آرت این پارادایس پاتایا، هنر هوشمند

آرت این پارادایس پاتایا، هنر هوشمند

«آرت این پارادایس پاتایا» (Art in Paradise) یک مجموعه تفریحی و دیدنی است که در آنجا با توهّم و خیال سر و کار خواهید داشت! اینجا که از اماکن سرگرمی پاتایا محسوب می شود، یک مجموعه خانوادگی و دوستانه است که با بازدید از آن می توانید لحظات به یاد ماندنی و خاطره انگیزی را ثبت کنید.

عکاسی در آرت این پارادایس پاتایا

در اینجا فرصتی برای خلق عکس هایی با خطای دید بالا خواهید داشت، برای این منظور می بایست زاویه دوربین در هنگام عکاسی کم باشد، به خطوط عمودی توجه ویژه ای شود و سایه – روشن ها نیز در نظر گرفته شود. دقت داشته باشید هرچه تنظیمات IOS بالاتر باشد، کیفیت عکس ها پایین تر خواهد آمد. استفاده از سه پایه نیز تأثیر خوبی دارد. هنگام عکس گرفتن از سرعت شاتر پایین تر استفاده کنید. برای تهیه عکس های بزرگ، مثل عکس هایی که یک دیوار را پوشش داده اند، لازم است از لنزی با زاویه ای دید وسیع استفاده شود.

موزه خطای دید در شهر پوکت نیز مجموعه تفریحی مشابهی است که در سفر به تایلند می توانید از آن دیدن کنید.

نکات لازم

هنگام ورود به این مجموعه باید کفش های خود را در آورید تا آسیبی به نقاشی ها وارد نشود. کفش های خود را در داخل یک کیسه گذاشته و با خود ببرید. نکته دیگری که  باید ذکر شود این است که با توجه به شلوغ بودن این مجموعه تفریحی – دیدنی در پایان هفته ها، زمان تحویل دادن عکس ها کمی طولانی خواهد شد، بنابراین، پیشنهاد می شود در صورتی که گردشگران در سفر به پاتایا با محدودیت زمانی مواجه نباشند، در طول هفته مراجعه نمایند.

آرت این پارادایس در پاتایا تایلند

قیمت بلیط و ساعت کار آرت این پارادایس پاتایا

هزینه بلیط برای گردشگران خارجی 400 بات، برای بازدیدکنندگان داخلی 160 بات و برای کودکان کمتر از 2 سال رایگان است. اگر به صورت اینترنتی اقدام به رزرو آنلاین شود، در قیمت بلیط  50 درصد تخفیف اعمال خواهد شد. ساعات کار این مجموعه نیز هر روز 09:00 صبح تا  21:00 (9 شب) است. اگر می خواهید بدانید این مجموعه سرگرمی پاتایا کجاست از آدرس زیر کمک بگیرید.

Address: หมู่ที่ 9 78/34 Thanon Pattaya Sai 2, Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thiland.

دسترسی از روی نقشه:

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

نسرین سدیدی
در تاریخ: 23:00:32 1399/5/21

سلام و وقت بخیر. در مورد این مطلب باید بگم که عنوان و تصورش واقعا منو جذب کرد مخصوصا هنر هوشمند و خیلی مشتاق شدم که بدونم در مورد آرت این پارادایس بدونم. من به عکاسی علاقه دارم و در مورد نحوه ی عکاسی کردن خیلی خوب توضیح داده شده بود. به شدت دوست دارم برم و عکاسی کنم اینجا باید خیلی عکسای خیالی و باحالی بشه.

ثبت نام کنید ، نظر بدهید کسب درآمد کنید.