ساحل کامالا در پوکت تایلند

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 29 فروردین 1400 0
ساحل کامالا در پوکت تایلند

«ساحل کامالا» (Kamala Beach) ساحلی آرام در پوکت است. این کرانه که توسط تپه های جنگلی احاطه شده است یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری این شهر است. در طول چند سال گذشته، کامالا به یک منطقۀ محبوب برای مسافران و گردشگران تبدیل شده است که به صورت طولانی مدت در هتل های کوچک، ویلاها و آپارتمان های اجاره ای اقامت می کنند.

ساحل کامالا د پوکت تایلند

رستوران ها و هتل های ساحل کامالا

رستوران های زیادی در این منطقه وجود دارد، از رستوران های لوکس مانند Diavolo گرفته تا رستوران های زنجیره‌ای محبوب مانند رستوران زنجیره ای Grill Bill و Lucky هتل های لوکس و مراکز خرید پوکت در کامالا، ساحل غربی پوکت ساخته شده است. همانند سایر شهرهای پر رفت و آمد و گردشگری پوکت، کامالا نیز دارای هتل ها و استراحتگاه های متنوعی است؛ از هتل‌های پنج ستاره و گران قیمت که به سبک مدرن ساخته و طراحی شده است، تا هتل ها و استراحتگاه های ارزان‌تر بخش جنوبی این کرانه پیشرفت های زیادی داشته و، ویلاهای لوکسی در آن جا ساخته شده است.

ساحل کامالا ر پوکت

فعالیت های تفریحی ساحل کامالا

اگر به ماهی‌گیری علاقه مند هستید، می توانید در ساحل کامالا که از اطراف با جنگل های انبوه پوشیده شده است، به ماهی‌گیری مشغول شوید. با توجه به اینکه آب های کامالا بیچ به لحاظ بهداشتی چندان تمییز نیست، از انجام فعالیت های غواصی در آن اجتناب کنید؛ به جای غواصی، می توانید از جت اسکی استفاده کنید و خود را با چنین فعالیت هایی سر گرم سازید. علاوه بر این قدم زدن در این ساحل آرام می تواند آرام بخش روح و روان شما باشد. اگر تمایل به غواصی در آب های پوکت دارید، می توانید به کاتا بیچ و یا جزیره فی فی بروید.

ساحل کامالا یکی از جهای دیدنی پوکت

نحوه دسترسی به ساحل کالاما در پوکت

اگر می خواهید بدانید این ساحل پوکت کجاست تا به آنجا دسترسی پیدا کنید، از آدرس زیر استفاده کنید و یا با  تور پوکت سفری آسان و خاطره انگیز را تجربه کنید؛ البته با خرید تور های گشت شهری از دیگر جاهای دیدنی پوکت مانند مراکز مذهبی و تاریخی نیز دیدن کنید.

Address: Kamala, Kathu, Phuket 83150, Thailand

 

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)