شنا و موج سواری در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 29 اردیبهشت 1400 1
شنا و موج سواری در پوکت

پوکت، این شهر توریستی و پر رفت و آمد تایلند، دارای سواحل متعدد و زیبایی است که جزء جاذبه های گردشگری این شهر محسوب می شود و درآمد سالیانه خوبی برای کشور تایلند دارد. از سواحل مهم و محبوب پوکت می توان به ساحل کارون، ساحل بنگ تائو یا (Bang tao beach)، ساحل کاتانوی و غیره اشاره کرد. در پوکت یکی از تفریحاتی که طرفداران زیادی دارد شنا و موج سواری در پوکت است.

  شنا، حمام آفتاب، موج سواری در پوکت

شنا و موج سواری در پوکت، به ویژه سواحل غربی آن رونق دارد، با این وجود باید به این موضوع توجه داشته باشید که شنا در سواحل پوکت می بایست در فصول مناسب و در ماه هایی از سال انجام شود که دریا مواج و خطرناک نباشد.

موج سواری در پوکت

در بیشتر سواحل محبوب پوکت، چترهایی برای استراحت و آفتاب گرفتن به گردشگران اجاره داده می شود. شما می توانید این چترها را به صورت روزانه و یا چند روز کرایه کنید. موج سواری نیز در برخی از این سواحل، به ویژه در ماه های خاصی از سال، رونق داشته و از فعالیت ها و سرگرمی های این سواحل محسوب می شود. شنا و موج سواری در پوکت معمولاً در زمانی که دریا مواج یا طوفانی است انجام می شود و باید جوانب احتیاط رعایت شود؛ با این حال، توصیه می شود حداقل در روزهایی که دریا به شدت مواج است، از موج سواری اجتناب شود. این مجموعه از جاهای دیدنی پوکت میان گردشگران و توریست های خارجی طرفدار بسیاری دارد.

حمام آفتاب در پوکت

این سواحل مقاصد گردشگری بسیاری از تورهای پوکت هستند همچنین در مجاورت بسیاری از سواحل پوکت، اقامتگاه های متعددی اعم از هتل (لوکس و ارزان) و ویلا وجود دارد که شما می توانید در آنجا اقامت کنید و به فعالیت هایی مانند شنا، حمام آفتاب و موج سواری بپردازید. اما اگر در داخل شهر اقامت دارید نیز می توانید از طریق اتوبوس های محلی یا موتور سیکلت هایی که اجاره می کنید خودتان را به این سواحل زیبا برسانید و از شنا و موج سواری در پوکت لذت ببرید.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)