بازار محله چینی ها در بانکوک

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 09 دی 1399 1
بازار محله چینی ها در بانکوک

«بازار محله چینی ها در بانکوک» (Chinatown Market) یک جاذبه توریستی محبوب برای گردشگرانی است که به بانکوک مسافرت می کنند، زیرا  اینجا مرکز خرید و محله ای متفاوت است. در این منطقه، در عین حال که در تایلند به سر می برید، می توانید ساعاتی را در محله چینی ها و با مردمی که اصالتاً چینی هستند بگذرانید، غذاهای چینی میل کنید، طلاهای ساخت چین را ببینید، به معابد چینی بروید و همه آنچه که در یک مرکز خرید می توان دید و خرید را پیدا کنید.

درباره بازار محله چینی ها بانکوک

در واقع با رفتن به بازار محله چینی ها بانکوک، با یک تیر دو نشان می زنید! اگر در صدد خرید بلیط تایلند هستید و قصد دارید به بانکوک بروید، بازدید از این محله را از دست ندهید. اینجا پس از غروب آفتاب رنگ و رویی دیگر به خود می گیرد و پر جنب و جوش می شود. در این ساعت ها انبوهی از خریداران را می بینید که در نواری به طول تقریبی 1 کیلومتر در حال رفت و آمد و خرید کردن هستند. غذاهای خیابانی در بیشتر قسمت های بانکوک وجود دارد اما معروفیت غذاهای خیابانی محله چینی ها زبانزد است.

مرکز خرید محله چینی ها در بانکوک، مراکز خرید بانکوک تایلند

اقامت در محله چینی ها بانکوک

همانطور که دسترسی به محله چینی ها در بانکوک سخت نیست، اقامت در این محله نیز مشکل نیست، زیرا گزینه های خوبی از خانه ها و مهمان‌خانه‌ها وجود دارد که اگر بودجه شما کم باشد نیز می توانید از آن ها استفاده کنید.

اگر در سفر به بانکوک، قصد رفتن به محله چینی ها را دارید، سفر خود را طوری تنظیم کنید که در فستیوال بزرگی مانند سال نو چینی در آنجا حضور داشته باشید تا بدین ترتیب هم از بانکوک دیدن نمایید، هم بازار محله چینی ها را ببینید و هم از برنامه هایی که در فستیوال سال نو چینی برگزار می شود بهره مند شوید؛ در این صورت محله چینی ها را در بهترین حالت خواهید دید! علاوه بر بانکوک، در پایاتا که یکی دیگر از شهرهای توریستی تایلند است نیز بازاری به نام بازار چاکن گیو در یک محله قدیمی چینی بر پا می شود.

مراکز خرید بانکوک تایلند، مرکز خرید محله چینی ها

آدرس

اگر می خواهید بدانید محله چینی ها در بانکوک کجاست، آدرس زیر می تواند به شما کمک کند.

Address: Yaowarat Road | Samphanthawong, Samphanthawong, Bangkok 10100, Thailand.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 17:58:40 1399/10/8

به نظر من این مدل بازارها میتونه برای هر توریستی جذاب باشه البته توریست هایی که بیشتر علاقه دارن با فرهنگ و آداب رسوم مردم آشنا بشن علاقه ی بیشتری به این بازارهای محلی دارن و همیشه عکس های خیلی جالبی از مردم و فروشنده های بازار می گیرن

ثبت نظر جدید