اسب سواری در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 23 فروردین 1400 0
اسب سواری در پوکت

اسب سواری یک سرگرمی، تفریح و ورزش محسوب می شود که طرفداران خاص خود را دارد. علاوه بر ورزش های رزمی و ورزش های آبی مختلفی که در زمره تفریحات پوکت در این جزیره برای گردشگران و علاقه مندان فراهم شده است «اسب سواری در پوکت» (Horse Riding in Phuket) نیز وجود دارد.

اسب اسواری در پوکت تایلند

اسب سواری در پوکت

یکی دیگر از ورزش ها و تفریحات پوکت بوده و به عنوان یک جاذبه های توریستی، طرفداران زیادی دارد. برای این منظور، دو باشگاه اسب سواری در پوکت وجود دارد که خدمات اسب سواری را به علاقه مندان و گردشگران ارائه می دهند؛ این باشگاه ها شامل «باشگاه اسب سواری پوکت لاگونا» (Phuket Laguna Riding Club) و «باشگاه اسب سواری در  پوکت» (Phuket Riding Club) هستند.

اسب سواری در پوکت

این تفریح جذاب در باشگاهِ اسب سواری پوکت بسیار شگفت انگیز است و این باشگاه، از باشگاه های محبوب پوکت است که بیش از دو دهه از فعالیت آن می گذرد. مسیر سوار کاری با اسب در این باشگاه، خط ساحلی است. قطعاً اسب سواری بر روی شن و ماسه تجربه ای متفاوت است و حس متفاوتی با سوار کاری بر روی یک زمین بتنی و سخت دارد. از این رو، اسب سواری در پوکت در امتداد مسیر ساحلی را تجربه کنید!

سوارکاری در پوکت

قبل از شروع سوار کاری، شلوار مخصوص اسب سواری، جوراب، چکمه و کلاه ارائه می شود. در اینجا محدودیت سنی وجود ندارد، اسب های آموزش دیده و اسب های معمولی برای کودکان وجود دارد و در اختیار آن ها قرار داده می شود؛ استفاده از عینک آفتابی در حین اسب سواری، بخصوص در روزهای آفتابی توصیه می شود. اسب سواری در این باشگاه در شرایط اقلیمی مختلف (ابری، بارانی، آفتابی) برگزار می شود. نژاد اسب های موجود در باشگاه اسب سواری پوکت، استرالیایی و تایلندی است. باشگاه اسب سواری پوکت دارای حلقه های سوار کاری مخصوص، برای مبتدیان و کودکان است.

ساعات کاری باشگاه اسب سواری پوکت

ساعت کاری این باشگاه 7:00 الی 18:30 بوده و باشگاه هفت روز هفته به روی علاقه مندان باز است. برنامه اسب سواری به طور معمول بین 30 دقیقه تا 2 ساعت بوده و هزینه ای که از شما دریافت می شود، بر این اساس متغیّر خواهد بود. با خرید تور های پوکت علاوه بر اسب سواری در پوکت می توانید از جاهای دیدنی پوکت و دیگر مراکز آن هم بازدید کنید. 

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)