مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت برای خرید هر آنچه که لازم دارید

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
 مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت برای خرید هر آنچه که لازم دارید

کشور تایلند و شهر توریستی پوکت، پاساژهای بسیار متعدد و بزرگی دارد و بسیاری از توریست ها و گردشگران را به واسطه بازارها و مراکز خرید پوکت به خود جذب می کند؛ مرکز خرید جانگ سیلون و «مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت» (CENTRAL FESTIVAL SHOPPING MALL) از جملۀ این مراکز خرید به شما می روند. اگر خارج از شهر پوکت اقامت گرفتید، می توانید از این پاساژ که قبل از تقاطع اصلی ورودی شهر ساخته شده دیدن کنید و سوغاتی ها و وسایل مورد نیاز خود را از این مرکز خرید تهیه نمایید؛ این مجموعه بسیار مجهز بوده و می توان گفت مرکزی برای خرید هر آنچه که لازم دارید است.

مراکز خرید پوکت، مرکز خرید سنترال فستیوال

بخش ها و طبقات مختلف پاساژ سنترال فستیوال

  • در طبقه اول انواع مغازه های لوازم آرایشی و بهداشتی، ساعت، کفش زنانه را می توان دید. برندهای معروف دنیا مثل کلوین کلاین (CK) و دیزل در این طبقه شعبه های دارند. اگر به دنبال حراجی های تایلند هستید، از مغازه های اینجا می توانید وسایل مورد نیازتان را با قیمت های بسیار مناسب تهیه کنید البته برند دیزل از این امر مستثنی است.
  • بخشی از طبقه دوم مربوط به فروشگاه های مد زنانه و بخشی مربوط به وسایل تفریح و سرگرمی برای نوجوانان است.
  • طبقه سوم مربوط به فروشگاه های مد مردانه و کتاب فروشی است. تمام رستوران های این پاساژ و تعدادی بانک هم در این طبقه هستند.
  • طبقه چهارم طبقه کودکان و بچه ها و همچنین تعدادی از فروشگاه های لوازم آرایشی و فروشگاه های رژیمی است.

 

مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت تایلند

فروشگاه های مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت

  • فروشگاه B2S: در فروشگاه B2S می توانید کتاب و لوازم التحریرهای متنوع و زیبا را ببینید و خریداری نمایید. از ویژگی های فروشگاه B2S تخفیف هایی است که در کالاها اعمال شده و شما می توانید وسایل مورد نیازتان را با قیمت های مقرون به صرفه تهیه نمایید.
  • فروشگاه power buy: اگر به دنبال خرید محصولات الکترونیکی و همچنین لوازم خانگی هستید، حتماً از فروشگاه power buy دیدن فرمایید.
  • فروشگاه office depot: در فروشگاه office depot می توانید تمام وسایل و تجهیزات اداری مورد نیاز خود را تأمین کنید. علاوه بر این، اگر اهل موسیقی هستید و برند یاماها را قبول دارید، office depot جایی است که می توانید به راحتی آلات موسیقی یاماها را خریداری کنید و به دلیل آنکه این فروشگاه به پارکینگ نزدیک است، مشکلی برای حمل و نقل وسایل بزرگ نخواهید داشت.
  • فروشگاه Supersports: بسیاری از افراد دلیل استفاده از تور تایلند یا سفر به تایلند را خرید لوازم و وسایل ورزشی می دانند. شما می توانید در فروشگاه Supersports لوازم ورزشی و لباس های ورزشی را به قیمت های مناسب تهیه نمایید.

مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت تایلند

ساعت کار و آدرس مرکز خرید سنترال فستیوال پوکت تایلند

ساعت کار این مجموعه هر روز که در خیابان Bypass شهر پوکت قرار دارد هر روز 10:30 تا 22:00 است. اگر با اتومبیل شخصی به این مجموعه آمدید می توانید از پارکینگ رایگان آن استفاده کنید.

Address: 999/9, Moo 4, Super Highway Road | Fa Ham, Chiang Mai 50000, Thiland.

Phone: Tel: +66 (0)76 291 111

امتیاز 4.00از 5 (1 رای)