مرکز خرید سیام اسکوئر وان در بانکوک

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 19 خرداد 1399 0
مرکز خرید سیام اسکوئر وان در بانکوک

یکی از مراکز خرید خوب بانکوک که در اطراف میدان سیام وجود دارد «مرکز خرید سیام اسکوئر وان» (Siam Square One) است. این مجتمع در فاصله 00/70 متری میدان سیام واقع شده و در سال 2014 با تکیه بر تکنولوژی دیجیتال، سبک های مرسوم، مد روز و شیوه زندگی در کنار هتل بانکوک بنا شد.

مرکز خرید سیام اسکوئر وان در بانکوک تایلند

بخش های مختلف مرکز خرید سیام اسکوئر وان بانکوک

این مجتمع از 7 طبقه تشکیل شده است. در سیام وان عمدتاً فروشگاه های لباس به چشم می خورد. برخی از برند های معروف لباس را در این مرکز خرید خواهید دید که در دو طبقه پایینی قرار دارند. اینجا یک مرکز خرید ایده آل برای افرادی است که واقعاً عاشق خرید هستند و از خرید کردن لذّت می برند؛ البته قیمت برخی از اجناس گران است. بوتیک لباس های زنانه Marihorn و THEA by Thara و مغازه های کیف و لباس های مدرن ELE از بوتیک ها و مغازه های معروف مرکز خرید سیام اسکوئر وان به شمار می روند.

در طبقه ششم، خدمات پدیکور – مانیکور انجام می شود. تعدادی رستوران و کافه نیز در وجود دارد که در طبقات بالایی قرار دارند و فضای زیادی به آن ها اختصاص داده شده است. بیشتر رستوران ها، رستوران های آسیایی هستند. در طبقات بالا، همچنین فروشگاه های لوازم الکترونیک مثل اَپل و سامسونگ، مراکز دندانپزشکی، مراکز ماساژ و مراکز جراحی زیبایی قرار دارند.

مرکز خرید سیام اسکوئر وان در بانکوک تایلند

آدرس مرکز خرید سیام اسکوئر وان تایلند

Address: Siam Square One, 254 Phayathai Rd, Wang Mai, Pathum Wan, Bangkok 10330, Thaïlande.

با توجه به شلوغی معابر منتهی به این مرکز خرید بانکوک، پیشنهاد می شود تا قبل از ساعت 9 صبح خودتان را به آنجا برسانید. در صورتی که در روزهای تعطیل یا آخر هفته به این مجموعه بروید با شلوغی خیابان ها مواجه نخواهید شد. جهت سهولت دسترسی به این پاساژ، از ترن هوایی بانکوک استفاده کنید و در ایستگاه سیام پیاده شوید. در منطقه سیام پاساژ دیگری به نام مرکز خرید سیام پاراگون وجود دارد که می توانید از آن نیز دیدن کنید.

مرکز خرید سیام اسکوئر وان در بانکوک تایلند

امتیاز 4.67از 5 (3 رای)