ویند میل ویوو پوینت تایلند جایی برای پرواز در آسمان پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 خرداد 1399 0
ویند میل ویوو پوینت تایلند جایی برای پرواز در آسمان پوکت

«ویند میل ویوو پوینت» (Windmill viewpoint) منطقه ای توریستی – گردشگری و یکی از جاهای دیدنی تایلند است که بین ساحل Ya Nui و ساحل نای هارن در جنوب پوکت  واقع شده است. ویند میل ویوو پوینت در واقع مانند تپه ای از سواحل غرب پوکت، اما ساکت تر و دنج تر از آنجا است. ویند میل ویوو پوینت تایلند مکانی برای قایق رانی و پرواز در آسمان پوکت است.

قایقرانی در ویند میل ویوو پوینت

اگر اهل ورزش هایی مانند قایق رانی هستید و همچنین به نشستن در کشتی و گشت و گذار در دریاچه علاقه مند هستید، در ویند میل ویوو پوینت می توانید از تمام این سرگرمی ها بهره ببرید.

ویند میل ویو پوینت پوکت تایلند

پرواز در ویند میل ویوو پوینت پوکت

از دیگر سرگرمی های لذت بخشی که می توان در این منطقه تفریحی به آن پرداخت، پرواز است! اما در اینجا شما خودتان سوار بر هواپیما، هلیکوپتر یا کایت نمی شوید بلکه به کمک یک کنترل از راه دور، هواپیمای کوچکی را اداره می کنید و به نوعی خلبان آن می شوید. در واقع می توان گفت ویند میل ویوو پوینت یک مکان ملاقات برای علاقه مندان به هواپیماهای کوچک بدون سرنشین است.

چگونه می توان به ویند میل ویوو پوینت رفت؟

از ساحل کاتا به سمت جنوب حرکت کنید، پس از گذراندن کارون ویوو پوینت (Karon Viewpoint) به طرف نای هارن بیچ رفته و بعد از آن در مسیر  Prompthep Cape ادامه دهید. کمی پس از نای هارن، بعد از آنکه یک تپه کوچک در نزدیکی دریاچه را به سمت منحنی سمت چپ تان طی کردید، در سمت راست خود یک جاده خاکی باریک خواهید دید که پس از طی چند متر از این جاده، در ویند میل خواهید بود.

در طول مسیر می توانید از مناظر زیبا لذت ببرید و اگر اهل عکاسی هستید، کمی تأمل کرده و عکس های زیبایی تهیه کنید. بیشتر افرادی که از این مسیر عبور می کنند، به دلیل رانندگی سریع از دیدن زیبایی های آن جا می مانند!

Address: Rawai, Mueang Phuket District, Phuket 83100, Thailand

امتیاز 4.00از 5 (2 رای)