بانجی جامپینگ در پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 03 شهریور 1400 1
بانجی جامپینگ در پوکت

همانند زیپ لاین و یا ویک بوردینگ، بانجی جامپینگ (Bungy jumping Phuket) نیز یکی دیگر از سرگرمی ها و فعالیت های هیجان انگیزی است که به سفر به شهر توریستی پوکت می توان انجام داد. علاوه بر هیجان، این یک چالش است که شما خود را در معرض آن قرار می دهید! در بانجی جامپینگ شما در ارتفاع بلند قرار می گیرید و ناگهان به سمت پایین می پرید یا به اصطلاح شیرجه می زنید.

بانجی جامپینگ پوکت

جنگل بانجی جامپینگ (Jungle Bungy Jump)

جنگل بانجی جامپینگ (Jungle Bungy Jump) نوعی بانجی جامپینگ در پوکت است که شما در یک جنگلی که توسط دریاچه ای احاطه شده است، از ارتفاع 50 متری سقوط آزاد خواهید داشت. جنگل بانجی جامپینگ که توسط یک تیم حرفه ای نیوزلندی برای نخستین باردر سال 1992 در پوکت راه اندازی شد، سه شعبه در تایلند دارد: پاتایا، چیانگ مایی و پوکت؛ این تنها شرکتی است که به طور کامل دارای مجوز و بیمه برای این فعالیت در تایلند است. تمام عملیات تحت کنترل S.A.N.Z. (انجمن استاندارد نیوزیلند) انجام می شود.

بانجی جامپینگ در پوکت

موقعیت یا محیط جنگل بانجی جامپینگ پوکت

محیط پرش در جنگل بانجی جامپینگ پوکت عالی و الهام بخش است: یک دریاچه سبز کوچک در وسط پوشش گیاهی لوکس؛ در کنار دریاچه، سه خانه ییلاقی وجود دارد یک جرثقیل بلند 50 متری به آب های سبز تالاب مشرف است.

تفریح بانجی جامپینگ درپوکت

قوانین بانجی جامپینگ

در بانجی جامپینگ، پرش از هر جایی که باشد، چه از یک مکان کوهستانی و چه از یک جنگل مرتفع، قوانین خاص خود را دارد. سلامتی کامل بدن، هم از لحاظ روحی وهم از نظر جسمی شرط اول و اساسی است؛ علاوه بر این، وزن نیز مهم است 35 کیلوگرم کمترین و 85 کیلوگرم بیشترین وزنی است که فرد مجاز به بانجی جامپینگ خواهد بود. افراد دارای وزن بیشتر از 85 کیلوگرم مجاز به انجام این تفریح نخواهند بود.

هزینه بانجی جامپینگ در پوکت

هزینه بانجی جامپینگ در پوکت بر اساس بسته انتخابی شما متغیر و از 2200 تا 3300 متغییّر است. اگر علاقه‌مند به ورزش های هیجان انگیز هستید با خرید تور پوکت می توانید از این تفریح لذت ببرید.

امتیاز 0از 5 (0 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fatima
در تاریخ: 07:30:30 1400/7/24

این تفریح در واقع همون سقوط آزاد هست و همه افراد نمیتونن اینو امتحان کنن مسلما هیجان زیادی داره ولی در واقع افراد کمی حاضر به تجربه این تفریح هیجان انگیز میشن پوکت شهری توریستی هست و مکان های گردشگری زیادی دارد ، تور هایی ک شمارو ب پوکت خواهند برد حتما این تفریح های جالب و هیجانی رو ب شما پیشنهاد خواند کرد تا یک سفر فوق العاده خاص و خوبی داشته باشید

ثبت نظر جدید