موج سواری با کایت در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 04 مرداد 1400 2
موج سواری با کایت در پوکت

ویک بوردینگ و «موج سواری با کایت در پوکت» از ورزش های آبی پر طرفدار، محبوب و هیجان انگیز هستند. در حال حاضر، کایت سرفینگ یکی از ورزش های آبی است که در پوکت به سرعت در حال پیشرفت و گسترش می باشد. از دلایل این پیشرفت سریع و چشمگیر می توان به محبوبیت این ورزش در میان مردم، وجود سواحل متعدد و توریستی بودن این شهر اشاره کرد.

موج سواری با کایت سرفینگ پوکت

کدام سواحل پوکت برای موج سواری کایت مناسب است؟

سواحل جنوب شرقی پوکت  به دلیل عمق کم و شیب ملایم برای موج سواری با کایت سرفینگ (Phuket Kitesurfing) گزینه های خوبی هستند؛ این سواحل به ویژه برای افراد مبتدی بسیار مناسب است. تمرین موج سواری کایت، بیشتر در سواحلی همچون ساحل نای یانگ (Nai Yang) و لایان (Layan) که جزء سواحل شمال غرب پوکت هستند، انجام می گیرد. در این سواحل می توان فوت و فن و شیرین کاری های کایت سرفینگ را راحت تر آموزش داد.

کایت سرفینگ در پوکت

آموزش موج سواری با کایت سرفینگ

موج سواری با کایت در پوکت، یک ورزش معمولی نیست و بدون یادگیری و دانش پایه، می تواند خطرناک باشد. در پوکت مراکزی وجود دارد که در این زمینه آموزش موج سواری با کایت سرفینگ فعالیت دارند. پس از در خواست آموزش، کلاس ها با یک مربی و دو دانش آموز آغاز می شود. برای آموزش کایت سرفینگ مکان هایی انتخاب می شود که دارای آب های کم عمق باشد؛ از ماه می تا اکتبر ساحل نای یانگ محل خوبی برای آموزش کایت سرفینگ است. فاصله این ساحل از فرودگاه بین المللی فقط 5 دقیقه است.

موج سواری در پوکت

 یکی از جاهای دیدنی پوکت پارک ملی است که چشم انداز و منظره ای زیبا دارد و مکان بسیار خوبی برای آموزش است. در اینجا تالابی مسطح و یکدست وجود دارد. اما در زمان وزش بادهای شدید، موج های شگفت انگیزی شکل می گیرد که در این صورت می بایست جوانب احتیاط را رعایت کرد. دو مرکز ارائه دهندۀ آموزش موج سواری با کایت سرفینگ در پوکت عبارتند از:

Kite Boarding In Asia Tel: +66 (0) 81-5914594

Kite Thailand Tel: +66 (0) 81-0903730 or +66 (0) 89-9701797)

کایت سرفینگ در پوکت

از مزیت های سفر با تور پوکت امنیت بیشتر، صرفه جویی در زمان و داشتن اطلاعات بیشتر درباره این جزیره می باشد. برای اطلاعات و آشنایی بیشتر با تور پوکت با سفربانک همراه باشید. موج سواری با کایت در پوکت را اکثر گردشگرانی که به این شهر سفر می کنند امتحان می کنند.

امتیاز 0از 5 (0 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fatima
در تاریخ: 15:44:29 1400/5/13

کلا در فصل تابستان به جاهای ک ساحلی و دریا هست اپم سفر کنه خیلی لذت بخش هست ولی اینم در نظر بگیرم ک ممکنه هوای اون منطقه شرجی باشه و بعضی ها اذیت بشن ولی تفریحات هیجان انگیز ی مثل همین موج سواری یا قایق سواری یا غواصی میتونه اون گرما و شرجی بودن رو بشوره ببره ???? من فقط قایق سواری رو تجربه کردم ، ب نظر موج سواری مهارت میخاد ، هرکی ک بلد هست واقعا خوش بحالش

زهراقاسمی
در تاریخ: 17:52:06 1400/5/3

در پوکت یکی از ورزش های آبی پرطرفدار موج سواری با کایت هست ، که نیازمند یادگیری و دانش پایه هست،که برای آموزش موج سواری با کایت باید در آب های کم عمق انجام بشه .کلاسها با یک مربی و دو دانش اموز برگزار میشه.که در مقاله بالا نام دو مرکز آموزشی آمده.

ثبت نظر جدید