پاراسلینگ در سواحل پوکت

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 27 شهریور 1400 1
پاراسلینگ در سواحل پوکت

جاهای دیدنی پوکت یکی از فعالیت های پر هیجان و پر طرفدار به ویژه برای آقایان، پاراسلینگ است. تفریح آبی پاراسلینگ در پوکت. اما تعداد سواحلی که خدمات پاراسلینگ را ارائه می دهند، انگشت شمار است و این خدمات فقط در سواحل مشهور و محبوب پوکت دیده می شود. از سواحلی که می توانید از خدمات پاراسلینگ بهره مند شوید، می توان به ساحل کاتا و ساحل کارون اشاره کرد؛ اما مرکز اصلی پاراسلینگ پوکت (Parasailing Phuket ) در سواحل پاتونگ است.

پاراسلینگ در سواحل پوکت

پاراسلینگ در سواحل پوکت

گردشگرانی که برای پاراسلینگ به سواحل مذکور در بالا مراجعه می کنند، پس از توضیحات مختصر در مورد حفظ امنیت شان، لباس مخصوص و وسایل لازم جهت ایمنی فیزیکی خود را نیز دریافت می کنند. اپراتور یا مسئول مربوطه، فرد را به یک مهار بند بسته و یک چتر نجات و طناب به او وصل می کند. فرد یا افراد پشتیبانی کننده او را به هوا هدایت می کند و خودشان توسط یک قایق موتوری سریع السیر به خلیج می روند تا بدین ترتیب یک فرود امن را تضمین کنند. بهترین زمان برای پاراسلینگ در پوکت ماه های مه و اکتبر است و با سفر به این جزیره علاوه مناطق تفریحی می توانید از جاهای دیدنی پوکت مثل مجسمه‌ی بزرگ بودا، فانتاسی و... بازدید کنید.

پاراسلینگ در سواحل پوکت

هزینه پاراسلینگ در پوکت

هزینه پاراسلینگ در پوکت بسته به اینکه چه اپراتوری برای انجام آن شما را راهنمایی می کند و باید و نبایدها را به شما بازگو می کند، متغیر است. به طور متوسط می توان گفت هزینه پاراسلینگ در پوکت 800 تا 1300 بات است و این مقدار هزینه تنها برای 5 دقیقه پاراسلینگ پرداخت می شود. دقت داشته باشید که برخی از اپراتورها از اصطلاحاتی مثل "طناب کوتاه" یا "طناب بلند" استفاده می کنند تا به این ترتیب قیمت پاراسلینگ را کمی بالاتر ببرند، بنابراین، شما باید مهارت چانه زدن را بلد باشید تا اندکی از قیمت پشنهادی آن ها بکاهید!

پاراسلینگ در سواحل پوکت

با خرید تور پوکت طبق برنامه ریزی که در سفر خواهید داشت از بیشتر مناطق گردشگری مهم جزیره دیدن خواهید کرد.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fatima
در تاریخ: 07:25:05 1400/7/24

پوکت رو من قبلاً در موردش شنیده بودم که جاهای دیدنی مختلفی داره و مکان های دیدنی زیاد، این تفریح پارسلینگ می‌تونه خیلی هیجان انگیز باشه و برای کسایی که عاشق هیجان و ادرنالین بالا هستن میتونه گزینه مناسبی باشه ، این تفریح باید در امنیت خیلی بالایی صورت بگیرد چون کمی خطرناکه چون تفریح هیجانی هست امنیت توش حرف اول رو خواهد زد ، حتما این تفریح رو امتحان کنید .

ثبت نظر جدید