کیدزانیا بانکوک دنیایی سرگرم کننده برای کودکان

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 19 خرداد 1399 1
کیدزانیا بانکوک دنیایی سرگرم کننده برای کودکان

«کیدزانیا بانکوک» (KidZania Bangkok) یک مجموعه تفریحی و شهری کوچک برای کودکان است که در آن ساختمان ها، جاده ها، سیستم حمل و نقل، حرفه و کسب و کار و خیابان کوچکی برای خرید وجود دارد و هر کودک بر اساس علاقه خود به سمت یکی از آن ها جذب می شود. کیدزانیا بانکوک دنیایی سرگرم کننده برای کودکان است. کودکان شما پس از ورود و بیرون آمدن از آن حس بسیار خوبی خواهند داشت.

اماکن تفریحی تایلند، شهربازی کیدزانیا بانکوک

در مورد کیدزانیا بانکوک

فعالیت و بازی در کیدزانیا بانکوک از منطقه ای که غرفه بلیط در آنجا وجود دارد آغاز می شود. به هر کودک یک نقشه داده می شود. علاوه بر این، به هر کودک یک دستبند ایمنی نیز داده می شود که مجهز به آلارم یا زنگ هشدار است و زمانی که کودک مجموعه تفریحی کید را بدون پدر و مادر خود ترک کند به صدا در می آید. آنچه که  کیدزانیا را از دیگر مجتمع های تفریحی مثل شهربازی تفلیس متمایز می کند، یادگیری تعامل بچه ها با یکدیگر و آشکار شدن خلاقیت آن ها است.

حضور والدین در کنار کودک و تماشای خلاقیت و توانایی او، علاوه بر اینکه کمک می کند تا والدین آگاه شوند کودک شان در چه زمینه ای بیشتر استعداد دارد سبب می شود تا کودک سعی کند تا بیشترین توان خود را در بازی به کار برد تا مورد تشویق والدین خود قرار گیرد.

اماکن تفریحی تایلند، شهربازی کیدزانیا بانکوک

هزینه بلیط، ساعات کار و آدرس کیدزانیا در بانکوک

هزینه بلیط کیدزانیا بانکوک برای کودکان 850 بات و برای بزرگسالان 490 بات است. (4 تا 14 سال جزء گروه سنی کودکان و سن 15 سال و بالاتر از آن جزء گروه سنی بزرگسال محسوب می شوند). ساعت کاری این مجموعه نیز طی روزهای هفته 10:00 تا 17:00 (آخرین زمان ورود: 16:30) و در تعطیلات آخر هفته (شنبه و یکشنبه) و تعطیلات عمومی 10:00 تا 15:00 و همچنین 16:00 تا 21:00 است (آخرین تایم ورودی: 19:00).

Address: 5F, Siam Paragon Shopping Center I Rd, 991 Rama I Rd, Pathum Wan, Bangkok 10330.

از طریق BTS خود را به ایستگاه سیام برسانید و در این ایستگاه پیاده شوید، از آنجا حدود 3 – 4 دقیقه به سمت مرکز خرید سیام پاراگون پیاده روی کنید؛ مجموعه تفریحی کیدزانیا در طبقه پنجم این پاساژ واقع شده است.

اماکن تفریحی تایلند، شهربازی کیدزانیا بانکوک

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

منوچهر حقانی
در تاریخ: 22:44:02 1399/1/27

یه شهربازی باحال و مجهز برای کودکان و بزرگسالان در هر رده سنی به همراه سینمای چند بعدی .البته به دلیل شلوغی این مجموعه به فکر امنیت کودکان نیز هستن.به هر کودک یک دستبند ایمنی نیز داده می شود که مجهز به آلارم یا زنگ هشدار است و زمانی که کودک مجموعه تفریحی کید را بدون پدر و مادر خود ترک کند به صدا در می آید.مطمئنا ردز خوبی برای بچه ها خواهد بود

ثبت نظر جدید