فیل سواری در جنگل های پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 23 تیر 1400 2
فیل سواری در جنگل های پوکت

برخی از حیوانات مانند گربه، سگ، میمون و فیل در تایلند بسیار محبوب هستند و مورد توجه مردم این کشور قرار دارند به طوری که بنیادهایی مانند سوی داگ فاندیشن (soi dog foundation) برای حفاظت از سگ ها و گربه ها راه اندازی شده است و تپه ای به نام  تپه میمون monkey hill در پوکت تایلند وجود دارد.

فیل سواری در جنگل های پوکت

از 100 هزار فیلی که در سال 1960 در تایلند وجود داشت، در حال حاضر تنها 3000 فیل باقی مانده است. به دلیل اینکه در تایلند فیل به عنوان نماد کشور و پادشاه حیوانات در نظر گرفته شده است، فیل سواری به عنوان یکی از تورهای بسیار مشهور نه تنها در تایلند بلکه در پوکت به شمار می رود و فرصتی عالی برای لذت بردن از یک سواری راحت از طریق جنگل فراهم می شود. در طول فیل سواری، فرصتی برای تماشای بازی کردن با توپ، رقصیدن و حمام کردن فیل های دیگر را خواهید داشت.

فیل سواری در پوکت

تور فیل سواری در جنگل در پوکت

تور فیل سواری در جنگل پوکت، از جمله تورهای هیجان انگیز است که ترکیبی از یک ساعت فیل سواری و بهره گیری از مناظر دیدنی ساحل جنوبی پوکت در امتداد جنگل است.

فیل سواری پوکت

ملزومات فیل سواری در جنگل

برای اینکه در زمان فیل سواری در جنگل راحت باشید، لازم است برخی موارد بسیار ساده را در نظر داشته باشید که در زیر به آن اشاره شده است. علاوه بر موارد زیر، پیشنهاد می شود یک دوربین عکاسی هم با خود همراه داشته باشید تا از جاهای دیدنی پوکت و لحظات خاص و کم نظیر مناظر عکس بگیرید. لازم به ذکر است که هزینه فیل سواری به طور 1450 بات شروع می شود.

  • لباس یا پوشش اسپرت.
  • کرم ضدّ آفتاب.
  • عینک آفتابی.
  • کلاه.
  • کفش سبک و مناسب.
  • حوله.
  • مقداری پول نقد.

«فیل سواری در جنگل» به عنوان یکی از تفریحات و سرگرمی های محبوب است که سالانه گردشگران تور پوکت را به خود جذب می کند؛ به ویژه دوستداران حیوانات و طبیعت نمی توانند آن را از دست بدهند!

امتیاز 1.00از 5 (1 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fatima
در تاریخ: 17:52:06 1400/4/24

فیل سواری و رام کردن فیل قدمت زیادی در بین انسان ها داره ، در کل فیل ها حیوانات هایی هستند ک خوی وحشی ندارند و میتوانند رابطه خوبی با آنسان ها برقرار کنند در پوکت یکی از تفریحات همین فیل سواری هست ک برای توریست ها اختصاص یافته و منبع درآمدی برای مردم پوکت هم هست و بعضی ها از همین طریق درامد دارند در پوکت جنگل های سر سبزی هست ک برای فیل سواری مناسبه من بشخصه سوار بر حیوانات بودن رو نمی‌پسندم

زهراقاسمی
در تاریخ: 12:24:40 1400/4/24

با خوندن مقاله بالا برام جالب بود که فیل سواری در جنگل های پوکت و البته فکر کنم هیجان انگیز هم باشه، که فیل سواری یکی از تورهای مشهور تایلند پوکتبه حساب میاد مخصوصا اینکه در امتداد فیل سواری میتونیم سواحل پوکت را ببینیم ولی من به دلیل ترسی که دارم فکر نکنم بتونم از تور یک ساعته فیل سواری استفاده کنم.

ثبت نظر جدید