صرف شام در کشتی بانکوک – تایلند در محیطی زیبا و رومانتیک

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 12 آذر 1399 0
صرف شام در کشتی بانکوک – تایلند در محیطی زیبا و رومانتیک

پس از گشت و گذار در بانکوک و بازدید از اماکن دیدنی و جاذبه های گردشگری بانکوک، صرف «شام در کشتی بانکوک – تایلند» (Bangkok Ship Dinner In Thailand) می تواند مکمل یک روز به یاد ماندنی و خاطره انگیز از سفر به تایلند باشد. تور گردشگری تایلند می تواند با برنامه ریزی و هماهنگی های لازم، مسافران خود را به شام در کشتی بانکوک – تایلند برده و یک تجربه عالی از صرف شام در بانکوک برای آن ها رقم بزنند. اگر در صدد سفر به تایلند، جستجوی قیمت تور تایلند و خرید بلیط تایلند هستید و تمایل دارید شام در کشتی بانکوک – تایلند را تجربه کنید، از اهداف مقاصد گردشگری تور مورد نظرتان اطلاعات کافی کسب نمایید.

 

شام بر روی کشتی در بانکوک تایلند

 

بانکوک در شب و به ویژه در امتداد رودخانه چائو فرایا (Chao Praya River) بزرگ ترین، معروف ترین و مهم ترین رودخانه بانکوک، بسیار دیدنی و شگفت انگیز است. در اینجا شام دریایی در یک سفر دریایی می تواند طعم واقعی یک شام کروز را در بانکوک تا سال ها در کامتان شیرین نگه دارد.

نمایی زیبا از معابد، سوسوی چراغ ها در شب، درخشش آسمان خراش ها و رفت و آمد شبانه در رودخانه، زیبایی و سر زندگی منطقه را دو چندان کرده و فضایی پر جنب و جوش خلق می کند.

فضایی لوکس و زیبا در کشتی، مهمان نوازی و پذیرایی درجه یک پرسنل، محیطی عاشقانه با شمع، غذاهای تایلندی خوشمزه و با کیفیت، انواع میوه و نوشیدنی و دسر همراه با نسیم خنکی که از رودخانه می وزد، محیطی ایده آل و خاطره انگیز در هنگام صرف شام در کشتی بانکوک – تایلند به وجود می آورد.

اگر قصد دارید اولین مسافرت زندگی مشترک خود، یعنی ماه عسل تان را در بانکوک باشید، از صرف یک شام رومانتیک در کشتی بانکوک – تایلند غافل نشوید!

امتیاز 4.00از 5 (1 رای)