شهر قدیمی پوکت کجاست؟

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 16 فروردین 1400 0
شهر قدیمی پوکت کجاست؟

بر خلاف دیگر استان ها و شهرهای تایلند، شهر پوکت فرهنگ غنی تری دارد و به عنوان نگینی درخشان در میان شهرهای تایلند خودنمایی می کند. به همین دلیل پوکت به عنوان یکی از شهرهای توریستی دنیا و آسیا، مقصد گردشگری بسیاری از تورهای گردشگری است. بخشی از این شهر با عنوان «شهر قدیمی پوکت» (Old Phuket Town) نام دارد.

شهر قدیمی پوکت

می توان گفت آن چه که سبب رونق و پیشرفت شهر قدیمی پوکت شد «قلع» بود. در قرن گذشته این فلز عنصری ارزشمند در تبادلات اقتصادی منطقه محسوب می شد. اگر تمایل داشتید از شهر قدیمی پوکت دیدن کنید، کاخ های زیبایی را مشاهده خواهید کرد که مربوط به 100 سال گذشته بوده و مالکیت آن بر عهده سلطان قلع پوکت بوده است. شما می توانید به صورت پیاده تمام بخش های این شهر قدیمی را ببینید. این شهر دارای یکی مراکز خرید پوکت است که روزانه جمعیت زیادی برای خرید مراجعه می کنند.

شهر قدیمی پوکت

بهترین زمان برای بازدید از شهر قدیمی پوکت

با توجه به گرمای هوا، بهترین زمان برای بازدید از شهر قدیمی پوکت صبح زود یا عصر است. پس از بازدید و گشت و گذار از شهر، می توانید به رستوران و کافه هایی که در اطراف این منطقه دیدنی وجود دارد بروید و غذا یا نوشیدنی مورد علاقه خود را میل کنید. تور پوکت بازدید از این منطقه را در برنامه خود قرار داده است. در این شهر قدیمی، شما می توانید زیارتگاه ها، معابد (بودایی و چینی) و مغازه های و فروشگاه های کوچک، موزه های خصوصی و عمومی و دیگر جاهای دیدنی پوکت را ببینید.

شهر قدیمی پوکت کجاست؟

امتیاز 1.00از 5 (1 رای)