باشگاه تیراندازی در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 02 تیر 1400 1
باشگاه تیراندازی در پوکت

«باشگاه تیر اندازی پوکت» (Shooting Range Phuket) یکی از مجموعه های تفریحی – ورزشی این شهر است و نام خود را از انجمن تفنگداران پوکت اخذ کرده است. این مجموعه که در سال 1989 راه اندازی شد، امکانات سرگرم کننده و مهیجی نظیر تیر اندازی، تفنگ بادی، پینت بال و کارتینگ دارد.

مجموعه ای از امکانات تیراندازی پوکت

باشگاه تیر اندازی پوکت

باشگاه تیر اندازی پوکت مجموعه ای با تمامی امکانات تیراندازی و تفریحی است؛ علاوه بر این، در این مجموعه فروشگاه هایی نیز وجود دارد که می توانید جواهرات دست ساز، سوغاتی و لوازم مورد نیازتان را تهیه کنید. همچنین از یک موزه چای نیز دیدن فرمایید. در این موزه 700 نوع چای از سراسر دنیا وجود دارد که، برای افرادی که به این نوشیدنی پر طرفدار و سنتی علاقه مند هستند، بسیار جالب و جذاب باشد. تمامی امکانات مذکور، در پارکی بزرگ به مساحت 000/150 متر مربع وجود دارد.

باشگاه تیراندازی پوکت

امکانات و قوانین مجموعه باشگاه تیر اندازی پوکت

  • هر استعدادی که در تیر اندازی داشته باشید، چه مبتدی باشید چه حرفه ای، در باشگاه تیر اندازی پوکت، دست شما برای انتخاب یک اسلحه یا تفنگ خوب باز است. امکانات تیراندازی با کمان نیز موجود است.
  • کافه و انواع نوشیدنی و تنقلات در دسترس مراجعه کنندگان است.
  • مربیان این مجموعه بسیار حرفه ای هستند. در اینجا قوانین به دشت اجرا می شود و تمهیدات کاملی برای ایمنی تیراندازان در نظر گرفته شده است.
  • استفاده از نوشیدنی های الکلی قبل از ورود به باشگاه و همچنین در داخل باشگاه ممنوع است.

ساعت کار باشگاه تیر اندازی پوکت

ساعت کار باشگاه تیر اندازی پوکت 09:00 تا 18:00 است علاوه بر باشگاه تیر اندازی پوکت، باشگاه های تفریحی - ورزشی دیگری نیز در شهر پوکت وجود دارد که از این میان به کارتینگ پوکت و باشگاه گلف پوکت اشاره کرد همچنین از بهترین جاهای دیدنی پوکت می توان به فانتاسی اشاره کرد دراین پارک به تماشای اجرای فیل ها و شعبده بازی بپردازید. (سفر کردن انواع متفاوتی دارد یکی از راه هایی که می توانید سفری آسان تر داشته باشید خرید تور پوکت است زیرا برنامه مشخصی خواهید داشت و در وقت خود صرفه جویی خواهد شد)

مجموعه تیراندازی در پوکت

امتیاز 4.50از 5 (4 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

زهراقاسمی
در تاریخ: 00:34:24 1400/4/2

سلام دوستان سفر بانکی عزیز. با وجود اینکه چندین سال کار در آژانس هواپیمائی را انجام داده ام اما از باشگاه تیراندازی پوکت که یکی از جاهایی تفریحی پوکت محسوب میشه اطلاعی نداشتم و جای تشکر داره از این مقاله ،و با مطالعه مقاله باعث شدن اطلاعاتم در مورد جاهای تفریحی پوکت بیشتر بشه.

ثبت نظر جدید