اور تور کور بهترن بازار مواد غذایی تازه در بانکوک

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 08 دی 1399 1
اور تور کور بهترن بازار مواد غذایی تازه در بانکوک

«بازار مواد غذایی اور تور کور بانکوک» (Or Tor Kor) فراتر از یک بازار محلی است؛ محصولاتی که در اینجا ارائه می شود، از میان بهترین محصولات کل کشور تایلند انتخاب شده اند و به همین علت این بازار مواد غذایی در جهان رتبه چهارم را داشته و بهترین بازار مواد غذایی تازه در بانکوک به شمار می رود. در این مجموعه طیفی وسیع و باور نکردنی از انواع میوه ها، سبزیجات بسیار تازه، گوشت و غذاهای دریایی و دیگر مواد غذایی تازه به چشم می خورد به نحوی که می تواند انتخاب اول هر سر آشپز درجه یک باشد.

در هر صورت، اور تور کور بازار جذابی است که می تواند برای هر گردشگر خارجی جالب توجه باشد. در سفر به بانکوک حتماً از این بازار مواد غذایی تازه نیز دیدن کنید. تورهای گردشگری بانکوک نیز می توانند بازدید از این مجتمع خرید را جزء مقاصد گردشگری خود قرار دهند تا به این ترتیب یک مقصد گردشگری متفاوت و خاص برای مسافران خود ترتیب دهند.

بهترین بازارهای تایلند، بازار مواد غذایی اور تور کور در بانکوک

در بازار اور تور کور بانکوک چه موادی وجود دارد؟

علاوه بر میوه ها و سبزیجات تازه، انواع ترشیجات، ادویه های مخصوص ترشی، اسنک و شیرینی های تایلندی نیز در این بازار به چشم می خورد که قطعاً در جذب گردشگران تأثیر بسزایی دارد.

صدف تازه سرخ شده، غذاهای دریایی، نودل، پنکک صدف سرخ شده، پد تایلندی و انواع سوپ رشته از جمله مواد غذایی معروفی است که در این بازار عرضه می شود.

به دلیل اینکه اور تور کور یک بازار بزرگ و مهم است و شهرت جهانی دارد، جای تعجب نیست که قیمت ها نسبت به سایر بازارهای مواد غذایی شهر، بالاتر باشد. در این بازار سرمایه داران تجاری مشغول به کسب و کار هستند و آن ها همواره مشتریان خود را دارند.

بازارهای تایلند، بازار مواد غذایی اور تور کور در بانکوک

ساعت کار، آدرس و نحوه دسترسی به بازار اور تور کور

ساعت کار بازار اور تور کور هر روز از ساعت 8:00 تا 18:00 می باشد. اگر می خواهید بدانید این بازار مواد غذایی معروف بانکوک کجاست، آن را در جاده Kamphaengphet و رو به روی بازار آخر هفته چاتوچاک پیدا کنید. برای دسترسی به این مجموعه می توانید از مترو نیز استفاده کنید؛ از طریق مترو MRT به ایستگاه Kamphaeng Phet رفته و از خروجی شماره 3 این ایستگاه خارج شوید؛ شما در بازار هستید!

Address: 101 ถนน ย่านพหลโยธิน Khwaeng Chatuchak, Khet Chatuchak, Krung Thep Maha Nakhon 10900, Thailand.

 

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 16:59:04 1399/10/7

چقدر خوراکییییی???????? یه بازار باب میل توریست های شکمو ???? منکه عاشق خوراکی فروشی ها هستم از یه سوپر مارکت گرفته تا فروشگاه های بزرگ البته تا حالا همچین بازاری نرفتم اگه برم بانکوک قطعا این بازار در لیست مقصد های تفریحیم قرار میگیره البته اگه بفهمم خوراکی ها چی هستن

ثبت نظر جدید