مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت برای خرید برند های ورزشی معروف

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
 مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت برای خرید برند های ورزشی معروف

«مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت» (Premium Outlet Phuket) حدود 10 سال پیش راه اندازی شد و با وجود موقعیت بسیار استراتژیک که در تقاطع خیابان شلوغ By Pass و خیابان Thepkasattri همواره پر رونق بوده است. طراحی جذاب، کوچه ها و خیابان های وسیع اطراف و همچنین پارکینگ وسیع از ویژگی های این مجتمع خرید است. فروشگاه بزرگ آدیداس یکی از جذابیت های اصلی پریمیوم اوت لت است و افرادی را که به این برند علاقه مند هستند به خود جذب می کند. قیمت اجناسی که در این پاساژ به فروش می رسد نسبت به مرکز خرید سنترال فستیوال بالاتر است.

مرکز خرید پریمیوم اوت لت در پوکت تایلند

برندهای ورزشی محبوب در مرکز خرید پریمیوم اوت لت

  اگر به ورزش گلف علاقه مند هستید و می خواهید لوازم و لباس های ورزشی مربوط به این رشته را با قیمت مناسب تهیه کنید سری به مرکز خرید پریمیوم اوت لت در پوکت تایلند بزنید. علاوه بر لوازم و لباس های مربوط به ورزش گلف، اینجا ارائه دهندۀ انواع پوشاک ورزشی با برندهای معتبر است که از آن جمله می توان به برندهایی مانند پیر کاردین (Pierre Cardin)، آدیداس، نایک، وانر برو (Warner Bro) و وان هوسن (Van Heusen) اشاره کرد. بجز وسایل ورزشی که مرکز خرید پریمیوم اوت لت به داشتن و فروش آن معروف است، می توانید با مراجعه به فروشگاه چانگ شاپ، هر آنچه که برای سوغاتی و یا هدیه نیاز دارید، تهیه کنید. از سوغاتی ها و صنایع دستی که می توانید تهیه کنید، می توان به کیف های دستی، دامن های نخی و ابریشمی سنتی، روسری های زیبا و وسایل چوبی و... اشاره کرد.

مرکز خرید پریمیوم اوت لت برای خرید برندهای معروف ورزشی

مرکز خرید پریمیموم اوت لت در پوکت تایلند

مانند اغلب بازارها و مراکز خرید پوکت، در اینجا نیز تعدادی غذاخوری و فوت کورد وجود دارد که اغلب گردشگران را پس از گشت و گذار و خرید به خود جذب می کند.

غذاخوری های مرکز خرید پریمیوم اوت لت در پوکت

ساعت کار و آدرس مرکز خرید پریمیوم اوت لت در پوکت

این مرکز خرید هر روز از ساعت 10 صبح  تا 9 شب بر روی مراجعه کنندگان باز است.

Address: 888 Mooh 2, Koh Kaew, Phuket Town, Phuket 76120, Thiland.

Phone: +66 76 350 500

امتیاز 4.00از 5 (1 رای)