سرعت و هیجان را در کارتینگ پوکت تجربه کنید

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 بهمن 1399 2
 سرعت و هیجان را در کارتینگ پوکت تجربه کنید

در جزیره پوکت تفریحات ورزشی مختلفی مانند بانجی جامپینگ و پاراسلینگ می تواند شما را در سفر به این شهر توریستی سرگرم کند. «کارتینگ پوکت» (Phuket Racing Kart) نیز از دیگر سرگرمی‌ها و مسابقه سرعت و هیجان با تجهیزاتی امن و قابل اعتماد در فضایی جذاب است. دو مسیر مخصوص برای کارتینگ ساخته شده است که هر دو در نزدیکی پاتونگ قرار دارند؛ این دو مسیر از تپه‌ها و از مجاور کاتو و از مقابل پادشاهی ببر پوکت عبور می‌کنند. این مسیرهای اتومبیل رانی سریع السیر کاملاً مشهود است و شما در زمان رانندگی جاده را گم نخواهید کرد

کارتینگ چیست؟

کارت (Kart) یک وسیله نقلیه کوچک مسابقه ای است که به طور معمول دارای چهار چرخ و شامل یک قاب لوله ای و یک موتور می باشد که در عقب نصب شده است؛ کارتینگ نیز مسابقاتی است که با این وسایل نقلیه کوچک برگزار می شود.

کارتینگ در پوکت

مسیر اتومیبل رانی کارتینگ پوکت

اتومبیل رانی از ورزش‌های مورد علاقه و مهیج برای آقایان است؛ سافاری دبی و کارتینگ پوکت از فعالیت‌هایی هستند که آقایان در سفر به دبی و سفر به پوکت می توانند ساعات خوشی را برای خود رقم بزنند. مسابقات فرمول یک در میان تفریحات تفلیس نیز دیده می شود.

مسیر اتومیبل رانی کارتینگ پوکت یکی از مسیرهای اتومبیل رانی این شهر است. در این مسیر ماشین های دو موتوره ای را خواهید دید که بسیار سریع و پر سر و صدا هستند و احساسات شما را بر انگیخته می‌کنند. یک ماشین کوچک شما را بر آن می دارد تا حدّأکثر سرعت را تجربه کنید. مراقب رانندگی خود باشید، زیرا لیستی از قیمت‌ها به شما داده می شود، هر صدمه ای که به ماشین وارد آورید خودتان باید هزینه آن را پرداخت کنید؛ بنابراین نمی توانید آن قدرها هم بی گدار به آب بزنید! در اینجا همه افراد اعم از مبتدی تا حرفه ای می توانند از این تفریح استفاده کنند.

کارکنان این مجموعه تفریحی دوستانه و به صورت حرفه ای آماده هستند تا شما را در تجربه این سرگرمی هیجان انگیز راهنمایی کنند. شما می توانید Go-Kartsهای تک صندلی و یا دو صندلی موجود در مجموعه را انتخاب کنید. قدّ افرادی که Go-Kartsهای دو صندلی را اجاره می کنند، نباید بلندتر از 150 سانتی متر باشد. رضایت والدین نیز برای افراد زیر 20 سال لازم است.

کارتینگ در پوکت

هزینه کارتینگ پوکت و ساعت کار

هزینه این تفریح ورزشی برای ماشین‌های 4 موتوره (با سرعت 50 تا 70 کیلومتر بر ساعت): 600 تا 800 بات؛ برای ماشین‌های 2 موتوره 125 سی سی (با سرعت 120 کیلومتر بر ساعت) 1500 بات و برای ماشین های 2 موتوره 125 سی سی (با سرعت بالای 120 کیلومتر بر ساعت) 2000 بات می باشد. تمام قیمت‌های ذکر شده برای 15 دقیقه کارتینگ است. ساعت کار این مجموعه نیز هر روز از 9 صبح تا 18 (6 بعد از ظهر) است.

مسیر اتومبیل رانی کارتینگ پاتونگ و هزینه آن

جاده یا مسیر اتومبیل رانی پاتونگ مسیری خوب و تمیز است و برای افراد مبتدی بسیار مناسب می باشد. رانندگان برای شرکت حدّأقل می بایست 16 سال داشته باشند. اگر کودک یا کودکانی دارید که قدشان حدأقل 25/1 سانتی متر است، می توانند در دو صندلی عقب شما را همراهی کنند. هزینه کارتینگ پاتونگ زمانی که از ماشین‌های معمولی استفاده می کنید 750 بات (به مدت 15 دقیقه) و اگر از ماشین‌های دو نفره استفاده کنید، 650 بات (10 دقیقه) خواهد بود. رانندگی با استفاده از ماشین های مسابقه ای 1000 بات (به مدت 10 دقیقه) می باشد.

کارتینگ در پوکت

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 18:16:42 1399/9/29

کارتینگ خیلی باحاله من خیلی دوست دارم تجربه اش منم ولی فکر میکنم یه کمی تبحر نیاز داشته باشه ولی من از پسش بر میام خیلی به رانندگی علاقه دارم نمیدونم کارتینگ چقدر متفاوته ولی حتما راحتتر از رانندگی با ماشین تو خیابونه هیجانش هم خیلی بهترش میکنه

تبسم
در تاریخ: 01:39:12 1399/3/12

به به چه تفریح باحال و با مزه ای البته فکر میکنم نیاز به مهارت داشته باشه اما خب میشه از تماشا این کارتینگ هم لذت برد هیجانش به تماشاچی هم منتقل میشه هر چند که تجربه ی اون یه چیز دیگه اس و حتما با شور و حال خاصی همراه هست به طور کلی سرعت هر کسی رو به هیجان میندازه

ثبت نظر جدید