دماغه پرومثپ جایی برای تماشای طلوع و غروب آفتاب

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 26 خرداد 1399 0
دماغه پرومثپ جایی برای تماشای طلوع و غروب آفتاب

«دماغه پرومثپ» (Promthep Cape) یکی از مکان های پرطرفدار و شاید شناخته شده ترین منطقه در جزیره پوکت است. این منطقه در جنوبی ترین نقطۀ شهر واقع شده و با توجه به موقعیت قرار گیری آن، منظره ای زیبا از دریا را به نمایش گذاشته است. زیباترین طلوع و غروب آفتاب را می توان در آنجا تماشا کرد. اتومبیل های شخصی و اتوبوس‌هایی از تورهای بزرگ مسافران و گردشگران خود را به تماشای غروب خورشید در این منطقه می آورند.

جزیره ای در پوکت تایلند

فانوس دریایی در دماغه پرومثپ

این منطقه گردشگری، دارای فانوس دریایی است که می توان از طریق آن شکل های متفاوتی از جزیره فی فی، Koh Racha Yaiو Koh Racha  Noi را در روز روشن دید؛ البته جزیره های نزدیک تر مانند  Koh Kiaowبه طور کامل قابل رویت هستند.

این منطقه در سمت راست ساحل راوی پوکت  که از سواحل تایلند و کرانه‌ای طویل است قرار دارد. هنگامی که جزر و مد شدید است، آب معمولا تا لبه دیوارها می رسد. به طور کلی، بازدید از اینجا برای دوستداران طبیعت و افرادی که روحیه لطیف دارند، پیشنهاد می شود.

خدمات منطقۀ گردشگری دماغه پرومثپ

  • پارکینگ.
  • یک فروشگاه صنایع دستی.
  • مجموعه ای از غرفه ها برای فروش صدف های دریایی، تنقلات، شال، اسباب بازی، لباس های ساحلی، کیف پول و سوغاتی.
  • رستوران.

دماغه پرومثپ در پوکت

رستوران دماغه پرومثپ

در بخش شمال غربی تپه رستورانی واقع شده که در بیشتر روزهای سال باز است و محل مناسبی برای صرف شام می باشد. آب و هوای تایلند تأثیر خود را در اینجا نیز گذاشته است؛ نسیم خنکی که از دریای آندامام می آید و همچنین ستاره هایی که به شب های این منطقه زیبایی خاص بخشیده اند، صرف شام در این منطقه را دلچسب تر می کند. این رستوران بزرگ در فضای باز، یکی از مکان های پرطرفدار جزیره است.

دماغه پرومثپ در پوکت تایلند

آدرس

اگر می خواهید بدانید این منطقه در پوکت کجاست تا به آنجا بروید، از آدرس زیر استفاده کنید.

Address: Rawai, Mueang Phuket District, Phuket, Thiland

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)