مرکز خرید پالادیوم در بانکوک

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 19 خرداد 1399 0
مرکز خرید پالادیوم در بانکوک

مرکز خرید پالادیوم در بانکوک (Palladium World Shopping Mall) به عنوان یکی از مراکز خرید استاندارد برای توریست‌ها شناخته شده است . این پاساژ در گذشته پراتونم نام داشت. برخورد مؤدبانه و روش های خیرخواهانه از تکنیک های فروشندگان این مرکز خرید است.

مقایسه قیمت اجناس این پاساژ به روشنی نشان می دهد که قیمت ها نسبت به دیگر مراکز خرید بانکوک پایین تر است و در واقع جایی برای خرید ارزان در بانکوک تلقی می شود. کافی است تصمیم بگیرید که چه می خواهید. اگر چانه زدن را بلد باشید، می توانید تخفیف های خوبی به ازای هر خرید از فروشنده بگیرید، فقط کافی است این کار را با لبخند انجام دهید! این مرکز خرید به وای فای رایگان نیز مجهز است.

مرکز خرید جهانی پالادیوم در بانکوک تایلند

عمده فروشی در مرکز خرید پالادیوم

  پالادیوم یک بازار عمده فروشی پوشاک، کفش و لوازم جانبی مد با قیمت عمده فروشی است. قیمت ها بسیار ارزان هستند و بیشتر مغازه ها کالاهای خود را به قیمت عمده فروشی را عرضه می کنند. اگر در پی خرید لباس های فانتزی یا لباس های قلاب دوزی و گلدوزی شده هستید، به بخشی از بازار پرتونم که به خیابان Petchburi نزدیک تر است بروید.

یکی از مزایا و ویژگی های خوب پرتونم مارکت این است که در صورتی که کالایی را به تعداد 3 یا بیشتر خریداری کنید، هزینه آن را به قیمت عمده فروشی حساب خواهند کرد. با اینکه قیمت کالاها مناسب است، می توانید با چانه زدن قیمت خرید را باز هم کمتر کنید.

پالادیوم یا پراتونم از مراکز خرید بسیار ارزان بانکوک تایلند

ساعت کار و موقعیت مرکز خرید پالادیوم

پالادیوم یا همان پراتونم بازاری با قیمت های بسیار ارزان بوده و به صورت 24 ساعته باز است؛ البته خرده فروش ها کار خود را از ساعت 10:00 آغاز و تا 21:00 مشغول به فعالیت هستند. بهترین زمان مراجعه به آنجا 11:00 تا 20:00 (8 شب) است.

این مرکز خرید در تقاطع خیابان Ratchaprop و Petchburi (مجاور هتل Amari Watergate) به سمت Ratchaprarop Soi 3 واقع شده است.  بازار الکترونیک و آی تی بانکونک نیز در نزدیکی پراتونم است، اگر خواستید از آن دیدن کنید فقط کافیست مرکز خرید پانتیپ پلازا را پیدا کنید.

امتیاز 4.75از 5 (4 رای)