قایق سواری در جزیره پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 02 خرداد 1400 0
قایق سواری در جزیره پوکت

با توجه به اینکه پوکت یک جزیره است و اطراف آن را آب احاطه کرده و سواحل توریستی متعددی نیز دارد  مثل ساحل کارون، ساحل کاتانوی، ساحل سورین دور از انتظار نیست که قایق و کشتی رانی در آنجا رونق داشته باشد. مسافران و گردشگران زیادی با استفاده از قایق سواری در پوکت (قایق های معمولی و قایق های بادبانی) و کشتی ها از ساحل به ساحل دیگر و از محلی به محل دیگر منتقل می شوند که البته می تواند درآمد زایی خوبی نیز برای مردم منطقه به همراه داشته باشد.

قایق سواری در پوکت

علاوه بر انتقال مسافران و گردشگران از منطقه ای به منطقه دیگر یا از ساحلی به ساحل دیگر، قایق سواری در پوکت به منظور گشت و گذار و تفریح در ساحل و تفرجگا های ساحلی یک منطقه نیز انجام می گیرد. این کار علاوه بر اینکه به عنوان یک سرگرمی محسوب می شود، می تواند سبب جذب هر چه بیشتر توریست نیز گردد. جاهای دیدنی پوکت بسیار متنوع و فراوان است که هر کدام جذابیت خود را دارند اگر بجزء ساحل تمایل به بازدید دیگر مقاصد  دیدنی پوکت را دارید مجسمه تاریخی بودا گزینه عالی برای گردشگران خواهد بود.

قایق رانی پوکت

در پوکت مسابقات قایق رانی نیز انجام می گیرد؛ مسابقات قایق رانی کینگز کاپ (King's Cup Regatta) و مسابقه قایق رانی فانگ نا بِی (Phang Nga Bay Regatta) از مسابقات قایق رانی هستند که در پوکت انجام می گیرد.

خدمات قایق رانی در پوکت

با توجه به افزایش روز افزون توریست هایی که به پوکت مسافرت می کنند و با توجه به پر طرفدار بودن قایق سواری در پوکت یا تفرج با کشتی، شرکت های زیادی در زمینه خدمات قایق رانی و کشتی رانی در این جزیره فعالیت دارند. اگر از تور گردشگری پوکت استفاده کرده اید و از این طریق اقدام به مسافرت خواهید کرد، مطلع شوید که آیا قایق رانی و کشتی سواری در برنامه گردشگری شان گنجانده شده است یا خیر، در صورتی که قصد دارید بدون استفاده از تورهای پوکت به این جزیره سفر کنید، از خدمات شرکت های معتبر و استانداردی را که در زمینه خدمات قایق رانی و کشتی رانی فعالیت دارند استفاده نمایید تا لحظاتی لذت بخش و بی دغدغه را تجربه کنید.

قایق و کشتی رانی

امتیاز 0از 5 (0 رای)