تور ها سواری ای تی وی پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 13 تیر 1400 1
تور ها سواری ای تی وی پوکت

«تورهای سواری ای تی وی» (ATV Tours Phuket) از تورهای تفریحی – گردشگری پوکت در محدوده استان فانگ نا است که البته می توان گفت جنبه ورزشی نیز دارد. این تورها که در اصطلاح ATV نیز نامیده می شوند، در برنامه تورهای گردشگری پانگ نا (Phang Nga) وپوکت قرار دارند. با استفاده از تورهای سواری ای تی وی پوکت، علاوه بر اینکه می توانید هیجان را در یک رانندگی سریع با ماشین های خاص و مخصوص درک کنید، می توانید از زیبایی ها و طراوت جاده های جنگلی نیز بهره ببرید، محیط زیست و مناطق دیدنی پوکت را نیز ببینید.

  تورهای سواری ای تی وی پوکت

کارکنان و راهنماهای تورهای سواری ای تی وی، شما را برای استفاده از ماشین ها و مسیر حرکتی راهنمایی خواهند کرد. ATV در قالب تورهای یک، دو یا سه روزه برگزار می شود همچنین یکی از جنبه های مثبت تور پوکت، این است که می توانید به طور دسته جمعی با دوستان و عزیزانتان از این تفریح مفرّح بهره ببرید.

توهای سواری ای تی وی در پوکت

تورهای سواری ای تی وی فقط به استفاده از ماشین های مخصوص برای بازدید و گشت و گذار از جنگل ها، روستاها و غیره محدود نمی شود، علاقه مندان و گردشگران می توانند توانایی های خود را به چالش بکشند و از پل طنابی استفاده کنند. علاوه بر این، فیل سواری در میان جنگل های سر سبز و دوچرخه سواری با دوچرخه های کاملاً اتوماتیک را نیز می توانید در تورهای سواری ای تی وی تجربه کنید. به طور کلی می توان گفت در سواری ای تی وی می توانید از مناظر و جاهای دیدنی پوکت، لذت ببرید. تورهای سواری ای تی وی تجربه ای از تفریح با ماشین های خاص، دوچرخه، پل طنابی و فیل سواری است. استفاده از  تورهای سواری ای تی وی فانگ نا برای رده های سنی 12 سال به بالا مجاز است. در زمان رفتن به تور لباس و کفش راحت بپوشید و ضدّ آفتاب استفاده کنید.

تور سواری ای تی وی پوکت

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

زهراقاسمی
در تاریخ: 06:06:52 1400/4/13

اسم این تور برام جالب بود و با مطالعه مقاله اطلاعات مفیدی کسب کردم،تورعای ای تی وی یه تجربه شیرین با ماشینهای خاص،پل طنابی وفیل سواری هست که در به صورت تورهای یک روزه دوروزه یا یه روزه برگزار میشه و برای بچه های کمتر از ۱۲ سال مجاز نیست و به نظرم استفاده از این تورها خیلی هیجان انگیز باشه.

ثبت نظر جدید