یونیت 27 توتال کاندیشنینگ و کراس فیت جیم، باشگاه بدن سازی پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 خرداد 1399 0
یونیت 27 توتال کاندیشنینگ و کراس فیت جیم، باشگاه بدن سازی پوکت

از میان تمام کشورهای دنیا، کشورهای شرقی آسیا، در آموزش فنون رزمی و سنتی و همچنین روش های اصولی رسیدن به تناسب اندام، زبانزد هستند. تایلند یکی از این کشورهاست که در این زمینه مهارت داشته و فعالیت های خوبی هم دارد. «یونیت 27 توتال کاندیشنینگ و کراس فیت جیم» (Unit 27 Total Conditioning & CrossFit Gym) یک باشگاه ورزشی در آسیا و در کشور تایلند ( شهر پوکت) است که با هدف تناسب اندام و در اختیار گذاشتن وسایل ورزشی لازم جهت رسیدن به اندامی متناسب، راه اندازی شده است.

باشگاه ورزشی در پوکت تایلند

کارکنان این باشگاه ورزشی، جمعی از مربیان با صلاحیت هستند که بهترین روش های تمرینی مناسب را به مراجعه کنندگان آموزش می دهند. علم و همچنین تجربه آن ها در زمینه ورزش های مرتبط با تناسب اندام، سبب شده است تا علاقه مندان در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین نتایج، به اهداف و تناسب اندام دلخواه خود برسند. مربیان باشگاه با توجه به تجربه های شخصی و همچنین علمی که در زمینه تناسب اندام دارند، مشاوره های خوب و با ارزشی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند و همه افرادِ با انگیزه ای که در این باشگاه ورزشی ثبت نام کرده و فعالیت های خود را آغاز می کنند، از نحوه برخورد مربی ها، تمرین ها و برنامه هایی که به آن ها داده می شود رضایت کافی دارند.

یونیت 27 توتال کاندیشنینگ و کراس فیت جیم، به دو بخش مجزّا تقسیم شده است که با فاصلۀ 150 متر از یکدیگر قرار دارند؛ یکی تحت عنوان واحد 27 که در بالا شرح داده شد و جایگاه دوم به نام Phukets original CrossFit affiliate  است و با نام رسمی "کراس فیت" CrossFit فعالیت می کند.

خدمات یونیت 27 توتال کاندیشنینگ و کراس فیت جیم پوکت تایلند

  •  میزان رطوبت و هوای محیط داخلی باشگاه به صورت حرفه ای و پیشرفته کنترل می شود.
  • تمامی خدمات لازم برای تناسب اندام.
  • خدمات مربوط به یوگا.
  • حمام یخ و سونا.
  • Free Weights

 

Address: Soi Tad-Ied, 9/49 Tambon Chalong, Amphoe Mueang Phuket, Chang Wat Phuket 83130, Thailand

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)