش سر پوشیده بازار اجناس دست دوم به فروش می رسد، البته ظاهر این اجناس دست دوم طوری است که به نظر نمی رسد قبلاً مورد استفاده قرار گرفته باشد.
  • بخش رو باز: در این بخش غرفه های اسباب بازی، کیف و کفش، لباس، وسایل آشپزخانه، بدلیجات، وسایل الکترونیکی، گوشی تلفن همراه و CD و DVD به چشم می خورد.

همانند بیشتر بازارهای پوکت، بخشی از این بازار نیز به سرو غذا اختصاص داده شده است؛ این بخش در سمت راست ورودی اصلی بازار واقع شده و شما می توانید غذاهایی مانند سوسیس سرخ شده، مرغ سوخاری، ذرت هایی که در کره سرخ شده و همچنین میوه خریداری کنید.

بازار شبانه آخر هفته پوکت تایلند

بازار شبانه آخر هفته پوکت تایلند

ساعت کار و آدرس بازار شب آخر هفته پوکت

بازار در روزهای شنبه و یکشنبه، از ساعت 4 بعد از ظهر تا 21:00 یا 22:00 فعال است و از آنجا که تنها دو روز در هفته باز است، در همان ساعات آغازین شروع به کار شلوغ می شود؛ پس اگر می خواهید جای پارک برای اتومبیل خود پیدا کنید و در این مورد به مشکلی بر نخورید، از همان ابتدای ساعت شروع کار خودتان را به بازار برسانید اما اگر این مورد مشکلی برای شما ایجاد نمی کند، بهتر است زمانی که آفتاب کمرنگ تر می شود به آنجا بروید تا گرمای هوا شما را اذیت نکند.

اگر به چنین بازارهایی علاقه مند هستید، در سفر خود سری هم به مالین پلازا پاتونگ و خیابان واکینگ استریت پوکت بزنید.

Address: Wichit Subdistrict, Phuket Town, Phuket, Thiland.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)