تماشای بوکس تایلندی در ورزشگاه بنگلا و پاتونگ

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 30 خرداد 1400 1
تماشای بوکس تایلندی در ورزشگاه بنگلا و پاتونگ

تایلند یکی از کشورهای آسیای شرقی است که به برگزاری و همچنین آموزش ورزش های رزمی معروف می باشد. یکی از این ورزش ها که تایلند با آن شناخته می شود، بوکس است. حضور در مسابقات بوکس و همچنین « تماشای مسابقات بوکس تایلندی » (Thai boxing in Phuket ) یکی اهداف علاقه مندان و طرفداران این رشته ورزشی است. در ادامه این مقاله، اطلاعاتی راجع به تماشای مسابقات بوکس تایلندی در ورزشگاه بنگلا و پاتونگ ارائه شده است.

تماشای مسابقات بوکس تایلندی در ورزشگاه بنگلا

علاوه بر پاتونگ، یک ورزشگاه بوکس نیز در جاده بنگلا وجود دارد. این ورزشگاه در پشت بازار جانگ سیلون  و در مقابل بازار بانزان فرش مارکت (Banzaan Fresh Market) قرار دارد. مسابقات بوکس تایلندی سه شب در هفته و در روزهای چهارشنبه، جمعه و یکشنبه برگزار می شود. بازی ها در ساعت 9 شب آغاز و تا ساعت 11:30 ادامه دارد.

مسابقه ی بوکس تایلند

قیمت بلیط تماشای بوکس تایلندی در ورزشگاه بنگلا

قیمت بلیط تماشای  مسابقات بوکس تایلندی در ورزشگاه بنگلا متفاوت است و بستگی به رزرو صندلی دارد. قیمت بلیط برای صندلی یا جایگاه VIP 2500 بات، جایگاه Ringside : 2000 بات و جایگاه Stadium: 1700 بات می باشد.

  • صندلی های VIP در سطح زمین و بلافاصله در مجاورت رینگ قرار دارد.
  • صندلی ها یا جایگاه Ringside در ردیف پایین جایگاه Stadium قرار دارد.
  • صندلی ها یا جایگاه Stadium در طبقه دوم سالن قرار دارد.

بوککس تایلندی

بوکس تایلندی در پاتونگ

بوکس پاتونگ یکی از جاهای دیدنی پوکت برای علاقمندان به ورزش محسوب می شود. این ورزشگاه همواره در برگزاری مسابقات بوکس پیش قدم است. صندلی هایی که در اطراف و پیرامون رینگ چیده شده است گران تر از جایگاه های دیگر هستند. جذابیت ذاتی ورزشگاه پاتونگ به این دلیل است که هیچ تظاهری در اینجا وجود ندارد. استادیوم بوکس پاتونگ که در جاده Sainamyen  قرار دارد، دارای 350 صندلی است و تهویه سالن از طریق فن های دیواری بزرگ صورت می گیرد. ورزشگاه بوکس پاتونگ دارای بار و مغازه هایی است که سیب زمینی سرخ کرده و پاپ کورن می فروشند. در ورزشگاه بوکس پاتونگ، مسابقات بوکس دو شب در هفته و در روزهای دوشنبه و پنج شنبه برگزار می شود.

مسابقات بوکس در تایلند

قیمت بلیط تماشای مسابقات بوکس تایلندی در ورزشگاه پاتونگ

قیمت بلیط تماشای مسابقات بوکس تایلندی در ورزشگاه پاتونگ نسبت به ورزشگاه بنگلا ارزان تر است؛ قیمت بلیط برای جایگاه Ringside 1500 بات و برای جایگاه Stadium 1300 بات است. بهترین گزینه برای سفر به جایی که آشنایی کاملی در مورد آن ندارید خرید تورمی باشد گردشگران با رزرو تور پوکت می توانند اطلاعات لازم درباره ی این جزیره را از راهنمای سفر بپرسند.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

زهراقاسمی
در تاریخ: 19:08:30 1400/3/31

بوکس یکی از ورزشهای رزمی هست که کشور تایلند با آن شناخته میشود و این ورزش در روزهای خاصی از ایام هفته برگزار میشه با مطالعه مقاله متوجه شدم که بوکس پاتونگ یکی از مکان های دیدنی پوکت محسوب میشه خیلی برام جالب بود به نظرم با استفاده از یک تور گردشگری خوب میشه تمام جاذبه های گردشگری یک کشور از نزدیک مشاهده کرد و سفر به یادموندنی را تجربه کرد.

ثبت نظر جدید