خیابان نانا پلازا بانکوک بزرگ ترین تفریح گاه بزرگسالان

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 19 خرداد 1399 0
خیابان نانا پلازا بانکوک بزرگ ترین تفریح گاه بزرگسالان

«نانا پلازا بانکوک» (Nana Plaza Bangkok) که قبلاً به عنوان «مهمانی نانا پلازا» نام داشت، ساختمانی سه طبقه در ناحیه red-light بانوک است که ادعا می کند بزرگ ترین تفریح گاه بزرگسالان در کل جهان است. کلمه نانا از خانواده نانا (لِک نانا مهمترین و برجسته ترین عضو خانواده نانا) اخذ شده است که مالکیت زیادی در این منطقه داشتند و هنوز هم جزء افراد پر نفوذ تایلند به شمار می روند. نانا پلازا همراه با سویی کابوی (Soi Cowboy) و پاتونگ (Patpong) از جمله مناطقی هستند که بخش اعظم گردشگران بانکوک را به خود جذب می کنند.

ساختمان U شکل پلازا تنها یک ورودی دارد که از سمت غرب ساختمان است. این بنای سه طبقه، در اواخر دهه 1970 به عنوان مرکز خرید و رستوران آغاز به کار کرد؛ در اوایل دهه 1980 تعدادی مغازه در ساختمان پلازا راه اندازی شد و این مغازه ها به تدریج جایگزین فروشگاه ها و رستوران ها شدند.

از آنجا که نانا پلازا بانکوک منطقه ای برای برگزاری مهمانی های شبانه است، تیم امنیتی پلیس بانکوک به صورت 24 ساعته جهت حفظ ایمنی و برقراری نظم منطقه را زیر نظر دارد.

از چنین مناطقی در دیگر شهرهای تایلند نیز وجود دارد که می توان به خیابان واکینگ استریت پوکت و واکینگ استریت پاتایا اشاره کرد. در میان جاهای دیدنی تفلیس نیز منطقه مشابهی وجود دارد.

هتل در نانا پلازا بانکوک

Luz Hostel و Sofitel Bangkok Sukhumvit نزدیک‌ترین هتل‌های نزدیک به نانا پلازا هستند؛ Grand Lucky Hotel ،Boulevard Hotel ،JW Marriott Hotel و Majestic Suites Hotel از دیگر هتل های پیرامون نانا پلازا هستند که بیشترین مراجعه کنندگان را به خود اختصاص داده اند.

آدرس خیابان نانا پلازا بانکوک

اگر می خواهید بدانید نانا پلازا بانکوک کجاست آن را در خیابان Sukhumvit Road Soi 4، در فاصله 20 متری هتل نانا و در فاصله حدود 300 متری ایستگاه BTS Skytrain's پیدا کنید.

سیام پارک سیتی از دیگر اماکن تفریحی این شهر است که ساعاتی سرگرم کننده برای شما رقم خواهد زد.

Address: 3-3/1 ถนน สุขุมวิท Soi 4, Khlong Tan, Khlong Toei, Bangkok 10110, Thailand

امتیاز 0از 5 (0 رای)