پارک ببر پاتایا، بهشت ببر برای علاقه مندان به گربه سانان

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 07 بهمن 1399 1
پارک ببر پاتایا، بهشت ببر برای علاقه مندان به گربه سانان

برای علاقه مندان به حیوانات و به ویژه علاقه مندان به گربه‌سانان «پارک ببر پاتایا» (Tiger Park) می تواند مکان جالبی باشد؛ این مجموعه محلی برای پرورش ببرها نیست، بلکه هدف از راه اندازی آن پرورش و بزرگ کردن این گربه سانان برای خرید و فروش است. اینجا محلی برای به وجود آوردن روابط مسالمت آمیز بین انسان و ببرها است. این حیوانات از زمان تولد توسط افراد حرفه ای آموزش داده می شوند، بنابراین از خوی وحشیانه شان اندکی کاسته شده و به خوبی می دانند که نباید گاز بگیرند یا خراش دهند. این ببرها بسیار دوست داشتنی هستند و به انسان ها به عنوان یک دوست نگاه می کنند نه به عنوان غذا!

پارک ببر پاتایا از اماکن دیدنی پاتایا

بازدید از ببرها در قفس

یکی از جاهای دیدنی پاتایا، پارک ببر پاتایا است، اگر قصد دارید وارد قفس این ببرها شوید، یک مربی شما را همراهی خواهد کرد تا هر وقت لازم شد از شما بخواهد که موقعیت خود را تغییر دهید و احساس امنیت داشته باشید. ببرها با سن های مختلف در قفس‌های مختلف نگهداری می شوند. کودکان کمتر از 15 سال فقط مجاز هستند از ببرهای کوچک بازدید کنند. شما می توانید یک دوربین شخصی با خود همراه داشته باشید و عکس های مختلفی تهیه کنید. هزینه ای بابت عکاسی با دوربین شخصی از شما دریافت نخواهد شد. هزینه بازدید از ببرها در قفس در جدول زیر درج شده است.

پارک ببر پاتایا

بسته های پیشنهادی عکاسی با ببرها در پارک ببر

پارک ببر پاتایا، بهشت ببر برای علاقه مندان به گربه سانان است. در صورتی که خودتان دوربین عکاسی همراه نداشته و تمایل به گرفتن عکس با ببرها داشته باشید، می توانید از خدمات عکاسی مجموعه استفاده کنید؛ قیمتِ 50 تا 70 قطعه عکس در هر قفس، 500 THB است.

پارک ببر پاتایا

پارک ببر پاتایا

مقاله پیشنهادی ما :  مراکز خرید پاتایا

ساعت کار و آدرس پارک ببر پاتایا

ساعت کار این مجموعه که در ناحیه Bang Lamung شهر پاتایا واقع شده است هر روز 9:00 تا 18:00 (6 عصر) می باشد. اگر بازدید از چنین اماکنی برای شما جالب است، می توانید درسفر با تور پاتایا خود سری هم به باغ وحش پاتایا بزنید.

Address: 349/9 หมู่ที่ 12 Bang Lamung District, Chon Buri 20150, Thiland

امتیاز 4.80از 5 (10 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

سهیل
در تاریخ: 19:53:56 1399/8/19

با سلام وادب. چقدر این پارک ببر عالی و بی نظیر بود به نظرم. مخصوصا قسمتی که نوشته شده بود این ببرها از بدو تولد اموزش می بینند و خوی وحشی ندارند و یاد میگیرند که انسان دوست اونها است نه طعمه ای برای شکار. با این دید رفتن به این پارک و دیدن گربه سانان میتونه خاطره خوش رو رقم بزنه.

ثبت نظر جدید