غذاهای ارزان در بازار شناور تالینگ چان بانکوک

توسط سفربانک
به روز رسانی شده 06 دی 1399 2
غذاهای ارزان در بازار شناور تالینگ چان بانکوک

بازار شناور تالینگ چان بانکوک (Taling Chan) از بازارهای شناور معروف این شهر است که در تأمین بخشی از نیازهای روزمره مردم بسیار مؤثر است. تاجرهای قدیمی و جوان این بازار شناور به امید فروش کالاهای اختصاصی شان سوار بر قایق های طویل شان، به بازار می آیند. در ابتدا که این بازار راه افتاده بود، تنها چند قایق فروش مواد غذایی وجود داشت. آن‌ها اغلب گوشت و غذاهای دریایی، انواع نودل، پودینگ نارگیل و سالاد تازه می فروختند اما امروزه تعدادشان افزایش یافته است. در این بازار شناور، حیواناتی مانند لاکپشت، خرگوش و ماهی های کوچک نیز به فروش می رسد.

بازارهای روی آب بانکوک، بازار شناور تالین چان

محصولات بازار شناور تالینگ چان بانکوک

غذاهای خوشمزه

انواع غذاهای خوشمزه با ظاهری دلفریب و رنگارنگ در این بازار جلب توجه می کند. قیمت غذاها ارزان است (30 تا 60 بات) و حاضر کردن شان وقت گیر نیست. گوشت کبابی که یکی از غذاهای محبوب مردم تایلند است، از جمله غذاهایی است که در اینجا به فروش می رسد.

میوه های تازه و سبزیجات

اگر به دنبال میوه های تازه‌ای هستید در بازار شناور تالینگ چان می توانید آن‌ها را تهیه کنید. این‌ها محصول باغ فروشندگان تالینگ چان است و فروش میوه ها و سبزیجات بومی تازه از ویژگی تالین چان مارکت است.

گل و محصولات باغبانی

همانطور که به بخش های پایانی بازار می رسید، مجموعه ای از گل های زیبا و درختچه های سبز تجاری را خواهید دیدکه برخی از آن ها را می توانید به قیمت ارزان و فقط 5 بات (حدود 15 سنت آمریکا) خریداری کنید. علاوه بر گیاهان متنوع، می توانید وسایل لازم باغ داری را نیز در اینجا پیدا کنید.

بازارهای شناور تایلند، بازار روی آب تالین چان در بانکوک

ساعت فعالیت و دسترسی به بازار روی آب تالینگ چان بانکوک

ساعت فعالیت 7:00 تا 16:00 (4 بعد از ظهر) است. پیشنهاد می شود اولیه صبح به بازار بروید. مدّت زمانی تقریبی که بازدید 2 ساعت است. تاکسی ساده ترین راه برای دسترسی به تالین چانگ است، اما می توانید با استفاده از BTS در ایستگاه Wongwian Yai  پیاده شوید و سپس خود را با تاکسی به آنجا برسانید.

بازارهای روی آب معروف هستند. اگرتمایل دارید بدانید دیگر بازارهای شناور تایلند کجاست، سری هم به همانند بازار شناور آمفاوا که از بازارهای روی آب بانکوک بزنید.

Address: 324 Chakphra Rd, Bangkok, Thailand.

امتیاز 4.67از 5 (3 رای)

آخرین مقالات

نظرات کاربران

Fati
در تاریخ: 23:03:17 1399/10/4

چه باحاله خیلی دوست دارم رفتن به این بازارها را تجربه کنم فکر می کردم فقط پاتایا بازار شناور داره به نظر من ایده ی خیلی جالبیه نظر مردم بهش جلب میشه چون متفاوته و البته حتما خرید ارزانی میشه اینجا تجربه کرد به طور کلی هم جالبه هم تماشاییه هم خرید خوبی میشه داشت

Sanaz
در تاریخ: 01:23:31 1399/1/10

رفتن به این بازار حتما تجربه ی جالبی میشه البته فکر نکنم غذاهای اونجا به مزاج ما خوش بیاد اما دیدنش خالی از لطف نیست خداروشکر میوه هارو میتونیم استفاده کنیم???? این مقاله یه چیزی رو درست حسابی توضیح نداده اونم نحوه ی خرید کردنشه اونجوری که عکس نشون میده فقط فروشنده ها تو قایق هستن من متوجه نشدم گردشگر یا خریدار هم باید سوار قایق بشه یا نه ⁦☹️⁩

ثبت نظر جدید